Dodaj do ulubionych

był pstrąg dla zawady???

28.01.12, 11:28
bo coś nie widzę tej kluczowej informacji!
Obserwuj wątek
                      • barba50 Re: był pstrąg dla zawady??? 01.02.12, 14:34
                        Stop, stop, stop! Nie tak szybko wink Na razie było pierwsze danie z pstrąga. Saute, na surowo. Jedli (ciekawe) sami panowie. Zawada wciągał nosem (aparat był mi niedostępny suspicious ), Gucio pojadł, załapał się i Pepek.
                        Niebawem będzie serwowany smażony, po naszym posiłku, ale jeszcze dochodzi na patelni (patelnia z powłoką ceramiczną big_grin - cudo ludzie, cudo smile )
                          • barba50 Re: był pstrąg dla zawady??? 01.02.12, 15:44
                            Wciąga nosem tzn. pożera nie otwierając paszczy suspicious

A na patelnię ceramiczną trafiłam kilka mcy temu w kauflandzie , znaczy była promocja. Nabyłam jedną, w wymiarze 24 cm, inne już wyszły. Przyniosłam do domu, użyłam i się zakochałam http://emots.yetihehe.com/1/wstydnis.gif Smaży się prawie bez tłuszczu, nic nie przywiera, myje się (ręcznie) pod strumieniem ciepłej wody i miękką gąbką. Po tych kilku miesiącach patelnie wyglądają jak nowe (dno, czy raczej spód nie całkiem, ale tutaj trzeba włożyć więcej pracy). Piszę patelnie, bo niebawem nabyłam jeszcze dwie - 20 cm i 28 cm. Wyrzuciłam wszystkie stare patelnie (nie pokazałabym Wam jak wyglądały, bo bym się wstydziła big_grin )
                            Te moje są z tej serii Patelnia ANCORA Ale jest tego teraz bardzo dużo, różnej jakości, firmowe i nie, w różnych cenach.
                            Zamierzam nabyć jeszcze noże ceramiczne, ale nie mogę trafić w realnym sklepie, w dobrej cenie. W internecie są, ale ja najpierw muszę, dotknąć, obejrzeć wink
                            • wladziac Re: był pstrąg dla zawady??? 01.02.12, 16:28
                              dzięki za informację bo moje patelnie oprócz jednej są już też dobrze zniszczone i nie pasują do kuchenki indukcyjnej u syna,starocie po prostu i tyle,tak że moim zamiarem jest ze dwie,trzy różne dokupić,do kauflandu mam kawałek ale jak się pociepli to spacerek będzie w sam raz i przynajmniej będzie mi wiadomo czego szukać bo teflon to strasznie się ściera a nawet pęka i odpada,tak przynajmniej się stało na naszym urządzeniu do zapiekanek,smacznego pstrąga z patelni życzę!
                              • barba50 Re: był pstrąg dla zawady??? 02.02.12, 10:29
                                Ale to wcale nie musi być kaufland! Pierwszą kupiłam akurat w kauflandzie, bo (co tu kryć) zawsze interesują mnie promocje i wtedy trafiłam akurat tę patelnię. Dużą kupowałam w Leclercu, małą bodaj w Tesco. Na te to już polowałam, zachęcona dobrym wrażeniem. Mam wszystkie w kolorze orange big_grin
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka