Dodaj do ulubionych

Śluby - pomyłki -rozwody ,a gdzie wielkamiłość?

07.01.21, 14:41
uciekła na rozstaje dróg?

swiatseriali.interia.pl/multimedia/seriale/wielkie-klamstewka-1263/zdjecie,parametr,najczesciej_czytane,iwa_source,najczesciej_czytane,iId,3009588,iAId,397201
Obserwuj wątek
    • marii51 Re: Śluby - pomyłki -rozwody ,a gdzie wielkamiłoś 07.01.21, 14:48
      nasza Ania https://i.iplsc.com/najkrotsze-malzenstwa-w-show-biznesie/0009E8ESUUPYRYKX-C321-F4.jpgnna Przybylska i Dominik Zygra

Dominik Zygra, tenisista i biznesmen, to drugi poważny partner Przybylskiej, z którym poznała się krótko po rozstaniu z poprzednim chłopakiem, Jackiem. Oboje byli w sobie szaleńczo zakochani i to podobno 22-letnia wtedy Ania zaproponowała ślub i wspólne życie. Pobrali się w czerwcu 2000 roku. W maju 2001 roku aktorka wróciła do rodziców i zażądała rozwodu. Podobno bliscy aktorki od początku odradzali jej ten związek. Sprawa rozwodowa trwała dłużej niż samo małżeństwo i ciągnęła się półtora roku. "Szybka decyzja o ślubie mogła wynikać z tego, że bałam się, że już nigdy nie znajdę faceta. W moim pierwszym poważnym związku dostałam po głowie, więc na siłę szukałam prawdziwej miłości. Ale za wcześnie był ten ślub. [...] Od początku widać było, jak bardzo się różnimy. Byłoby głupio to ciągnąć" – przyznała po latach Przybylska. Kilka miesięcy po rozstaniu, związała się z Jarosławem Bieniukiem, z którym tworzyła udany związek aż do przedwczesnej śmierci.
      • marii51 jakie wymgania? znalezc miłosc... 08.01.21, 21:44
        lodsi opowiadaja...Psychologowie tłumaczą, że żeby znaleźć w końcu szczęście w miłości, trzeba wyjść poza schemat. A czasami złapać się na tym, że być może to my sami sabotujemy nowe relacje.
        REKLAMA
        Więcej: weekend.gazeta.pl/weekend/1,152121,26635197,bez-wlasnych-dzieci-ale-nie-starsza-niz-35-lat-zeby-jeszcze.html

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka