Dodaj do ulubionych

5 osob może- a kl 1-3 liczy zawsze więcej

25.10.20, 21:43
i jak to jest że najmłodsze mają chodzić do szkoły
zakupione komputery wiosną do kąta ,
a dzieci najmlodsze mają isć do szkoły.
gdy wszystkie wyżej klasy mają zdalne nauczanie

--
Obserwuj wątek
  • marii51 Re: 5 osob może- a kl 1-3 liczy zawsze więcej 26.10.20, 10:30
   OPRAC. VIOLETTA BARAN3 godziny temu
   Nauczanie zdalne. Przemysław Czarnek: będzie trwało tak długo, jak to będzie konieczne
   - Na ten moment nie ma potrzeby, by wprowadzać nauczanie zdalne w klasach I-III szkoły podstawowej - powiedział minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek. Zaznaczył też, że nauczanie zdalne w klasach wyższych zostało wprowadzone czasowo, do czasu zahamowania wzrostu zakażeń.

   Nauczanie zdalne. Przemysław Czarnek: będzie trwało tak długo, jak to będzie konieczne
   Nauczanie zdalne. Przemysław Czarnek: będzie trwało tak długo, jak to będzie konieczne (Getty Images, Fot: Adam Jankowski, Polska Press)
   d1cas7z
   Od soboty 24 października do niedzieli 8 listopada w całym kraju została wprowadzona edukacja zdalna dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych i dla wszystkich klas szkół ponadpodstawowych.

   - To będzie trwało tak długo, jak będzie konieczne ze względu na bezpieczeństwo zdrowotne naszych uczniów, naszych nauczycieli, pracowników oświaty, naszych studentów, naszych profesorów - stwierdził w TVP Info Przemysław Czarnek, minister edukacji i nauki, pytany o to, na jak długo zostaje wprowadzone zdalne nauczanie i czy po 8 listopada może zostać przedłużone. - Ale też tak długo, jak będzie to konieczne do tego, by zahamować wzrost zakażeń koronawirusem w Polsce i zniwelować jego liczbę. To jest bardzo potrzebne dla funkcjonowania systemu ochrony zdrowia w Polsce, do tego byśmy się ustrzegli tych wszystkich negatywnych konsekwencji pandemii koronawirusa, które widzimy w innych krajach. I widzieliśmy wiosną w innych krajach europejskich, czy na świecie - dodał.

   - Decyzja ta została podjęta, pomimo tego, że w szkołach bezpośrednio nie stwierdzano wielu przypadków zakażenia koronawirusem, w sensie nie potwierdzono więcej niż 2,2 proc. (zakażeń), to jednak ta mobilność związana z funkcjonowaniem szkół, a zatem z przemieszczaniem się milionów dzieci, uczniów, młodzieży, milionów opiekunów, rodziców, ale też cała mobilność związana z ruchem około szkolnym, to rzeczywiście jest miejsce, gdzie jest możliwość zarażania się kononawirusem - tłumaczył.


   Nauczanie zdalne. Co z uczniami klas I-III?
   Minister pytany był, czy w związku z tym brane jest pod uwagę przejście także uczniów klas I-III na edukację zdalną. - Na ten moment nie. Nie ma takiej potrzeby, również dlatego, że zgodnie z wszystkimi danymi statystycznymi i opiniami ekspertów, specjalistów najmniej narażeni na zarażanie się i również najmniej narażeni na to, że będą przenosić koronawirusa są dzieci w wieku do 10, do 12 roku życia, do 10 roku w szczególności. Dlatego klasy I-III zostają w szkołach - odparł minister. komentarze potwierdzaj a moje też tak uważam,że
   !!!!!
   8 min. temu
   Dlaczego czerwona strefa nie obejmuje dzieci od 1 do 3 klasy? Dlaczego poświęca się nauczycieli, którzy ryzykują zdrowiem i życiem? Niestety o wszystkim decyduje kasa, a zwłaszcza jej brak na zasiłki opiekuńcze.
   polka
   8 min. temu
   to jest kłamstwo !!! wszyscy jesteśmy tak samo narażeni, powiedzcie prawdę że chodzi tylko o brak pieniądze dla pracujących rodziców i pozwólcie legalnie pozostać w domu dzieciom które mają opiekę , myślicie ze te dzieci są głupie nie rozumieją sytuacji ?skończy sie jakimiś nerwicami u maluchów
   wiadomosci.wp.pl/nauczanie-zdalne-przemyslaw-czarnek-bedzie-trwalo-tak-dlugo-jak-to-bedzie-konieczne-6568718147672832a
   • marii51 Re: 5 osob może- a kl 1-3 liczy zawsze więcej 26.10.20, 10:39
    LINK4 MAMA
    COVID-19 znalazł się na liście chorób, za które świadczenie wypłaci LINK4 Mama. Koronawirus dołączył tym samym do wstrząśnienia mózgu, sepsy i pneumokoków. Za zachorowania na te choroby wypłacane są jednorazowe świadczenia, w przypadku koronawirusa jest to 5 tysięcy złotych. A jeśli – w wyniku zakażenia COVID-19 – dziecko znajdzie się w szpitalu LINK4 dodatkowo wypłaci – wynikające z NNW - świadczenie za każdy dzień jego hospitalizacji. To 100 złotych za każdy dzień pobytu dziecka w szpitalu.www.se.pl/wiadomosci/polska/5-tys-zl-za-zachorowanie-dziecka-na-covid-19-aa-pACW-9BYj-XYWF.html

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka