Dodaj do ulubionych

Atak Izraela na bezbronych biedaków z Gazy...

16.11.12, 21:48
wyglada jak prowokacja Netanyahu, ktory w ten sposób zablokował wybory parlamentarne w Izraelu, bo wiedział, ze jego partia i on sam przegrywają. Liczy, że jak wymorduje tysiace palenstyńskich dzieci, to wygra?
Obserwuj wątek
      • 3.ndd Re: Netanyahu rozpetal te wojne, zeby wygrac wybo 17.11.12, 09:16
        max2-012 napisał(a):

> twierdza uczciwi i madrzy Zydzi. Netanyahu dla stołka gotowy jest zniszczyc Izr
        > ae i rozwalic świat, bo z tej wojny moze rozpetac sie wojna swiatowa. On jest p
        > sychopatą takim samym jak Hitler czy Stalin.
        >
        > www.washingtonsblog.com/2012/11/war-in-gaza-why-now.html

Nie bądż "ogrodnikiem" co do Bibi.
        Nie bierzesz pod uwagę stałych bombardowań południa Izraela PRZED tą akcją. Ile czasy milion Izraelczyków może żyć w schronach ? Bez szkół , pracy , w stałej traumie ?
        Od syreny do schronu 15 sekund. Rodziny śpią w schronach.
        • mlody774 Re: Netanyahu rozpetal te wojne, zeby wygrac wybo 17.11.12, 16:14
          A możesz wyjaśnić dlaczego Izoel/żołnierz zamordował palestyńskie dziecko grające w piłkę nożna 8 października strzałem z helikoptera, co doprowadziło do protestów w Gazie? Następnie czy mógłbyś wyjaśnić dlaczego Izoel/żołnierz strzelał do uczestników pogrzebu tego dziecka?
        • max2-012 Re: Netanyahu rozpetal te wojne, zeby wygrac wybo 17.11.12, 17:57
          Nie jestem tam na miejscu, wiec nie pretenduje, ze moge zliczyc ile rakiet wylatuje z Izraela, a ile z Palestyny. Trzeba byc geniuszem glupoty, zeby twierdzic, ze mozna je zliczyc z migawek propagandowych w telewizorze. Wiem tylko tyle, ze w tej wojnie wiecznej zginelo kilkaset razy wiecej Palestynczykow niz Izraelczykow i to mi mowi, kto jest tu ludobójcą.

Wierze w to, co mówią uczciwi Izraelczycy, że Netanyahu dla utrzymania władzy popełni najgorsze zbrodnie i skąpie świat wraz z Izraelem w ocenie krwi. Tak własnie działają psychopaci. Zawsze trzymam ze stroną poszkodowaną i prześladowaną.
    • gucio60 Re: hej max2-012 17.11.12, 09:39
      to Izrael strzela rakietami we własne miasta i własnych obywateli ?
      Chcąc być tak cynicznym jak ty jesteś głupi, to dla rownowagi trzeba przyjąć co następuje: Izrael chcąc mieć w przszłości spokój musi dziś zabić palestyńskie dzieci, czy to nie jest logiczne ?
      • mlody774 Re: hej max2-012 17.11.12, 16:24
        A masz jakieś dowody na to ze te ciężkie, duże i o dużym zasięgu rakiety w ogóle są wystrzelone z Gazy? Czym masz jakieś dowody na to ze Izoel tego nie robi? Przecież wszystkie zaczepki na BW zaczynają się od właśnie jakiej prowokacji ze strony Izoela a nie innych krajów.
        • elka-sulzer Re: hej max2-012 17.11.12, 16:35
          mlody774 napisał:

> A masz jakieś dowody na to ze te ciężkie, duże i o dużym zasięgu rakiety w ogól
          > e są wystrzelone z Gazy? Czym masz jakieś dowody na to ze Izoel tego nie robi?
          > Przecież wszystkie zaczepki na BW zaczynają się od właśnie jakiej prowokacji ze
          > strony Izoela a nie innych krajów.

I to jest wlasciwe pytanie. Czy jest jakas NIEZALEZNA weryfikacja tego co twierdzi izrealska propaganda?
      • max2-012 Zeby poznac prawde, 17.11.12, 18:13
        trzeba policzyc ile osób zgineło w tej wojnie po kazdej stronie. Zgineło wielokrotnie więcej Palestynczykow (którzy walcza o przetrwanie) niz Izraelczykow (okupantów) , i to mi mówi wszystko o tym konflikcie. Propagandę o rzekomych rakietach wysyłanych na Izrael przez palestynskich nedzarzy mozesz sobie włożyc miedzy główki kapusty na polu (albo do beczki z kiszonką). Netanyahu nie chce pokoju z palestynczykami i z Arabami, jak kazdy psychopata on prowokuje wojny dla zaspokojenia własnych celów.

israelipalestinian.procon.org/view.resource.php?resourceID=000639
      • max2-012 Re: hej max2-012 20.11.12, 20:53
        Nie wiem kto strzela i kto zaczął tę batalie, podejrzewam, że to Izrael, który chce eksterminowac wszystkich Palestyńczyków. Wiem, ze ginie kilkaset razy wiecej Palestynczykow niz Izraelczykow i to mi mówi wszystko, kto tu jest ludobójcą. Izrael zamienił Gazę w getto zaglady, więc nic dziwnego że Palestynczycy chca sie wyzwolic i sie bronia. Oni walcza o zycie, nie maja wyjscia. Tak samo bronili sie kiedys Zydzi w warszawskim gettcie podczas powstania. Czy ich też potepiasz?
    • caesar_pl Re: Atak Izraela na bezbronych biedaków z Gazy... 17.11.12, 15:42
      ..Arab to Arab,czy w Gazie,Westbank czy w niemieckim Duisburgu...Niektorzy tu zaluja arabskie dzieci..W niemieckich miejskich gettach gdzie zyja islamisci czyli Turki,Iranczycy,Palestynczycy czy Kurdowie to cie takie dziecko w bialy dzien okradnie,mlodzik o zmroku pobije a w nocy cie zabija.
    • max2-012 Re: Atak Izraela na bezbronych biedaków z Gazy... 17.11.12, 17:49
      Cel ostateczny izraelskiego Hitlerka - atak na Iran i sprowokowanie III WS? Caly swiat (włącznie z Zydami) protestuje przeciw masakrom likudników na Palestynczykach.

www.prisonplanet.com/for-netanyahu-gaza-escalation-could-pave-the-way-to-iran-strike.html
      rt.com/news/israel-gaza-attack-protests-932/
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka