Dodaj do ulubionych

WKROTCE MARSZ MILIONA SERC

06.09.23, 17:20
"Marsz miliona serc" Donalda Tuska. Szymon Hołownia o swoim udziale
Wczoraj, 19:56

— Jest jeszcze za wcześnie, żeby podjąć tę decyzję, czy weźmiemy udział w marszu miliona serc zwołanym przez Donalda Tuska. Trzeba się zastanowić, czy to jest taktycznie OK w tym momencie kampanii — powiedział Szymon Hołownia na antenie RMF FM.
Tekst linku
Obserwuj wątek
  • marii51 Re: WKROTCE MARSZ MILIONA SERC 06.09.23, 17:21
   cd temat MARSZ SERC—
   1 października zorganizujemy marsz miliona serc. Milion w Warszawie da już pewność zwycięstwa. Spotkamy się po to, aby na kilka tygodni przed wyborami już nikt nie miał wątpliwości, że dobrych ludzi jest więcej — powiedział Donald Tusk podczas swojego wystąpienia 19 lipca.

   CO O SWOIM UDZIALE POWIEDZIAŁ LIDER POLSKI 2050?
   — Musimy zobaczyć, gdzie będziemy za 2-3 tygodnie, gdzie będzie oczekiwanie naszych wyborców. Przemawiają do mnie takie duże eventy, spotkania, gdzie jest mnóstwo dobrej, pozytywnej (energii), nakręcającej emocje. Nie mogę jednak zapomnieć o tym, jaki skutek wywarł marsz 4 czerwca, na którym w końcu obaj z Kosiniakiem byliśmy. Było świetnie, natomiast później w sondażach przestało być świetnie. Bo nas było pół miliona w Warszawie, ale w ciągu następnych 2-3 tygodni pół mln wyborców w Polsce odpłynęło od opozycji — skomentował w rozmowie z RMF FM Szymon Hołownia.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka