Dodaj do ulubionych

można nawet bez mas4eczki ...ale !!warynki...

10.05.21, 13:27

Koronawirus w Polsce. Zdejmujemy maseczki? Musimy spełnić dwa warunki
Podczas konferencji 4 maja minister zdrowia Adam Niedzielski poinformował o luzowaniu obowiązujących obostrzeń. Już 15 maja będzie można zdjąć maseczki na świeżym powietrzu. Jednak żeby do tego doszło, muszą zostać spełnione dwa warunki. Jakie?

portal.abczdrowie.pl/koronawirus-w-polsce-zdejmujemy-maseczki-musimy-spelnic-dwa-warunki
Obserwuj wątek
   • marii51 Re: można nawet bez mas4eczki ...ale !!warynki.. 11.05.21, 12:47
    Elżbieta Kozlik
    ,,,WIELKIE ŚWIĘTO NA FLORYDZIE DZISIAJ !!!
    ZWYCIĘSTWO LOGIKI I PRAWDY NAD COVIDEM I KŁAMSTWEM !!!
    Mówiło się o tym od dawna i w oparciu o własne decyzje i również za przyzwoleniem władz stanowych praktykowaliśmy normalne życie od dłuższego czasu ale dzisiaj wszystkie te decyzje uprawomocniono, uregulowano oficjalnie i prawnie. A więc Floryda dzisiaj otrzymała piękny prezent od rządu stanowego, od gubernatora Rona DeSantis: absolutny, całkowity koniec wszystkich, jakichkolwiek ograniczeń, zakazów, nakazów czy zmian związanych z "pandemia" na Floydzie. W dokumentach dzisiaj podpisanych są KARY dla tych, którzy będą kontynuować nie uzasadnioną naukowo covidową presję i nieuzasadnioną i nie popartą rzetelnymi faktami pandemiczną narrację na Florydzie. To dlatego w ciągu ostatnich miesięcy przeniosło się na Florydę z północnych stanów i zza granic USA ponad 500 tys osób - na stałe. Ci ludzie widzą, że tu jest normalne życie i przyszłość wolna od absurdów pandemicznych.
    hmmmm...
    Wolność, zdrowie i logiczne myślenie zwyciężyły medialne wirusy. W tym dokumencie, który dzisiaj podpisał gubernator są przewidziane kary pieniężne dla... tych co chcą komplikować życie normalnym ludziom. Tak tak, dobrze czytacie - kary nie są dla tych, którzy nie noszą masek, kary są dla tych którzy bez naukowego uzasadnienia nakazują je nosić.
    Według dokumentu podpisanego dzisiaj, NIE wolno na Florydzie zmuszać do noszenia masek, NIE wolno uzależniać pracy, nauki czy podroży od poddania się eksperymentowi medycznemu w strzykawce, NIE wolno wymuszać na ludziach testów, NIE wolno wprowadzać paszportów szczepionkowych. NIE istnieje taka jednostka chorobowa jak covid pozytywny i bezobjawowy. Kary dla covidiotów na Florydzie od dziś sąbardzo wysokie.
    Tutaj NIE wolno dyskryminować ludzi za to, że myślą i nie poddają się praniu mózgu przez polityków federalnych i skorumpowanych dziennikarzy. NIE wolno wywierać żadnej presji na ludziach, którzy nie chcą robić z siebie laboratoryjnych szczurów doświadczalnych ..... cd artyk

    co o tym wszystkim mysleć?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka