Dodaj do ulubionych

JAK ZAROBIĆ W INTERNECIE SZYBKO I ŁATWO

07.02.10, 11:25
Wszystkim Downloaderom z pewnością znana jest strona hotfile.com znalazłem sposób jak zarobić, robiąc uploady na serwery,sprawa ma się tak. robimy konto na pl.hotfile.com/register.html?reff=1561563
. Dołączamy do programu partnerskiego . wysyłamy pliki na serwer (im więcej tym większa szansa na większy zysk) na kilku forach rozmieszczamy linki do pliku który już wrzuciliśmy.Najlepiej zrobić coś w stylu recenzji filmu żeby post przyciągał wzrok. Za każdy ściągnięty plik z naszego linku dostajemy pieniądze !!! Na początku Może nam się wydawać że są to grosze ale to tylko pozory !!! Przykłady za co dostajemy pieniądze:
-za plik 5-50MB $2
-za plik 50-100MB $5
-za plik 100-500MB $7
Uwaga!!! po zakupie konta premium 9$ miesięcznie dostajemy dwu krotność zarobku.Hotfile zapewnia 100% wypłatę . ale o ty niżej. Aby Pieniądze miały się gdzie przelewać robimy konto na www.paypal.com zajmuje to jakieś 2 min gdyż na PayPal robimy konto na poczcie e-mail . Później w opcjach "Moje Konto" na Hotfile szukamy opcje programu partnerskiego i wpisujemy E-mail na Którym zrobiliśmy konto PayPal , oraz przestawiając opcje na PayPal. I wszystko gotowe, mogę zagwarantować że nie pożałujecie. oto regulamin za co dostajemy pieniądze:
1. Pliki uważany jest za pobrany tylko wtedy, gdy zostanie ściągnięty z następujących krajów: Stany Zjednoczone, Kanada, Norwegia, Finlandia, Szwecja, Wielka Brytania, Niemcy, Łotwa, Estonia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Włochy, Austria, Szwajcaria, Węgry, Czechy, Holandia, Belgia, Grecja, Dania, Irlandia, Polska, Słowacja, Słowenia, Litwa, Bułgaria, Rumunia, Australia, Rosja i Liechtenstein.
2. Płacimy 20% zarobionych pieniędzy z każdego poleconego który zarejestruje się z twojego reflinka.
3. Plik kopii i różne linki do pobrania są obsługiwane (Po przesłaniu pliku będziesz w stanie tworzyć kopie na naszej witrynie).
4. Ściagniecie liczymy po każdym pomyślnym zakończeniu pobierania, jeśli ten sam użytkownik z kontem premium ściągnie plik więcej niż raz, pobranie bedzie liczone jako pojedyńcze. Ściaganie jako użytkownik darmowy - ich pobrania są liczone bez ograniczeń (wielokrotne pobieranie pliku z samym IP są liczone).
5. Wysyłanie przez FTP, Zdalne wysyłanie.
6. Automatyczne tworzenie kopii zapasowych wszystkich plików
7. 128kb dla darmowych użytkowników oraz nieograniczona Google Page Rankingędkość ściągania dla użytkowników premium.
8. Witryna przyjazna dla użytkowników, zero reklam.
9. Pieniądze wypłacamy w każdy poniedzialek (na Epassporte,Paypal, Webmoney). minimalna kwota to $15.
10. Pnieądze są wypłacane wutomatycznie. Nic nie musisz robic.
11. Detailed statistics of downloads and revenues.
12. Brak ograniczeń dla każdego kraju - darmowe pliki do pobrania są gwarantowane dla wszystkich.

Myślę że lepiej pierwsze wziąć się PayPal , później za program a na końcu wysyłanie.

Pozdrawiam i Życzę Miłego zarabiania .
W razie problemów pisać na e-mail staszek457@gmail.com
Obserwuj wątek
    • chillaux tu zarobisz 08.02.10, 19:57
      w Internecie jako jednostka nic nie zarobisz !!!

Poczytajcie
      jak ktoś chce sobie dorobić lub przy wiekszym nakładzie pracy swojej
      najnormalniej w świecię się czegos dorobić - to polecam MLM.
      Należy też znaleść dobra firmę która działa w tej branży. (Ale zróbcie to po
      tym jak się dowiecie co to MLM). Firm jest dużo lecz tylko niektóre sa godne uwagi :
      Moge polecić taka firmę jak Sigmapro7 np.

• jan_wiekonski Re: tu zarobisz 10.02.10, 12:27
        Tam ..masz racje.
        Jako jednostka w internecie nic nie zarobisz, MLM to dziś świetna alternatywa, jedyna alternatywa dla pseudo zarabiania na klikaniu lub ogladaniu reklam.
        Trzeba wybrac tez dobra firmę a taka z pewnoscia jest Sigmapro7
          • jan_wiekonski Re: tu zarobisz 15.02.10, 14:42
            1000% legalny biznes. MLM to nie żadna piramida finansowa... najnormalniejszy
            biznes który przyją sie juz w wielu krajach. Tysiące ludzi się z niego
            utrzymuje, dla wielu to nie tylko dodatkowa, łatwa i przyjemna praca ale także
            głowne zrodlo utrzymania.
            Sigmapro7 ma o tyle ciekawą ofertę że jesli nie jestes pewnien mozesz skorzystac
            z pakietu minimum i za smieszna sume mozesz sprobowac. Stracisz niewiele a
            możesz bardzo duzo zyskac. Pomysl o przyszłości, gdy się w to "wkręcisz"
            bedziesz mogł myslec juz o ładnych sumkach i wrescie byc niezaleznym finansowo.
            To nie sa bajki wyssane z palca.
            • ricokrosno Re: tu zarobisz 11.12.10, 20:44
              Nowy program partnerski jednego z serwisów wymiany plików w sieci. Zarejestruj się i sprawdź jakie to proste !! Zachomikuj z nami swoje pieniądze !!

chomikuj.pl/?page=304672
            • assq Re: tu zarobisz 25.02.11, 23:27
              Witam :)!!
              Osobiście polecam; dla wszystkich kumatych, którzy mają smykałkę do biznesu . Jeżeli odwiedzisz stronę podaną niżej i zdecydujesz się na to by się na niej zarejestrować proszę uczyń to z podanego poniżej linku gdyż w ten sposób trafisz na moja listę poleconych. Przeczytaj uważnie informacje na stronie. Nie pożałujesz! Ja juz troche na tym zarobilam i jestem zadowolona! naprawde polecam!!:)
              dobryzarobek.pl/index.php?id=9855606cecd8ff3ccf85e767a938c692
          • assq Re: tu zarobisz 25.02.11, 23:24
            Witam :)!
            Osobiście polecam; dla wszystkich kumatych, którzy mają smykałkę do biznesu . Jeżeli odwiedzisz stronę podaną niżej i zdecydujesz się na to by się na niej zarejestrować proszę uczyń to z podanego poniżej linku gdyż w ten sposób trafisz na moja listę poleconych. Przeczytaj uważnie informacje na stronie. Nie pożałujesz! Ja juz troche na tym zarobilam i jestem zadowolona! naprawde polecam!!:)
        • assq Re: tu zarobisz 25.02.11, 23:23
          Witam :)
    • elnino09 Re: JAK ZAROBIĆ W INTERNECIE SZYBKO I ŁATWO 16.07.10, 12:50
      www.bigextracash.com/aft/9211b7d1.html
      proponuje tutaj, zapoznajcie sie z oferta, ja tylko przyblize mniej wiecej za co placa:
      - Za unikalny klik w reflink $0.05
      - Klik w reklamę $0.05, za sprzedaż: $3.00
      - Klik w reklamę $0.01, za sprzedaż: $6.01
      - za sprzedaż: $7.01

takze w krotkim czasie mozna zarobic calkiem niezla kaske, sprawdzcie sami:
      www.BigExtraCash.com/aft/9211b7d1.html
      • assq Re: JAK ZAROBIĆ W INTERNECIE SZYBKO I ŁATWO 25.02.11, 23:28
        Witam :))
    • alicjawl Re: JAK ZAROBIĆ W INTERNECIE SZYBKO I ŁATWO 10.12.10, 13:01
      Witam serdecznie,

Jeżeli szukacie prawdziwego systemu do zarabiania w Internecie proponuje pobrać raport specjalny "Starcie Tytanów" o najbardziej dochodowym biznesie w dzisiejszym Internecie - bez jakichkolwiek przekłamań i farmazonów ! Prezentuje w nim porównanie potencjału zarobkowego TeamWork Revolution Power System (ostatnia międzynarodowa rewolucja w marketingu internetowym) z Gifts Roll Up - innowacyjnym programem zarobkowym, który wykorzystuje najbardziej lukratywny system wynagrodzeń "Reverse 2Up"...

uploading.com/files/dm53c6dc/Raport%2B-%2BStarcie%2BTytan%25C3%25B3w.pdf/
      W wielkim skrócie - zalety Gifts Roll Up (GRU):
      - kompletna nowość w Polsce, już rewolucjonizująca zachodni marketing internetowy dzięki "Reverse 2Up System"
      - 30 dni za FREE na testy !!! Jest aż tak DOBRY...
      - zwrot kosztów (25$) po zaproszeniu pierwszej osoby ! Lepiej się nie da - 100% stopa zwrotu !
      - bezpośrednie przelewy między uczestnikami - ZERO OPŁAT DLA FIRMY !!! Brak możliwości OSZUSTWA !!!
      - każda zaproszona aktywna osoba to 25$/mc !!! Wyobraź sobie potencjał dochodowy !!! np. 10 partnerów to 250$/mc, a nie kilka dolarów jak wszędzie !!!
      - 1 polecony może zapewnić rozrost struktury dzięki "progresji geometrycznej"

Wiem jak powyższe warunki KUSZĄ :) Pamiętaj, że tak samo będą kusić Twoich potencjalnych współpracowników ! Zapraszanie do takiego systemu jest bardzo przyjemne i niezwykle łatwe ;)

Szczegółowy plan wynagrodzeń znajdziesz tu...
      gifts-roll-up.blogspot.com/2010/11/plan-wynagrodzen-gru.html
      A oto strategia, którą wykorzystuje i która pomaga każdemu w naszej, świeżutkiej grupie... NIKT NIE POZOSTAJE BEZ WSPARCIA !!!
      gifts-roll-up.blogspot.com/2010/12/moja-strategia-i-plan-dziaania.html
      Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do współpracy,

Piotr
      gifts-roll-up.blogspot.com/
      • assq Re: JAK ZAROBIĆ W INTERNECIE SZYBKO I ŁATWO 25.02.11, 23:29
        Witamm :)
    • assq Re: JAK ZAROBIĆ W INTERNECIE SZYBKO I ŁATWO 25.02.11, 22:49
    • assq Re: JAK ZAROBIĆ W INTERNECIE SZYBKO I ŁATWO 28.02.11, 14:47
      Osobiście polecam; dla wszystkich kumatych, którzy mają smykałkę do biznesu . Jeżeli odwiedzisz stronę podaną niżej i zdecydujesz się na to by się na niej zarejestrować proszę uczyń to z podanego poniżej linku gdyż w ten sposób trafisz na moja listę poleconych. Przeczytaj uważnie informacje na stronie. Nie pożałujesz! :) Ja juz troche na tym zarobilam i jestem zadowolona! naprawde polecam!!:)
    • artecki340 Re: JAK ZAROBIĆ W INTERNECIE SZYBKO I ŁATWO 06.05.11, 16:52
      jak zarobić 15.000zł w miesiąc bez ściemy ! Ja w to nie wierzyłem ale gdy zaczałem o tym czytać i to robić przekonałem się że naprawde można. więc jeżeli ja moge to ty też !!! ZArobienie jest w 100% pewne . Daje ci 100% szansy wykorzystaj ją :) wejdz i sprawdz na przykładzie gościa który przez jeden rok zarobił ponad milion złotych na swoich promowaniach produktów :)

www.generatorlisty.pl/index2.php?a=004573
      Poczytaj poszukaj i uwierz sam jeżeli mi nie wierzysz:))) Jeżeli szukasz szansy na pienadze i na to że nie będziesz przy tym wykonywał cieżkiej pracy fizycznej tylko siedział przy komputerze i promował produkty będziesz miał z tego naprawde duże korzysći przekonaj się :)
    • inka650 Re: JAK ZAROBIĆ W INTERNECIE SZYBKO I ŁATWO 22.08.11, 17:32
      Ja zarabiam dzięki blogowi i programowi partnerskiemu z uti.pl .
      Za promowanie usług otrzymuje się:
      5 zł – za każdego Poleconego
      15 zł – w momencie, gdy Twój Polecony dokona pierwszego zakupu
      15% wartości wszystkich zamówień, które dokonają Twoi Poleceni przez 3 lata od rejestracji

Nieźle nie? :)
    • lukasz098.pl Re: JAK ZAROBIĆ W INTERNECIE SZYBKO I ŁATWO 23.08.11, 15:48
      Jeśli ktoś chce szybko zarobić w internecie i bez większego wysiłku to polecam takie programy jak pl.20dollars2surf.com/?ref=391312 wystarczy się zarejestrować przez ten link i poświęcić dziennie godzinę na klikanie w reklamy i na gry , za te czynności dostajecie punkty , a punkty są wymieniane na pieniądze każdego miesiąca . Program jest w 100% wypłacalny .

Polecam naprawdę warto .
    • thegosiewski Re: JAK ZAROBIĆ W INTERNECIE SZYBKO I ŁATWO 09.03.12, 11:55
      Jak zarobić w internecie?
      Witam was, ten wpis kieruje do osób które chcą zarobić w internecie. Nie będę wam polecał sposobów typu: klikanie w reklamy cz też mega sposób na zysk w kasynie. Sami doskonale wiecie że na klikaniu w banery praktycznie nie da się zarobić , a zwylki reklamodawcy systemów kasyn są naciągaczami. Nie chodzi mi o to żeby wprowadzić waz w bład , ale oto żeby utworzyć znajomość która może przynieść zyski po obu stronach. Dzięki wspułpracy możemy coś osiągnąć.
      Jeżeli jesteś zainteresowany sprawdzonymi sposobam zarabiania w sieci napisz do mnie (adres na dole wpisu) , w temacie wpisując ,,PYTANIE,, ze swoje strony obiecuję odesłać krótki poradnik z kilkoma sprawdzonymi sposobami na zarabianie dla każdego z których możesz skorzystać jeżeli będziesz zainteresowany . Oczywiście wymiana informacji mile widziana , jestem chętny na współpracę. Jeżeli sam posiadasz jakiś produkt lub system i potrzebujesz osób które ci w tym pomogą , również jestem zainteresowany.
      Adres e-mail - interes87@interia.pl
      Dziękuję i pozdrawiam

• malgosix Re: JAK ZAROBIĆ W INTERNECIE SZYBKO I ŁATWO 09.04.12, 22:59
      Jeśli interesuje interesuje Cie praca w internecie (poprzez internet) to osobiście polecam to:
      pl.20dollars2surf.com/?ref=561625
      warunek:
      komputer z internetem (wystarczy, że jest włączony kilka godzin dziennie)
      i tyle!
      nic innego nie musisz robić - na nic nie musisz klikać

zarabiasz tak naprawde nic nie robiąc! wystarczy, że masz masz włączony komputer a punkty same sie nabijają :)
      Punkty są potem przeliczone na dolary, ale przy wypłacie na konto otrzymujesz złotówki.

jedyna niedogodność to mały baner reklamowy na pulpicie który jest cały czas widoczny (chociaż ja ustawiłam go sobie na górze ekranu i w ogóle go nie zauważam)

ZAROBKI:
      miesięcznie możesz zdobyć (na samym włączonym komputerze podczas normalnej pracy- kilka godz dziennie)
      10 000 pkt - a to ok 1,3$= 3-4zł mało! (przelicznik według kursu dolara)

ale jeśli zaprosisz innych to za każdego poleconego dostajesz 10% czyli za 10 poleconych dostajesz 3-4 zł- dalej mało!

możesz stworzyć sieć na 10 poziomach- Ty zapraszasz znajomych, a oni swoich znajomych (lub obcych ludzi którzy tak jak Ty chcą dorobić), a za każde 10 osób które znajduje się pod Tobą (czyli za Twoich poleconych i ich poleconych i tak dalej) zarabiasz ok 3-4 zł
      a co najlepsze nic nikt nie musi robić!

przykład:
      jeśli każdy pozyska tylko 2 osoby

Ty: 1 osoba
      poziom1: 2
      poziom2: 4
      poziom3: 8
      poziom4: 16
      poziom5: 32
      poziom6: 64
      poziom7: 128
      poziom8: 256
      poziom9: 512
      poziom10:1024

razem daje to 2046 poleconych
      za każde 10 osób masz ok 1$ (3zł) czyli za 2046 osób masz ok 204$ czyli ok 613zł - 816 zł,

jak będziesz mieć więcej poleconych to i zarobki większe :D

jak to zrobić?

po wpisaniu do paska adresu:

1. wpisujesz swój e-mail i klikasz "Dołącz"
      2. przenosi Cie na strone z której musisz ściągnąć program
      3. ściągasz program (to chyba każdy umie)
      4. program automatycznie sie włącza- pojawia się mała "ramka" z reklamami na dole Twojego pulpitu (ja ją przesunęłam chwytając za kwadracik - (z lewej strony banera reklamowego znajdują się 3 kwadraciki: $, -, X)
      5. punkty się nabijają (swój stan możesz zobaczyć klikając na $)

w internecie znajduje się wiele info jak korzystać i zarabiać z 20dollars2surf wiec myśle, że więcej nie musze już nic pisać.

jednak jeśli miałbyś jakieś pytania to po zalogowaniu się jak klikniesz na $ na swoim banerze wchodzisz na stronke 20$2surf. Tam po lewej stronie znajdujesz "Poleceni" klikasz na "Moi poleceni" i dla nicku malgosix (Poziom 2) klikasz "MP" i piszesz do mnie wiadomość :)

dlaczego jestem na poziomie2? bo pomagam pozyskać poleconych osobie która jest już pode mną :) tak więc i Tobie będe mogła pomóc jeśli sam nie będziesz wiedzieć co i jak :P

dodam, że jak dołączysz do 20$2Surf nie korzystając z linka polecającego (ja tak niestety zrobiłam) to i tak znajdziesz się w "siatce" pod jakąś osobą- i w razie jakichś pytań małe szanse na kontakt, a ze mną jak najbardziej :P

tak więc zapraszam i czekam :
    • stachaaa Re: JAK ZAROBIĆ W INTERNECIE SZYBKO I ŁATWO 07.05.12, 08:53
      Safe Risk - 2.5% dziennie przez 60 dni i zwrot kapitału
      Program: Safe Risk
      Zwrot: 2.5% dziennie przez 60 dni
      Wypłaty: Manualne

Nowy ciekawy program SafeRisk opiera sie na zyskach z surebetow oraz na skalpingu co polega na kupnie/sprzedazy zakladow bukmacherskich przy pomocy gieldy zakladow. Teksty na stronie sa unikalne a wyglad przejrzysty i dopracowany, choc dosyc prosty. Serwer jest zabezpieczony przed atakami typu ddos.

Jest w ofercie jeden plan inwestycyjny dostepny od $10. Zysk to 2.5% dziennie przez 60 dni, a po tym okresie zwracany jest nam depozyt. Czysty zysk to wiec 150%.

Depozyt skladac mozemy poprzez LR i PM i AP. wkrotce poprzez STP
      Za referali płaci 6%
      Sprawdzałam na forach- płaci ekspresowo, wypłaty dochodzą po
      godzinie. Dzisiaj wrzucę testowe 10&, zobaczymy jak działa.
      saferisk.biz/index.php?stachaa
      • stachaaa Re: JAK ZAROBIĆ W INTERNECIE SZYBKO I ŁATWO 07.05.12, 08:55
        Zapraszam Wszystkich na prelaunch światowej firmy Forex X.
        Proponuję załóżyć darmowe konto w firmie X, zadnego ryzyka. Firma obraca tylko pieniędzmi z bonusów i robią to prawdziwi brokerzy.
        Za każdą osobę, która założy konto z naszego polecenia są dodatkowe bonusy i stała comiesięczna prowizja .Niczego się nie traci a można dużo zyskać, na razie przy rejestracji podaje się tylko nick i adres mail- jest to faza przedstartowa.Dostaje się link polecający, program partnerski jest bardzo korzystny.Dodatkowo jeśli ktoś nie jest aktywny, firma sama znajduje polecone osoby i wpisuje pod nas.
        Forex Firma X rusza 27 sierpnia 2012

Firma Forex automatycznie utworzy konto forex związane z Twoim PLX kontem. To konto rozpocznie się saldem 100 USD. Będą handlować z tego konta na rynku forex w Twoim imieniu. Decyzje handlowe będą dokonywane przez ich in-house pracowników doświadczonych handlowców forex w połączeniu z technologią prognostycznej analizy.
        Link do zapisu: prelaunchx.com/x/stachaa
    • remekzg Re: JAK ZAROBIĆ W INTERNECIE SZYBKO I ŁATWO 05.10.12, 19:08
      Jest to bardzo przemyslny i najprostszy program do zarabiania pieniedzy jaki moze byc .
      Jakis czas temu otrzymalem na swoja skrzynke maila, w ktorym byl list zawierajacy wszystkie informacje na temat dzialania tego systemu. Na poczatku zignorowalem go, bo juz jak pisalem wczesniej, natknalem sie w swoim zyciu na kilku oszustow i zniechecilem sie.
      Nie sprawdzilem nawet o co tak wlasciwie chodzi. Na szczescie nie skasowalem tego maila . Po miesiacu przycisnal mnie do sciany brak gotowki, wiec musialem szukac rozwiazan. To jest najlepsze jakie do tej pory udalo mi sie odkryc
      Przejde do rzeczy:
      By wziac w tym udzial potrzebujesz konta w banku, i poczatkowo 5 zl na koncie ktore musisz zainwestowac. Nie mysl, ze te pieniadze przepadna – otrzymasz za to duzo wiecej. Nie inwestujesz tych pieniedzy w jakies kolejne informacje. Wszystko wyjasnie na stronie. Wplacasz je na konto kogos, kto rowniez kiedys zgodzil sie wziac w tym udzial. Wplacasz pieniadze i masz dzieki temu dowod ze to dziala, bo za jakis czas inni beda wplacac te pieniadze na Twoje konto!!!
      Nizej przedstawie lekko skrocony list, ktory sam dostalem. Zaraz bedziesz juz wiedzial na czym to wszystko polega . Czeka Cie kilkuminutowa lektura, ale zaufaj mi ze warto . Ja na tym zyskalem, wiec wiem co mowie, a tutaj kazdy ma rowne szanse. Tu nie ma ryzyka oszustwa! Jesli nie masz teraz czasu, zapisz strone do ulubionych albo skopiuj ponizszy list i wroc do niego pozniej. Wazne jest dokladne przeczytanie. Licze, ze jak juz zapoznasz sie z ta trescia, podejmiesz wÂłasciwa decyzje, taka sama jak ja
      Czytaj wiec:

WITAM!!( z gory przepraszam za brak polskich liter bo potem robia sie
      niekiedy takie dziwne znaczki (np. ?)

Poniewaz cenie sobie swoj czas jak i Twoj, drogi interesancie, stawiam na
      prostote i szybkosc dzialania aby wszyscy mogli siĂŞwzbogacic.
      Oczywiscie ja tez tego pragne, dlatego im wiecej osob tym wiecej pieniedzy. Ale
      zacznijmy od poczatku a wszystkiego sie dowiesz!

Prosze nie podchodz do tego zbyt sceptycznie! Po prostu zastanow sie
      nawet przez kilka dni, przeciez nikt Cie nie pogania. A jesli nie wrocisz za
      kilka dni mozesz wyrzucic wlasnie 15 000 w gotowce! Ten program dziala juz
      przez przeszlo 2 lata w 40 krajach i z tysiacami ludzi ktorzy nie zapomna tego dnia w
      ktorym wybrali wlasnie ten sposob zarabiania pieniedzy! A co lepsze – TY TEZ
      MASZ DZISIAJ TAKA SZANSE!

Bylem bezrobotny w sierpniu 2001 roku z kilkoma innymi absolwentami
      wyzszych uczelni. Od tamtego czasu zylem bez dochodow na utrzymaniu rodzicow,
      co bylo dla mnie strasznie przygnebiajace. Mieszkalem wowczas w kawalerce.
      Probowalem zainwestowac w cokolwiek troche pieniedzy, ktore mi zostaly ze
      stypendium, ktore otrzymalem lecz po tym wszystkim mialem coraz wiecej zadluzen.
      Doslownie kilkunastu poborcow podatkowych scigalo mnie prawie codziennie.
      Wszystko to prowadzilo do tego, ze musialem sprzedac swoj samochod, ktory byl dla
      mnie wszystkim no i kawalerke- wrocic do rodzicow. Jak mozesz sobie
      wyobrazic moje perspektywy na przyszlosc byly raczej w czarnych kolorach.

Wowczas, w marcu 2002, dostalem krotki I prosty email mowiacy jak
      zarobic 15 000 zl. Oczywiscie jak kazdy normalny czlowiek zignorowalem go poniewaz
      bylem do wszystkiego sceptycznie nastawiony. Jakkolwiek, nie skasowalem tego
      maila bo cos przyciagnelo moja uwage- bylem bardzo ciekawy jak mozna zarobic
      taka duza sume w tak krotkim czasie. Chcialem po prostu TYLKO to wiedziec! Nie
      chcialem probowac. Ale i tym razem chcialem wyrownac poglebiajacy sie dlug i
      wlasnie osiagnalem najwiekszy punkt rozpaczy az w koncu uswiadomilem sobie,
      ze nie mam kompletnie nic do stracenia, aby sprobowac zainwestowac w ten program
      Roberta, ktory mi przyslano. A poza tym nie moglem przestac myslec o tym co by
      bylo gdyby to wszystko zaczelo dzialac?

Dlatego tez wzialem swoje watpliwosci daleko od siebie I poszedlem
      prosto po prostych wskazowkach, ktore napisano w tym mailu. Zajelo mi to
      wszystko mniej niz 30 minut i zainwestowalem jedynie 5zl(lub 2 dolary lub jaki kolwiek odpowiednik walutowy 5 zÂł!) Pod koniec 2002 roku bylem
      w stanie zafundowac sobie wakacje nad morzem (mieszkam na poludniu Polski) i
      kupic sobie wlasny samochod. I zostalo mi jeszcze troszke grosza dla siebie i dla
      mojej dziewczyny. (dalej patrz następny post)
      • remekzg Re: JAK ZAROBIĆ W INTERNECIE SZYBKO I ŁATWO 05.10.12, 19:09

Moje konto wciaz roslo i dalej rosnie. A jak tak dalej pojdzie
        zostane milionerem z jednego internetowego biznesu- czy jest to mozliwe?!
        Nawet teraz jak to pisze, dziwi mnie ile osob musi ciezko pracowac by utrzymac
        dom, swoje dzieci lub po prostu zbiera na kino lub komputer. Dziekuje teraz temu
        kto wyslal mi tego emaila i przedstawil mi ten pomysl, dziekuje, ze
        naklonil mnie do tego, aby zrobic jeden maly skok w bok od szarego zycia i
        zainwestowal pieniadze po to by wlozone- pracowaly dla mnie- a nie ja na te pieniadze!!
        Kiedy pomysle w tyl do wszystkich takich prostych ofert, ktore
        kasowalem nawet ich nie czytajac to az przechodzi mi dreszcz poniewaz teraz wiem jak
        blisko bylem, zeby skasowac i tego. Prawdopodobnie dalej bym zbieral na swoje dlugi.

Chcesz wiedziec co bylo w tym mailu? Czytaj dalej a wszystko siewyjasni!

Biznes plan, ktory chce Ci przedstawic dziala perfekcyjnie przez caly czas.
        Nigdy nie zarobilem mniej niz 14 000zl z kazdej okazji. Teraz
        udowodnie Ci, iz jest to LEGALNY BIZNES!! Nie potrzebujesz niczego sprzedawac! Nie
        potrzebujesz rozmawiac o tym z przyjaciolmi, rodzina lub z nikim innym (chyba, ze
        chcesz). W dodatku, jesli jestes niesmialy(a) to problem masz z glowy- bo nie
        musisz miec bezposredniego kontaktu z drugim czlowiekiem. Ktokolwiek kto trzyma
        reke na pulsie moze osiagnac sukces i wzbogacic sie o kilkadziesiat tysiecy
        zlotych. Jesli wierzysz, ze kazdy ma swoje piec minut to po prostu zrob krok
        po kroku tak jak jest to napisane ponizej! To Twoja szansa na zmiane Twojej przyszlosci!
        Jesli bedziesz to robic sam(a), GWARANTUJE, ze przez nastepne 30 dni
        wzbogacisz sie o 15 000 zl. przez twoje konto w banku. Wiem, ze to musi brzmiec
        jak oburzajace a zarazem smieszne stwierdzenie, szczegolnie jesli nigdy
        nie miales(as) styku z taka iloscia pieniedzy wczesniej, ale prosze,
        uwierz mi( jak mi nie chcesz uwierzyc to uwierz Robertowi T. Kiyosaki- najbogatszemu
        inwestorowi na swiecie, ktory w dodatku nie ma pracy!), ten biznes moze dzialac
        jak nic co wczesniej w twoim zyciu! Przy nastepnych 3 krokach planu
        napisanego ponizej i przez kilka krotkich tygodni twojego zycia przejdziesz
        totalna transformacje! Prosze, nie pozwol aby twoja pierwsza sceptyczna mysl
        do tego planu zdruzgotala twoja finansowa przysz?osc!

Po tym wszystkim, moge podzielic sie z Toba tym systemem za darmo!
        Jakkolwiek, pamietaj-zycie jest krotkie. Nikt nie powiedzial, ze nie mozesz miec
        wolnosci finansowej za to co chcialbys robic, kiedy chcesz to robic. Musisz
        niestety najpierw za to zaplacic odpowiednia cene. Ale nie tutaj! Cena tutaj
        jest akcja, ktora podejmujesz- to proste!

To jest NAJTANSZA, NAJSZYBSZA I NAJPROSTSZA droga do zarobienia
        prawdziwych pieniedzy przez Internet w takim KROTKIM czasie.

Jest pelno firm, ktore oferuja Ci swoj biznes, ale jestem tak pewny,
        ze nie zarobisz nigdzie indziej takiego POWAZNEGO DOCHODU jaki mozesz
        uzyskac po tym, gdy zaczne Ci pomagac- WLASNIE TERAZ!

Pamietaj, nie bede wymagac od Ciebie ani zlotowki za ten projekt
        biznesu, z ktorym sie z Toba podziele. Na dodatek, nie bedziesz musial nic
        kupowac lub marnowac swojego cennego czasu. Zrobisz po prostu szybka i latwa kase
        z ta strone i najprostszym Internetowym systemem platniczym jaki istnieje!

Ten program dziala I niewazne z jakiego kraju jestes albo w jakim przebywasz.
        Nie wazne ile masz lat. I na dodatek nie bedziesz potrzebowac
        specjalnej wiedzy lub talentu. Nie bedziesz przegladal stron internetowych, nie
        bedziesz nigdzie dzwonic, klikac w banery, lub SPAMowac, nie bedziesz takze placic za
        reklamy itp. Wszystko czego potrzebujesz to:

- Konto w banku (najlepiej z mozliwoscia obslugi przez internet)

- I okolo 1h czasu
      • wiwiurkaruda Earn24.pl bezpiecznie zarabiaj przez internet 06.11.12, 12:05
        Witajcie!

Pomyślałem, że podzielę się z Wami sprawdzonym i bezpiecznym sposobem na zarabianie pieniędzy w Internecie. Dlaczego Wy mielibyście z tego nie skorzystać, sam wiem jak to jest stracić pracę i nie mieć stałego dochodu. Jakiś czas temu zdecydowałem się spróbować, wpłaciłem resztkę oszczędności. Nie była to wielka kwota, ale i tak wiadomo, że by się rozeszła, wolałem więc wydać ją na coś konkretnego. Teraz wiem, że ta „próba inwestycyjna” to była świetna decyzja. Z tygodnia na tydzień widzę jak ilość pieniędzy na moim koncie wzrasta. Rentowność i bezpieczeństwo programu powoduje, że zarobioną sumę dalej przeznaczam na kupowanie kolejnych pakietów. To się opłaca, dlatego zainteresowałem się tą formą zarabiania, a o szczegółach napisałem na Earn24.pl.

Jeśli jesteś zainteresowany takim sposobem zarabiania odwiedź stronę Earn24.pl, możesz polubić ją też na fb :)

Jeśli zdecydujecie się zainwestować byłbym wdzięczny gdybyście zarejestrowali się przez mój link referencyjny, który umieszczony jest na stronie Earn24.pl

W razie pytań piszcie info@earn24.pl
        Odpowiem na każde pytanie :)
    • zabinio1 Re: JAK ZAROBIĆ W INTERNECIE SZYBKO I ŁATWO 08.11.12, 10:26
      Osobiscie bardzo polecam Profitclicking. Jest to strona godna uwagi. Dlugo szukalem zeby sobie dorobic w internecie i znalazlem. Zarabiam 2% dziennie. Na start dostajesz 10$ by kazdy mogl zobaczyc jak to dziala. By zaliczylo Tobie dzien i otrzymac te 2% z zainwestownych 10$ trzeba kliknac 3 reklamy dziennie. Ile zarobisz zalezy tylko od Ciebie. Oto link:

www.profitclicking.com/?r=kzzxm6vaa8z
      • sigmarlucky Re: JAK ZAROBIĆ W INTERNECIE SZYBKO I ŁATWO 08.11.12, 20:44
        Witam.

Każdy ma swój pogląd, a czasami już i sposób na zarabianie w internecie.
        Temat godny uwagi.
        Tyle, że ja nie znam sposobu na bardzo szybkie i łatwe pieniądze.
        W temacie, w którym działam można zarabiać na początek niewielką kaskę,
        powiedzmy kilkadziesiąt, kilkaset złotych, z czasem dochody wzrastają.
        To co jest dobre w tym systemie, to baza szkoleniowa jak i co należy robić,
        aby były efekty oraz na bieżąco kontakt z liderami-praktykami,
        oraz zamkniętą grupą na FB.

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej, podaję link: barbarakozakowska.pl/kursebiznesuGVO

Szczegóły wysyłam bezpośrednio na maila.
        To jest oferta dla ludzi, którzy naprawdę chcą zarabiać,
        a więc nie dla wszystkich.

Być może to temat nie dla Ciebie.

Pozdrawiam Forumowiczów.

• danielopulos Re: JAK ZAROBIĆ W INTERNECIE SZYBKO I ŁATWO 08.11.12, 22:27
          Prawda, praca nie jest dla wszystkich, bo efekt pierwszego wrażenia szybko mija, pozostaje motywacja w codzienności, a samemu trudno, ważne kto cię wspiera, solidny zespół na wiarygodnych fundamentach wsparty konkretną i praktyczną wiedzą z branży, mam szczęście, że jestem jego częścią.
    • szeryf333 Re: JAK ZAROBIĆ W INTERNECIE SZYBKO I ŁATWO 06.12.12, 22:08
      Zapraszam wszystkich,którzy pragną zarabiać godziwe pieniądze do nowatorskiego programu partnerskiego który powstał w 2003r.Zarabiasz na zakupie pakietu reklam,który kosztuje tylko 10$. Sprawdź system za darmo a potem podejmiesz decyzje co robić dalej. Jedynym obowiązkiem jakim musisz tu wykonać aby zarabiać to musisz oglądnąć 3 reklamy dziennie,które trwają po 20sekund każda. Oto kilka kroków abyś mogł cieszyć się zyskami każdego dnia:
      1.załóż darmowe konto
      2. odbierz swój darmowy pakiet
      3. dokup dodatkowe pakiety,aby zmaksymalizować zysk
      4. zarabiaj pieniądze wydane na zakupie pakietów
      5. zaproś kilka osób aby i one mogły tu zarabiać(ale nie musisz).
      Twoje pakiety ruchu przyniesie zysk bez wysiłku! Na każde 4 pakiety ruchu, które wygasają, otrzymasz 1 darmowy panel PC. Z biegiem czasu, każdy Panel PC będą zarabiać dodatkowe 60 dolarów.
      Zdobądź więcej, każda zainwestowana złotówka w reklamę dla ciebie zarabia!

REJESTRACJA DO PROJEKTU INWESTYCYJNEGO W KTÓRYM OTRZYMUJE SIĘ 10$ NA START BEZ ZOBOWIĄZAŃ
      Oto mój Link:www.profitclicking.com/?r=kvnY0pW5Nf

ILE MOŻNA ZAROBIĆ?
      W Profit Clicking można zarabiać dzięki: Ad Pack’om (paczki reklam) i PC Panels (matryce), które wzajemnie się uzupełniają.

Na Ad Packach zarabiamy od zainwestowanej kwoty 1% w soboty i niedziele do 2% w pozostałe dni. A to oznacza, że wpłacony kapitał jesteśmy w stanie odzyskać do 60, a kolejne 28 to już czysty zysk 50%!

W skrócie wygląda to tak, że kupujemy Ad Packi o wartości 10 dolarów, które pracują na nas przez 88 dni (czas może się wydłużyć jeśli nie klikamy 3 reklam dziennie). Kiedy cztery z nich wygasną, zamieniają się automatycznie w PC Panels, dające możliwość – po ich wypełnieniu – uzyskania dodatkowego dochodu w wysokości 60 dolarów.

Bonusy w Profit Clicking można zgarniać również polecając ten program – od 10% od pozycji za osoby bezpośrednio pod Tobą, do 5% za osoby wprowadzone przez Twojego poleconego. Oczywiście dobrze zarabiać możesz również bez zapraszania innych.

WYPRÓBUJ ZA DARMO
      Nie trzeba wpłacać żadnych pieniędzy, aby sprawdzić działanie Profit Clicking. System pożycza nowym użytkownikom na start 10 dolarów, za które można wykupić jedną pozycję i zarobić 5 dolarów czystego zysku po 88dniach.

PRZECZYTAJ ZANIM POWIESZ „NIE”

1. Profit Clicking nie jest piramidą finansową, ponieważ posiada własne produkty reklamowe i nie zarabia tylko na obrocie gotówką wpłacaną przez użytkowników. Nie występuje tutaj schemat typowy dla piramid, czy innych nielegalnych programów, tzn. wynagrodzenie wyłącznie za określoną minimalną wpłatę, bez dodatkowych działań.

2. Nie jest to kolejny program typu HYIP, który oferuje znakomite stopy zwrotu, ale do czasu, kiedy właściciel winien jest użytkownikom sumę wyższą, niż wynoszą jego dochody i w konsekwencji likwiduje stronę, zabierając kasę do własnej kieszeni.

3. Nie jest to system narażony na „upadek” w wyniku sytuacji opisywanej w punkcie drugim. Taka możliwość istnieje dzięki opcji restartu (Profit Shift).

4. System ma bardzo pozytywne opinie nie tylko w polskim internecie. Do tej pory zgromadził na całym świecie ponad 1 500 000 użytkowników (dane z lipca 2012), gdzie niektórzy zarabiają nawet po kilka tysięcy dolarów dziennie!

P.S. Jeśli masz jakieś pytania, wątpliwości, pisz do mnie śmiało.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka