Dodaj do ulubionych

gest solidarności Patriot od Niemiec

26.11.22, 16:46
Dziennik "Die Welt" ocenił krytycznie działania niemieckiej minister obrony Christine Lambrecht. Pani minister "strzela sobie jednego samobója za drugim" – ocenił Thorsten Jungholt w analizie opublikowanej w sobotę. Jego zdaniem kanclerz Olaf Scholz musiał kilkakrotnie naprawiać jej błędy, a dowództwo Bundeswehry jest zaniepokojone jej wpadkami.

A JESZCZE Polska odsyla je na Ukrainę_____NIE CHCE? BEZPIECZEŃSTWA zapewnionego obecny rząd ... ?
Obserwuj wątek
  • marii51 Re: gest solidarności Patriot od Niemiec 26.11.22, 16:48
   "Najnowszy samobój"
   Najnowszym "samobójem" Lambrecht jest zdaniem autora propozycja udostępnienia Polsce baterii Patriot. Szefowa resortu wykonała wobec Polski "gest solidarności" postępując zgodnie z zaleceniami jej doradców do spraw strategicznej komunikacji.

   "Niemiecka Luftwaffe nie była wcześniej konsultowana" – zaznacza Thorsten Jungholt.

   Więcej najnowszych informacji przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

   "Władze w Warszawie wyraziły początkowo, tak jak zakładali doradcy PR, zadowolenie z powodu oferty, by następnie nieoczekiwanie zaproponować przekazanie Patriotów bezpośrednio na Ukrainę. Oznaczałoby to rezygnację przez Bundeswehrę z ostatniej pozostającej jej jeszcze zdolności do obrony własnej przestrzeni powietrznej" – tłumaczy "Die Welt".
   nasz Min obrony nazwal Patrioty przestarzałymi.... to wdzięczności... wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,127561,29186463,die-welt-christine-lambrecht-strzelila-sobie-samoboja.html

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka