Dodaj do ulubionych

Dlaczego?...

01.10.19, 15:29
Doprawdy nie rozumiem dlaczego istnieją sugestie dobrowolnego pobytu w wariatkowie. Podpisać zgodę na wariatkowo... a cóż to za niedorzeczny pomysł??
Człowiek chce zwiedzać, żyć wolno, szukać miłości, rozwijać się, mieć własne tajemnice urody, życia, zdrowia, finansów... a tu każą podpisać własną zgodę na więzienie, bo życie w wariatkowie to więzienie w szczególnych warunkach.
Aż się w głowie nie mieści!
Podpisać, a potem co?? siedzieć i czekać na uwolnienie?, czy jak? tylko że życie po takim pobycie chyba nie jest łatwe i to każdy przyzna. (- a w ogóle za co?...-)
Obserwuj wątek
  • 5helga Re: Dlaczego?... 26.11.19, 06:25
   Czy może ktoś pamięta zbieg zdarzeń A. Frytki z big brothera. Chodzi o kwestię hipnozy. Oburzenie było z powodu zgody na hipnozę (niedowiarka tu Frytowskiej) czy chodziło o co innego a co ten szum był? Bo z tego co pamiętam chodziło o to że taki słaby umysł złamać za zgodą człowieka i nim manipulować i że łatwo to zrobić.
   • 5helga Re: Dlaczego?... 26.11.19, 06:30
    … i jak nie ma zgody to co? jest opór? załamanie człowieka a nawet zbrodnia. To kto jest za te zbrodnie odpowiedzialny. Hmm ataki na własną rodzinę? dlaczego? Nie rozumiem!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka