Dodaj do ulubionych

Gdzie tanio Zentel?

10.10.12, 16:25
Ponieważ musimy przeleczyć się cała rodziną, potrzebuję sporo tego leku. Cena, ktora znalazłam w doz.pl to 22 zl/sztukę. W sumie musiałabym zapłacić ponad 500 zł. Może dałoby się znaleźć taniej. Czy ktoś z Was wie, gdzie mozna go tanio kupic? Może w internecie, jakiejś sieci aptek stacjonarnych, itp?
Obserwuj wątek
      • blackone777 Re: Gdzie tanio Zentel? 20.10.12, 21:28
        Przypuszczam, ze duzo tanszy zentel mozna by kupic w azji, ale nie mam konkretnych namiarow na zadna wiarygodna apteke, ktora by to wyslala do europy. W ogole leki pasozytnicze sa w azji duzo tansze. Jak kiedys sciagalem prazykwantel to zaplacilem 5% ceny za jaka jest dostepny w Niemczech (w PL nie jest dostepny wcale).
                  • antyka Re: Gdzie tanio Zentel? 20.10.13, 17:03
                    Z racji tego, ze Helenka zlapala owsiki (poinformowaly mnie panie w przedszkolu) + do tego ma pewnikiem lamblie, musielismy sie wybrac cala rodzina do Ozimka.
                    Lekarz polecil nam strone: www.chinesemedicine-th.com/en/11-worms?id_category=11&n=20
                    Strona troche dziwnie dziala - po kazdorazowym dodaniu kolejnego opakowania, dolicza dodatkowa oplate za dostawe. Zamowilam 29 sztuk- zaplacilam ok. 350 zl i napisalam do nich maila w sprawie zlego naliczania. Odpowiedzieli (blyskawicznie), ze refunduja mi 47 zl, czyli jedno opakowanie wyjdzie po 10,34 PLN.
                    Ozimek mowil, ze leki przychodza w ciagu kilku dni.

Ps. Helenka mimo, ze ma lamblie i owsiki, jest w doskonalej formie - po prostu doskonalej. Nie choruje, ladnie rosnie, przybiera na wadze. Moim zdaniem to zasluga diety bezmlecznej i bezglutenowej. Mary ma sie tez rewelacyjnie. Jest wzrostowo na 75 centylu, wagowo na 40. Nie byla leczona przez dwa lata! I tez jest na diecie bezmlecznej i bezglutenowej. Doszlismy do takiego etapu, ze mamy robale, ale nam nie szkodza wink
                      • antyka Re: Gdzie tanio Zentel? 21.10.13, 21:57
                        Bo nas dupa swedzi. Serio. Mnie straszliwie, a starsza sie drapie, wyglada to tak, jakby sie onanizowala sad Mlodsza - zero objawow, maz rowniez. No i owsiki sa cholernie zarazliwe, a dzieciak chodzi do przedszkola (starsza do szkoly)
                        • dwojedzieciija Re: Gdzie tanio Zentel? 22.10.13, 08:27
                          Pytam bo moi po leczeniu zentelem tez znow maja objawy: suche placki na buzi, sporadycznie luzne kupy i zgrzytanie zebami - choc to wlasciwie caly czas maja, nawet w czasie kuracji zgrzytali. Nie wiem czy to podciagac pod robale czy moze to co innego. Poki co powtarzamy badania, choc jak nic nie wyjdzie to przeciez nie oznacza ze nic ńie ma uncertain Nie wiem kiedy i czy znow powinnismy sie leczyc - miesiac temu skonczylismy zentel.
                        • eukaliptus.g1 ZENTEL jest SŁABY 27.10.13, 10:17
                          Uwaga z doświadczenia wiem że Zentel jest słabym lekiem i wydasz dużo kasy ale Ci nie pomoże. Polecam najpierw wizytę u doktora Ozimka w Warszawie "Centrum Dr Ozimek" stwierdzi jakie macie pasożyty i poleci Ci internetową aptekę za granicą . Tam np za Zentel płaciłem 7 zł, ale może potrzebujesz czegoś innego. www.chinesemedicine-th.com
                          • dwojedzieciija Re: ZENTEL jest SŁABY 28.10.13, 08:36
                            eukaliptus.g1 napisała:

> Polecam najpierw wizytę u doktora Ozimka w Warszawie "Centrum Dr Ozimek" stwierdzi jakie macie pasożyty i poleci Ci internetową aptekę za granicą . Tam np za Zentel płaciłem 7 zł, ale może potrzebujesz czegoś innego. www.chinesemedicine-th.com

Ameryki to ty nie odkryłeś wink)

A po cyzm wnosisz, że Zentel jest słaby? Na jednych działa na innych nie. Ot po prostu.
                    • antyka po leczeniu 29.10.13, 22:41
                      A raczej w trakcie (czwarty dzien), starsza przestla sie drapac po tylko, mnie przestal swedziec juz po pierwszym dniu. Do tego starsza przestala chrzakac - tzn. robi to b. rzadko, a przez ostatnie dni nie dalo sie z nia wytrzymac w jednym pomieszczeniu.

Jak nic, gliste musiala miec. Zwazylam je przed kuracja, zaloze sie ze za dwa tygodnie przybiora na wadze po ok. pol kg.
    • rysza-rd59 Re: Gdzie tanio Zentel? 17.03.14, 09:26
      odsprzedam 18 tabletek leku na robaki.
      Nazwa leku:Zentell - zawiera substancję czynną (400mg) działający na osobniki dojrzale jak również na jaja i larwy pasożytów.
      Działanie:Środek przeciw robakom o szerokim spektrum działania. Lek ten jest skuteczny, w przypadku skórnej i jelitowej postaci inwazji pasożytów. Działanie leku dotyczy zarówno dorosłych form pasożyta oraz larw i jaj .Mechanizm działania polega na hamowaniu polimeryzacji tubuliny,co prowadzi do upośledzenia metabolizmu
      pasożytów i ich śmierci.
      Wskazania:
      owsica, węgorzyca,glistnica, tasiemczyca ,Toksokaroza (zespół larwy wędrującej).Cena za 1 tabletkę 25.00zł Kontakt Tel: 501 207 203
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka