Dodaj do ulubionych

sen o śnie ... szukałam.. co oznacza i...

30.04.21, 12:18

znalazlam piosenkę a lubie owego ortopedy piosenki
Obserwuj wątek
    • marii51 Re: sen o śnie ... szukałam.. co oznacza i... 30.04.21, 12:23
      ęczynie widzieć ja na scianie ukrytą z adrzwiami
      mam np taka odpowiedż

Kiedy widzisz jak pająk przędzie pajęczynę, czeka Cię przypływ gotówki. Jeśli ściany są pokryte pajęczynami, jesteś osobą mało samodzielną i niezaradną. ... Pajęczyna na meblach oznacza, że odwiedzi Cię ktoś, kogo dawno nie widziałeś. Jeśli rozrywasz pajęczynę, uda Ci się osiągnąć sukces.

~~~~~~~~~~~~~druga wersja...ua jak dużo jest n/t smile

www.senneo.net/sennik-maly-pajeczyna.html
      • marii51 Re: sen o śnie ... szukałam.. co oznacza i... 30.04.21, 12:28
        z linku---mam o sobie...
        bb fajne ze snu wynikająe // tak to jest... i to mi się podoba
        ``````````````````````````````````````````Jeżeli śniący nie boi się pająków, to i pajęczyna nie powinna być dla niego złym symbolem. Można na przykład odnieść ją do twórczej pracy, kreatywności, świetnej organizacji. Przemawiają za tym przede wszystkim właściwości pajęczyny, która jest prawdziwym majstersztykiem – jest elastyczna,
        nie rozpuszcza się w wodzie, może zwiększyć swoją długość o 40% bez rozerwania się i cechuje się najwyższą wytrzymałością mechaniczną wśród naturalnych włókien.
        • marii51 Re: sen o ... i szukałam.. co oznacza 30.04.21, 12:44
          labirynt z betonowych ścian i nie dawalam rady z niego się wydostac...
          ale pojawił się syn z żona .. obudziłam sie

a eśli śnisz, że zgubiłeś się w labiryncie, wskazuje to na Twoją skomplikowaną sytuację w życiu na jawie, którą musisz rozważnie przemyśleć, nim podejmiesz jakąkolwiek decyzję.

Kiedy we śnie widzisz labirynt, jest to zapowiedź wyjaśnienia pewnej tajemnicy.

Jeżeli we śnie błądzisz w labiryncie, Twoje tajemnice i kręte drogi życiowe doprowadzą do krytycznej sytuacji.

----> a sen pojawił sie po kolejnym wezwaniu pogotowia-

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka