Dodaj do ulubionych

skąd biorą się tacy dziwacy?

10.10.20, 13:36
Hunter, bohaterka wyświetlanego w kinach "Niedosytu" grana przez Haley Bennett, żyje w z pozoru szczęśliwym domu i związku. Właśnie dowiedziała się, że spodziewa się dziecka. Otoczona bogactwem, spędza kolejne dni na urządzaniu ogrodu, graniu w gry na smartfonie, przygotowywaniu ekstrawaganckich potraw dla zapracowanego męża.

Jeszcze niedawno marzyła o rozwijaniu swojego talentu jako ilustratorka, dzisiaj jednak wydaje się spełniona wyłącznie jako żona i gospodyni. Powtarza, jak bardzo jest wdzięczna za szansę, którą dostała od losu. Bez wsparcia męża i jego rodziny nie poradziłaby sobie. Często się uśmiecha i wkłada przepiękne sukienki, by każdego dnia przekonująco odgrywać przed bliskimi ten sam spektakl.
Więcej: weekend.gazeta.pl/weekend/1,152121,26379220,osoby-zmagajace-sie-z-tym-zaburzeniem-jedza-ziemie-polykaja.html
Obserwuj wątek
    • marii51 Re: skąd biorą się tacy dziwacy? 10.10.20, 13:37
      Pacjenci cierpiący na łaknienie spaczone połykają rozmaite, czasami niebezpieczne dla zdrowia przedmioty. O zaburzeniu, zwanym również pica, opowiada film "Niedosyt" Carla Mirabelli-Davisa, który można oglądać w kinach. Skąd bierze się trudna do ujarzmienia potrzeba zjadania rzeczy niejadalnych?
      Więcej: weekend.gazeta.pl/weekend/1,152121,26379220,osoby-zmagajace-sie-z-tym-zaburzeniem-jedza-ziemie-polykaja.html

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka