Dodaj do ulubionych

Emigranci azjatyccy pchają się na siłę

03.10.21, 14:59
Emigranci azjatyccy pchają się na siłę i chcą mi wejść do mieszkania. Jest ich tysiące trutką truję ich, ale nowi nie zważają na nic tylko się pchają dalej. Nadszedł ich czas, że przed zimą robią oblot i potem chcą się gdzieś ukryć na zimę. Okna nie i9dzie uchylić, bo zaraz ich nawpada tysiące do mieszkania a potem w nocy, gdy spisz to będą krew z ciebie pili. Okropne to jest, ale chyba nic mi nie doradzicie?
Ciekawe czy znacie nazwę tych emigrantów azjatyckich?
Obserwuj wątek
    • marii51 Re: Emigranci azjatyccy pchają się na siłę 04.10.21, 12:45
      mobic tak napisałeś ,że pomyslalam o ludziach....
      a to może komary?

albo inne jakies .. mi też coś odwiedza raz wielkie z dlugimi nogami
      • mobic Re: Emigranci azjatyccy pchają się na siłę 04.10.21, 13:26
        Arlekiny Biedronki azjatyckie.
        • marii51 Re: Emigranci azjatyccy pchają się na siłę 04.10.21, 20:17
          gdzieś słyszalam ? chyba w tv?
          o takich dużych biedronkach
          Arlekiny Biedronki azjatyckie.
          • marii51 Re: Emigranci azjatyccy pchają się na siłę 04.10.21, 20:20
            W ostatnich dniach niektóre polskie miasta przeżywają inwazję tego owada. O sprawie napisał m.in. "Express Bydgoski'. W wielu domach pojawiły się setki biedronek.

Harmonia axyridis stanowi zagrożenie dla rodzimych biedronek. W odróżnieniu od innych chrząszczy jest o wiele bardziej płodna, do tego zajmuje te same stanowiska, wypierając krajowe gatunki.

W przypadku nadwrażliwości ugryzienie biedronki azjatyckiej może skutkować alergicznym zapaleniem spojówek, atakiem astmy lub pokrzywką. Jak pokazują badania, uczulonym na te biedronki jest kilka procent populacji.

ps czyli zagrażaja tym nam zanaym biedronkom...
            wiadomosci.onet.pl/kraj/biedronka-azjatycka-harmonia-axyridis-arlekin-jest-sie-czego-bac/emfsfex
            • mobic Re: Emigranci azjatyccy pchają się na siłę 04.10.21, 21:54
              Biedronki azjatyckie wielkością są takie same jak nasze tylko maja więcej kropek i są bardzo agresywne bo niszczą te nasze Biedronki a jak do mieszkania się dostaną to w nocy nas gryzą i wypijają naszą krew.
              • mobic Re: Emigranci azjatyccy pchają się na siłę 05.10.21, 10:13
                To nie setki tych arlekinów jest a tysiące. Otrutych wczoraj ich wymiotłem przeszlo tysiąc a dziś z rana także przeszło tysiąc wymiotłem. Takie to są emigranci azjatyccy. Klęska.
              • marii51 Re: Emigranci azjatyccy pchają się na siłę 05.10.21, 15:09
                mobic napisał:

> Biedronki azjatyckie wielkością są takie same jak nasze tylko maja więcej krope
                > k i są bardzo agresywne bo niszczą te nasze Biedronki a jak do mieszkania się d
                > ostaną to w nocy nas gryzą i wypijają naszą krew.
                • mobic Re: Emigranci azjatyccy pchają się na siłę 05.10.21, 16:50
                  One nie wszystkie pomieszczenia atakują. Moje pomieszczenie jest na parterze i od obiadu słonko świeci. Te pokoje w których słonko nie zagląda to nie ma tam biedronek. W wyższych piętrach to nie wiem jak jest.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka