Dodaj do ulubionych

LEPIEJ WIEDZIEĆ .. niż nie !

27.12.20, 01:38
portal.abczdrowie.pl/bol-brzucha-po-covid
Obserwuj wątek
  • marii51 Re: LEPIEJ WIEDZIEĆ .. niż nie ! 27.12.20, 01:42
   różne nawet w rodzinie ------
   W czasie pandemii pojechałem do Kazimierza Dolnego pisać adaptację "Następnego do raju" Marka Hłaski. Kilka dni później dzwoni do mnie małżonka i mówi: "Słuchaj Marcin, obudziłam się i nie czuję smaku ani zapachu". Tego samego wieczoru zorganizowaliśmy test, który potwierdził nasze przypuszczenia. Ania została zamknięta z czwórką dzieci w domu, ja musiałem się wynieść.

   Trzeba być odpowiedzialnym za wszystkie dzieci i zdecydowaliśmy, że jeden rodzic powinien być zdrowy. Na czas choroby mojej rodziny wynająłem mieszkanie w Warszawie. Organizowałem im jedzenie, przyjeżdżałem raz dziennie, podawałem zakupy przez taras. Dzwoniliśmy do siebie i rozmawialiśmy przez telefon. Bardzo dziwne uczucie, bo ja od lat nie żyłem samotnie, a tu nagle wracam do pustego mieszkania, bez tego całego gwaru.

   Udało ci się uniknąć choroby?

   Tu zdarzyło się coś dziwnego, wręcz nieoczekiwanego. Kiedy już wszyscy wyzdrowieli, zrobiłem nam testy i wyszło, że w domu zachorowały wtedy tylko osoby z grupą krwi A: moja żona, córka i najmłodszy syn. Natomiast Tomasz, Antek i ja - mamy grupę krwi 0, nie złapaliśmy wirusa. O ile można było przyjąć, że Ania nie zarażała, kiedy ja wyjeżdżałem z domu, o tyle trudno uwierzyć, że leżąc chora z Tomkiem w łóżeczku, też nie przekazywała wirusa.
   film.wp.pl/marcin-bortkiewicz-rozmowa-na-koniec-dziwnego-roku-6589299637504800a

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka