Dodaj do ulubionych

Izrael: Odblokujemy Gazę za Gilada Szalita

18.02.09, 20:11
Trzy lata ten żołnierz , porwany z Izraela, siedzi zamknięty w Gazie bez prawa
wizyt Czerwonego Krzyża , ONZ czy jakiejś innej organizacji . Było jedne
nagranie vidio , którego treść podyktowana była przez porywaczy (słychać było
podpowiadanie treści).
Uwięzieni w Izraelu mają wizyty rodzin , adwokatów i organizacji
międzynarodowych . Mają TV ,radia i możliwość telefonowania . Mogą w
więzieniach się uczyć ( niejeden wyszedł z więzienia z tytułem akademickim ) .
No i dobre żarcie . I to wszystko pod kontrolą organizacji międzynarodowych .
Widziałem to na własne oczy. Ja bym natychmiast przerwał te
wizyty do pozwolenia wizyt CK u Gilada Szalita.
Jego rodzina nie jest pewna co się znim dzieje .Mam nadzieję że żyje.
Obserwuj wątek
      • enrque Re: Izrael: Odblokujemy Gazę za Gilada Szalita 19.02.09, 08:37
        "Miłośnicy pokoju" na B.W. także tego nie zaakceptują. Dla nich uwięzienie i przetrzymywanie żołnierza izraelskiego przez palestyńskich bandytów jest oznaką sprawiedliwości. Tacy osobnicy potrafią jedynie użalać się nad "ofiarami agresji żydowskiej" - inne ofiary i inne konflikty ich nie interesują. Choćby ginęli tysiącami dziennie (jak w Jordanii w 1970 r), umierali w wojnach domowych (Rwanda, Kongo), byli masakrowani w konfliktach religijnych (Sudan), masakrowani w zamachach terrorystycznych (zbyt wiele krajów aby je wymieniać) czy zarzynani przez zwyrodnialców muzułmańskich(ostatnio nasz rodak w Pakistanie). Dla bandytów palestyńskich oraz ich przedstawicieli i ogłupionych obrońców w Polsce to wszystko nie jest ważne. Najważniejsze jest to co robią żydzi. Cokolwiek by Żyd zrobił, będzie źle. I jakkolwiek by się wysilał, nie zwalczy nienawiści antyjudaistów. Bo Żyd może być jednocześnie komunistą i kapitalistą, rewolucjonistą i kontrrewolucjonistą, tchórzem i osobnikiem agresywnym, może unikać walki, ale jak już walczy, to jest od razu zbrodniarzem wojennym, jest nacjonalistą, który trzyma się zawsze ze swymi ziomkami, ale jednocześnie jest człowiekiem, który - jak tylko warunki mu na to pozwalają - zaczyna przenikać do społeczeństwa i rozpychać się wokół.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka