Dodaj do ulubionych

przemówił ,a jakże dumny z siebie

09.05.22, 13:26

putin przemówił na Placu Czerwonym. Szokujące słowa prezydenta Rosji. Mówił o wojnie szykowanej przez Zachód
Na to przemówienie czekał cały świat.
W Dniu Zwycięstwa, obchodzonym w Rosji z okazji zwycięstwa nad hitlerowskimi Niemcami, głos zabra putin. Od tygodni spekulowano, co może znaleźć się w przemówieniu prezydenta Rosji. Putin najpierw poprosił o minutę ciszy dla poległych żołnierzy z II wojny światowej i w Donbasie, następnie - zgodnie z oczekiwaniami - zaczął uderzać w Zachód...
Obserwuj wątek
  • marii51 Re: przemówił ,a jakże dumny z siebie 09.05.22, 13:32
   [i https://bi.im-g.pl/im/3a/1c/1b/z28428090IH,Warszawa--Ambasador-Rosji-oblany-czerwona-farba--w.jpg od ponad 70 dni

   taka dumna ze zwycięśtw Rosja !!!
   • marii51 ambasador w WARSZAWIE 09.05.22, 13:44
    W poniedziałek 9 maja ambasador Rosji złożył wieniec na cmentarzu żołnierzy Armii Czerwonej w Warszawie. W międzyczasie dyplomata został jednak oblany czerwoną farbą. Na incydent w stolicy Polski zareagowała już rzeczniczka rosyjskiego MSZ Maria Zacharowa.
    W poniedziałek 9 maja przed Cmentarzem Żołnierzy Radzieckich w Warszawie doszło do incydentu. Ambasador Rosji Siergiej Andriejew został oblany czerwoną farbą przez grupę osób, która protestowała przeciwko wojnie w Ukrainie. Zdarzenie to zostało zarejestrowane przez obecne na miejscu media. Na nagraniach widać, jak ambasador stoi i czeka na możliwość opuszczenia cmentarza w policyjnym kordonie.
    Rosja reaguje na wydarzenia w Warszawie. Będzie oficjalny protest
    - Nawet nie wiem, jak to nazwać. To jest jakaś gra, która nie ma nic wspólnego z regułami cywilizowanego zachowania, których nasi zachodni partnerzy, w tym Polacy, tak bardzo lubią nas uczyć... Policja w końcu się pojawiła, ale bachanalia i tak się rozwinęły. Zrujnowali nasze święte święto - Dzień Zwycięstwa - mówił ambasador Siergiej Andriejew.

    - Zgłosimy formalny protest, choć jak podkreślam, władze zostały powiadomione o naszych planach. Gdy nie dostaliśmy pozwolenia na zorganizowanie szerszej imprezy, spotkaliśmy się w mniejszym gronie. Wydawałoby się, że ze strony władz całkowitym minimum było zadbanie o elementarny porządek - powiedział ambasador Rosji w Polsce.

    wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,28428280,warszawa-ambasador-rosji-oblany-czerwona-farba-jest-reakcja.html

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka