Dodaj do ulubionych

Cenzura GW pod tekstami dotyczącymi uchodźców.

07.09.15, 15:03
"Pod naszymi tekstami o uchodźcach pojawiała się zatrważająca liczba komentarzy, które nawoływały do przestępstw, zawierały treści rasistowskie i ksenofobiczne. Nie chcemy ich pokazywać. Nie godzimy się na naruszanie godności innych ludzi na naszym forum. Dlatego zdecydowaliśmy, że wyłączymy możliwość komentowania pod naszymi tekstami o uchodźcach. Będziemy też zgłaszać do prokuratury przypadki nawoływania do nienawiści na tle rasowym i religijnym."

To ja mam pytanie do redakcji.
1. Czy wszystkie wypowiedzi, które pojawiały się na forach dyskusyjnych zawierały treści rasistowskie i ksenofobiczne?
2. Czy każda wypowiedź, która nie jest zgodna z linią GW jest traktowana jako ksenofobiczna i sprzeczna z prawem? (np. stawanie w obronie Węgier, które po prostu próbują wypełniać Acquis Schengen)
3. Gdzie jest w takim razie moderacja?
4. Dawniej gdy post zawierał treści sprzeczne z prawem umieszczano po prostu [---] . czy to nie byłoby uczciwsze?
5. Te artykuły, bez merytorycznej dyskusji, staja się bezwartościową propagandą, a problem nie jest czarno-biały i warto, oczywiście kulturalnie, rozmawiać.
P.S.
Czy wypowiedź w publicznej przestrzeni, że pierwszeństwo w repatriacji powinni mieć Polacy z Kazachstanu (potomkowie tych, którzy nie zdołali się ewakuować z Andersem) czy Polacy z Donbasu, jest wypowiedzią ksenofobiczną i rasistowską?
Obserwuj wątek
  • jerycho666 czy mendia traca kontrul? 09.09.15, 11:51
   niekandydujacy_niepolityk napisał:

   > Czy wypowiedź w publicznej przestrzeni

   Przez ostatnie 26 lat wydawalo sie, ze IV wladza dzierzy rzad dusz. Kazus Kukiza i islamscy zieloni ludzicy pokazali, ze dla targietu reklam blizsza jest cialu koszula. Widzowie, sluchacze i czytelnicy pokazali, ze maja swoje interesy i nie ulegli odmozdzajacej politagitce. Pomine oczywisce tych o ktorych pisanie mogloby urazic ich uczucia religijne.

   Okazuje sie, ze glebokie koleiny socjotechniki nie sa w stanie skanalizowac galopu tabunu po stepie. W tym czterech koni jezdzcow Apokalipsy. Ale to juz wylacznie dla posiadaczy sluchu wybitnich muzykow.
  • klara551 Re: Cenzura GW pod tekstami dotyczącymi uchodźców 09.09.15, 16:29
   Nie widzisz analogii z jedynie słuszną linią PZPR i ówczesną cenzurą? Mamy jednogłośnie,jednomyślnie i cicho czekać na powódź. Za chwilę Sobieski pod Wiedniem,bitwa pod Lepanto będzie be.Mamy my europejczycy z pokorą dać się utopić gdy reszta świata patrzy z pozycji widza. Możemy o Europie powiedzieć cytując filmowego Greka Zorbę-Jaka piękna katastrofa.
  • arius9 Cala Europa jest zmanipulowana 13.09.15, 15:08
   Wszystkie media w Europie maja polityczny nakaz propagandy pro-islamskiej. To co czytam w roznych gazetach to manipulacja i oszustwo, ciekawe kto im za to placi.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka