Dodaj do ulubionych

Pokonał koronawirusa, ale nie jest w pełni sił...

12.06.21, 11:16
Gdyby nie byl znana osoba, to by sie nim tak nie przejmowano! Jak mozna dopuscic do takiej tuszy?

Piotr Semka na własnej skórze przekonał się, jak groźne może być zakażenie koronawirusem. W marcu zaraził się Covid-19 i trafił do szpitala w ciężkim stanie.
Został wprowadzony w śpiączkę farmakologiczną, podłączono go do płucoserca.

Na początku kwietnia przyjaciele dziennikarza prosili o modlitwę o jego życie. Jacek Kurski na łamach "Super Expressu" wyznawał, że to jedyne, co teraz pozostało.

www.pomponik.pl/plotki/news-piotr-semka-czeka-na-rehabilitacje-jacek-kurski-zdradza-w-ja,nId,5292601?parametr=najczesciej_czytane&iwa_source=najczesciej_czytane
Obserwuj wątek
    • mobic Re: Pokonał koronawirusa, ale nie jest w pełni si 12.06.21, 15:47
      Jak się pokona koronawirusa to w pełni sił nie wiadomo kiedy się będzie. Mówią że przez pół roku będzie się dochodzic do siebie. Wiem po sobie przed wirusem to mogłem przejść że 20 km bez odpoczynku a teraz 200 metrów gdy idę do sklepu to po drodze muszę na ławeczce odpocząć chwilkę. W końcu kupiłem sobie laseczkę żeby czekała na gorsze czasy.
      • pia.ed Re: Pokonał koronawirusa... 12.06.21, 18:28
        mobic napisał:

> Jak się pokona koronawirusa to w pełni sił nie wiadomo kiedy się będzie.

Nie o to konkretnie mi chodzilo, tylko o jego tusze! Ludzie z otyloscia umieraja na convid 3 razy czesciej
        niz z normalna waga, ale malo kto ma szanse na taka opieke jak ten dzienikarz!
        On od marca lezy w szpitalu, gdzie stawia pierwsze kroki w rehabilitacji i pewnie beda go musieli tam
        trzymac duzo dluzej, bo przy jego tuszy i wielu chorobach, w kazdej chwili moze przeniesc sie na drugi swat...
        dlatego musi miec lekarzy pod reka.

Bylam kiedys w Ciechocinku w santorium o wysokim standarcie (prywatnie!) i na ostatnim pietrze
        byl tzw. szpital sanatoryjny dla mezczyzn chorych na serce. Pierwsze co musieli zrobic to odchudzic sie.
        bo inaczej nie bylo sensu ich leczyc...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka