Dodaj do ulubionych

odnośnie ogloszenia obniżki stop

08.09.23, 11:34
To była szokująca decyzja dla nas wszystkich - powiedział Ludwik Kotecki, zdradzając kulisy zaskakującej decyzji RPP o obniżeniu stóp procentowych.

- Kiedy to zostało ogłoszone, zapadła cisza. Skutki już widzimy. Złoty mocno się osłabił. To najlepszy test, pokazujący, że ta decyzja była błędna - uważa Koteck

PS.,,,,,,,,
niespodzianka wielka bo kto ma oszczędności to straci !!!
a naliczanie nowych spłat trwa .. takich naliczeń żeby obniżyc stopy kredytow .. nie można zrobić trach ciach i już więc GLAPINSKI WYSKOCZYŁ JAK KROLIK Z KAPELUSZA..ZE SWOIMI NA nOWOGRODZKIEJ USTALONYMI METODAMI

Ostrzegałem przed tym - powiedział w programie "Newsroom" WP. - Ostatnia decyzja Rady dramatycznie obniża wiarygodność banku centralnego. A potrzebujemy jej desperacko, by skutecznie walczyć z inflacją. Jeśli ludzie przestaną wierzyć, że Rada robi wszystko, by zbić inflację i zamiast tego podejmuje decyzje polityczne, inflacja zostanie z nami na dłużej i walka z nią będzie trudniejsza - ocenia członek RPP.
BEZ POROZUMIENIA Z RADĄ !!!

Członek RPP nawiązał także do słów prezesa NBP o "radosnej nowinie" dotyczącej jednocyfrowej inflacji. - Tej liczby, o której mówi Adam Glapiński, nie ma - podkreślił Ludwik Kotecki. - Inflacja w tej chwili wynosi ponad 10 proc. I to jedyna pewna dana. Dokładne dane o inflacji poznamy dopiero w połowie września. Nie mamy trwałego obniżenia się inflacji. Prezes zapomniał o wszystkim, o czym mówił w lipcu - dodał.
Obserwuj wątek
    • asdzxcvfsrggxdfsd Re: odnośnie ogloszenia obniżki stop 09.09.23, 13:48
      Daj spokój. idą wybory i co chwilę coś ogłaszają...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka