Dodaj do ulubionych

Tragedia, ktora nie powinna sie zdarzyc...

11.01.23, 12:01

Mloda prawniczka zamordowala swego ukochanego...
miala problemy psychiczne, sad ale nie leczyla sie...

www.fakt.pl/wydarzenia/polska/warszawa/warszawa-matka-ofiary-stanela-w-obronie-oskarzonej-o-zabojstwo-karoliny-b/gh9ckl7
Obserwuj wątek
  • marii51 Re: Tragedia, ktora nie powinna sie zdarzyc... 27.02.23, 11:42
   i ta tragedia nie powinna się zdarzyć...
   ~~~~~~~~~
   26 lutego, 2023 Aygen
   Hongkong (CNN) policja w Hongkong Powiedzieli, że aresztowali byłego męża modelki i wpływowej Abby Choi, po tym, jak części jej rozczłonkowanego ciała zostały odkryte w wynajmowanej jednostce na północ od miasta.

   Według policji zaginięcie 28-letniej Choi zgłoszono w środę, a fragmenty jej ciała znaleziono w piątek po południu wraz z krajalnicą do mięsa, piłą elektryczną i ubraniami w jednostce w dystrykcie Tai Po.

   Komendant policji Alan Chung powiedział w sobotę na konferencji prasowej, że były mąż modelki został aresztowany podczas próby ucieczki z molo w Tung Chung na jednej z odległych wysp Lantau w mieście i aresztowany.

   Nadinspektor policji Chung powiedział, że policja uważa, że ​​w momencie aresztowania zamierzał uciec drogą wodną.

   Chung powiedział, że były mąż, jego brat i rodzice – którzy zostali aresztowani w piątek – są przetrzymywani w celu przesłuchania, podczas gdy policja kontynuuje poszukiwania pozostałych części ciała Choi.
   • marii51 Re: Tragedia, ktora nie powinna sie zdarzyc... 27.02.23, 11:50
    www.strefammo.pl/abby-choi-pociety-byly-maz-modelki-hk-przylapany-na-krawezniku-podczas-proby-ucieczki-mowi-policja/
    inny artyk
    ~~~~~~~~~~~~~~Czterech mężczyzn zostało postawionych przed sądem w Hongkongu w związku z brutalnym morderstwem modelki
    27 lutego, 2023 Arzu
    HONGKONG, 27 lutego (Reuters) – Cztery osoby oskarżone w związku z zabójstwem 28-letniej modelki Abby Choi stanęły przed sądem w poniedziałek rano. miasto.

    W niedzielę policja w Hongkongu oskarżyła trzech mężczyzn w wieku od 28 do 65 lat o morderstwo i 63-letnią kobietę o utrudnianie pracy wymiarowi sprawiedliwości.

    Wśród oskarżonych o zabójstwo Choi są jej były mąż Alex Kwong, brat Kwong Anthony i ich ojciec Kwong Gao, podała policja. Sąd orzekł, że całej czwórce odmówiono zwolnienia za kaucją.
    nie do pomyslenia ..o co tym mordercom chodziło? sprzedawanie częsci ciala?
    ~~~~~~Czterech mężczyzn zostało postawionych przed sądem w Hongkongu w związku z brutalnym morderstwem modelki
    27 lutego, 2023 Arzu
    HONGKONG, 27 lutego (Reuters) – Cztery osoby oskarżone w związku z zabójstwem 28-letniej modelki Abby Choi stanęły przed sądem w poniedziałek rano. miasto.

    W niedzielę policja w Hongkongu oskarżyła trzech mężczyzn w wieku od 28 do 65 lat o morderstwo i 63-letnią kobietę o utrudnianie pracy wymiarowi sprawiedliwości.

    Wśród oskarżonych o zabójstwo Choi są jej były mąż Alex Kwong, brat Kwong Anthony i ich ojciec Kwong Gao, podała policja. Sąd orzekł, że całej czwórce odmówiono zwolnienia za kaucją.~
    Tekst linku
    • pia.ed Morderstwo chinskiej modelki... 01.03.23, 00:37
     Czytalam o tym w szwedzkiej prasie, ktora duzo lepiej przetlumaczyla niz polski portal, bo jak mogli napisac: byly maz modelki przylapany "na krawezniku"... a modelka "byl pociety"?

     Tu chodzillo morderstwo dla pieniedzy, ktore po zaginieciu modelki wzial jej maz i probowal z nimi uciec. A pocieli Abby Choi na czesci, aby latwiej sie pozbyc jej ciala...

     Modelka i matka dwojga dzieci, 28-letnia Abby Choi, byla zaginiona od kilku dni, kiedy w piątek policja weszła do mieszkania należącego do jej byłych teściów. Tam dokonali szokującego odkrycia: części ciała Abby Choi były w lodówce w mieszkaniu.

     Teściowie i brat byłego męża Abby Choi zostali aresztowani. Jej były mąż został aresztowany później w sobotę, kiedy według policji miał uciekać z Hongkongu łodzią motorową. Miał ze sobą ponad 65 000 dolarow w gotówce i luksusowe zegarki o wartości ponad 4 000 000 dolarow.     marii51 napisała:
     > www.strefammo.pl/abby-choi-pociety-byly-maz-modelki-hk-przylapany-na-krawezniku-podczas-proby-ucieczki-mowi-policja/

     • pia.ed Morderstwo modelki... nowe informacje 01.03.23, 23:54
      Dzis znalazlam informacje w jezyku angielskim i bylam szalenie zaskoczona! Okazuje sie,
      ze modelka byla zamezna dwa razy i mordercami sa jej pierwsi tesciowie.

      Po tym, jak morderstwo Choi wyszło na jaw, policja aresztowała trzech podejrzanych.
      Jednym z nich był były szwagier Choi, Anthony Kwong Kong-kit (鄺 港 傑), który był jej
      wynajętym kierowcą, podczas gdy tych dwoje było teściami Choi, zanim rozwiodła się
      ze swoim pierwszym mężem Alexem Kwong Kong-chi (鄺港智).

      Choi poślubiła Alexa Kwonga, gdy miała 18 lat i miała dwoje dzieci podczas ich
      trzyletniego małżeństwa, zanim zakończyło się rozwodem.

      Następnie Choi poślubiła swojego obecnego męża Chrisa Tama, którego ojciec jest
      założycielem sieci restauracji Tamjai Yunnan Mixian, i miała jeszcze dwoje dzieci z Tamem.

      Pomimo rozwodu, Choi utrzymywała bliskie stosunki ze swoim byłym mężem i jego krewnymi.

      Po obławie policyjnej w całym mieście (z nagrodą w wysokości około 2 milionów HK $)
      Alex Kwong został później aresztowany jako czwarty po tym, jak bezskutecznie próbował
      uciec łodzią z Hongkongu.

      Twierdzono, że śmierć Choi została zaplanowana przez jej byłego teścia Kwong Kau (鄺球), byłego policjanta, który był wcześniej oskarżony o gwałt. Uważano, że motyw był wynikiem sporu o pieniądze i uważano, że luksusowy apartament został kupiony przez Choi przed umieszczeniem go pod nazwiskiem jej byłego teścia. Luksusowy apartament znajduje się w Kadoorie Hill w Kowloon Tong, jednym z najbardziej prestiżowych adresów w Hongkongu, a w okolicy mieszkają jedni z najbogatszych mieszkańców miasta.

      26 lutego 2023 r. policja znalazła odciętą głowę Choi i kilka jej żeber w garnku z gotowaną zupą. W tym samym czasie policja aresztowała piątego podejrzanego w związku z zabójstwem, 47-letnią Ng Chi Wing (伍志榮), kochankę Kwong Kau.
      Mówiono, że pomogła ukryć Alexa Kwonga przed jego pozorną próbą ucieczki z Hongkongu. Poszukiwania pozostałych brakujących rąk i tułowia oraz innych części ciała trwały nadal.[ Do poszukiwania innych brakujących części ciała zmobilizowano ponad stu funkcjonariuszy. Obecnie policja przeszukuje składowisko Nowych Terytoriów Północno-Wschodnich w Ta Kwu Ling.


      Zrodlo: Wikipedia en. wikipedia.org


      • marii51 Re: Morderstwo modelki... nowe informacje 03.03.23, 17:10
       pia alę dokładnie to opisalaś //
       ci nieludzie myleli.. pieniadze jej tak im yły potrzebne..
       nie do pomyslenia neludzie potwory !!
       • marii51 kolejne zdarzenie 03.03.23, 20:46
        Podejrzenia celników najpierw wzbudził paszport 26-latka. Okazało się, że jest fałszywy. Gdy w końcu podał swoje prawdziwe personalia, odkryli, że w Holandii skąd przyleciał do Lizbony, wydano za nim nakaz aresztowania.

        Dopiero potem zwrócili uwagę na krew na jego ubraniu i podejrzaną paczkę mięsa w bagażu.26-latek zatrzymany na lotnisku. Na ubraniu miał krew, w bagażu paczkę mięsa. Makabryczny finał sprawy

        o nie nie !!!!
        Kulisy tej makabrycznej sprawy opisuje na swoich łamach portugalski serwis cmjornal.pt. W ostatnią niedzielę lutego na lotnisku w Lizbonie wylądował samolot z Amsterdamu. Z jego pokładu zszedł 26-letni Begoleã Mendes Fernandes. Mężczyzna podróżował z Holandii, gdzie mieszkał przez jakiś czas, do ojczystej Brazylii. W stolicy Portugalii miał przesiadkę do Belo Horizonte.Tekst linku
        • marii51 to nie do pojęcia co z ludżmi sie dzieję ??[*] 18.03.23, 16:51
         Kilkuletni chłopiec krzyczy i prosi o pomoc matkę, gdy jego ojciec leży na nim i go przydusza. Dziecko zaczyna kopać nogami w stół, wtedy matka go odsuwa i wypowiada przerażające słowa, że gdyby mały umarł, byłby wreszcie spokój. W końcu chłopiec przestaje oddychać. Do sieci trafiło wstrząsające nagranie tego, co działo się w jednym z mieszkań w Dąbrowie Górniczej. Film do internetu wrzucili... rodzice chłopca.Tekst linku


         a_gdyby_tak_nieba_przyblizyc.--marii51
         • marii51 Re: to nie do pojęcia co z ludżmi sie dzieję ?? 18.03.23, 16:55
          przeżył cudem chyba

          ale Wstrząsające sceny w Dąbrowie Górniczej. "Chcemy odebrania władzy rodzicielskiej"
          Poinformowało też, że składa zawiadomienie do Komendy Głównej Policji. "Biuro Obrony Praw Dziecka w trybie natychmiastowym zawiadomi Centralne Biuro Zwalczania Cyberprzestępczości. Tego typu działania rodziców są przestępstwem zagrożonym karą do 15 lat pozbawienia wolności. Nasza organizacja będzie domagała się zatrzymania opiekunów i postawienia ich przed sądem. Złożymy też we właściwym miejscowo wydziale sądu rodzinnego wniosek o wgląd w sytuację dziecka i rodziny wraz z wnioskiem o odebranie władzy rodzicielskiej". Rodzice już zostali zatrzymani.
          jest videowww.se.pl/slask/ojciec-przyduszal-przerazonego-synka-mama-jak-umrze-bedzie-spokoj-porazajace-nagranie-18-aa-Wk2M-haKJ-5Za6.html
          • marii51 KOCHAM TO DZIECKO ,ALE GO NIE LUBIĘ!! 19.03.23, 15:09
           I NIE WIEM, JAK MOŻNA TAKIE MIEĆ DO DZIECKA
           //zastanawiam się... ocena mysli.. co ma znaczyć???
           weekend.gazeta.pl/weekend/7,177344,29561111,otwarcie-mowimy-sobie-z-mezem-wiesz-kochanie-ja-to-dziecko.html#s=BoxWeekSl-2-1
           • pia.ed KOCHAM TO DZIECKO, ALE GO NIE LUBIĘ! 19.03.23, 16:52
            > //zastanawiam się... ocena mysli.. co ma znaczyć???

            A czy przeczytalas artykul dokladnie i do konca? wink


            > weekend.gazeta.pl/weekend/7,177344,29561111,otwarcie-mowimy-sobie-z-mezem-wiesz-kochanie-ja-to-dziecko.html#s=BoxWeekSl-2-1
            • marii51 Re: KOCHAM TO DZIECKO, ALE GO NIE LUBIĘ! 20.03.23, 13:12
             pia.ed napisała:

             > > //zastanawiam się... ocena mysli.. co ma znaczyć???

             > A czy przeczytalas artykul dokladnie i do konca? wink

             > ps włąsnie mi o to chodziło, bo podany artyk najpierw czytamy a póżniej możemy podyskutowaćsmile

             --------dylematy rodzicow dzieci transpłciowych w świetli miłości do dziecka...
             ???kocham ale go nie lubię """ do wątku Tragedie.. celowo wpisalam..
             > > weekend.gazeta.pl/weekend/7,177344,29561111,otwarcie-mowimy-sobie-z-mezem-wiesz-kochanie-ja-to-dziecko.html#s=BoxWeekSl-2-1

             a_gdyby_tak_nieba_przyblizyc.--marii51
             • pia.ed KOCHAM TO DZIECKO, ALE GO NIE LUBIĘ! 20.03.23, 18:06
              marii51 napisała:
              dylematy rodzicow dzieci transpłciowych w świetli miłości do dziecka..
              kocham ale go nie lubię """ do wątku Tragedie.. celowo wpisalam..              A ja zaczne od przypuszczenia, ze historia jest z palca wyssana... i wcale nie przysluzy sie
              osobom transseksualnym... Jesli nawet bylaby wzieta z zycia, to ja bym podobnie zareagowala,:
              "Patrycja" zachowala sie okropnie w stosunku do rodzicow,... (:

              Z młodszym unikam kontaktu fizycznego, przytulania. Tyle to dziecko mi złych rzeczy
              wykrzyczało. Jak mam teraz wyciągnąć ręce i z miłością je przytulić?

              Robię wszystko, żeby ograniczać kontakt z nim do minimum. Wiem, że żyje, że jest zdrowe. Ale jestem na takim etapie, że otwarcie wobec siebie mówimy z mężem: wiesz, kochanie, ja to dziecko kocham, ale go strasznie nie lubię.

              Ona ma dużo w głowie do przepracowania. Przede wszystkim żalu, dlaczego my od razu
              nie rzuciliśmy się w wieku trzynastu lat na hormony. A my chcieliśmy potwierdzenia,
              chcieliśmy przejść ten proces powoli, spokojnie. Może ona w tym upatruje jakąś swoją
              krzywdę? Tyle to dziecko mi złych rzeczy wykrzyczało. Jak mam teraz wyciągnąć ręce
              i z miłością je przytulić?

              Robię wszystko, żeby ograniczać kontakt do minimum. Wiem, że żyje, że jest zdrowe. Ale
              jestem na takim etapie, że otwarcie wobec siebie mówimy z mężem: wiesz, kochanie,
              ja to dziecko kocham, ale go strasznie nie lubię.


              > > > weekend.gazeta.pl/weekend/7,177344,29561111,otwarcie-mowimy-sobie-z-mezem-wiesz-kochanie-ja-to-dziecko.html#s=BoxWeekSl-2-1
              >

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka