Dodaj do ulubionych

Wspieramy Was listy do służb zdrowia

19.10.20, 18:50
https://bi.im-g.pl/im/7d/2d/19/z26401917IH,Wspieramy-Was-.jpgDrodzy pracownicy ochrony zdrowia. Dziękujemy za każdą sekundę Waszej ciężkiej walki z epidemią Covid-19 w naszym kraju. Z poruszeniem czytamy listy, które do nas wysyłacie. Dzięki Wam czytelnicy dowiadują się, jak wygląda walka na pierwszej linii. Z ogromnym podziwem #WspieramyWas.
Obserwuj wątek
  • marii51 Re: Wspieramy Was listy do służb zdrowia 19.10.20, 18:55
   Lekarzu, pielęgniarko, ratowniku medyczny, diagnosto, pracowniku sanepidu, pracowniku ochrony zdrowia - napisz do nas na adres: redakcjagazetapl@agora.pl. Pokaż nam, jak wygląda Wasza codzienna praca, podziel się z nami swoją perspektywą. Oddajemy Wam nasze łamy, bo to jest dziś nasza misja. Nie jesteśmy w stanie pojechać na front wojny z wirusem i relacjonować, jak wygląda walka z pandemią. Byłoby to nieodpowiedzialne i niebezpieczne. Wysyłajcie do nas nagrania, zdjęcia, informacje, raporty z codziennej walki z COVID-19. Tylko Wy możecie pokazać, jak podstępny jest koronawirus. Tylko Wy możecie nam wskazać, jak możemy Was teraz wesprzeć.
   • marii51 I RZAD WESPRZE kontrol;ami !!!lekarzy!!! 19.10.20, 19:18
    Będą specjalne dodatki dla lekarzy walczących z koronawirusem.

    Ale ci uchylający się od pracy lub uciekający na zwolnienia muszą się liczyć z kontrolami - pisze poniedziałkowy "Dziennik Gazeta Prawna", informując o założeniach projektu ustawy, nad którym pracuje rząd. wiadomosci.onet.pl/kraj/koronawirus-w-polsce-dodatkowe-pieniadze-i-kontrole-dla-lekarzy/y7zww7j

    Ludzie najbardziej odpowiadający za nasze życie
    w czasie pandemii--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka