Dodaj do ulubionych

Jak dorobić w internecie? Sprawdzone sposoby!!!

18.11.10, 13:47
Witaj!
Proponuję Ci pieniążki przy minimalnym wysiłku – wystarczy zainstalować surfbarre 20dollars2surf (małe okienko na pulpicie, gdzie wyświetlają się reklamy). Strona jest po polsku, więc zadanie mamy znacznie ułatwione!!!

Za uruchomiony surfbar oraz wszelkie inne zadania dodatkowe dostajemy punkty. Punkty przeliczane są na pieniądze i wypłacane pierwszego dnia każdego miesiąca. Wypłatę otrzymasz po uzbieraniu 20$, podając konto PayPal (darmowe konto internetowe, możesz zarejestrować się w każdej chwili – z tego konta bez problemów można wypłacić pieniążki na
dowolny polski bank).

20dollars2surf to:
- wysoki przelicznik zdobytych punktów na pieniądze;
- w pełni ruchomy surfbarre, sam decydujesz gdzie go umieścisz; - brak weryfikacji aktywności, surfbarre może działać 24h na dobę;
- 10 poziomów poleconych (10% na każdym poziomie).

Jak zacząć?
1. Skopiuj poniższy link i wklej go do swojej przeglądarki:

pl.20dollars2surf.com/?ref=61844

2. W nowo otwartej stronie wpisz swój adres e-mail. Serwis automatycznie wygeneruje hasło, którego będziesz używać do logowania. Po wpisaniu adresu mailowego zostaniesz przekierowany do strony, z której pobierzesz surfbarre (klikasz: Install 20Dollars2Surf ).
3. Po zainstalowaniu programu na komputerze, wypełnieniu metryczki (płeć, nick, kraj pochodzenia) zaczynasz zarabiać!

Jak wygląda surfbarre ?
Trzy kwadraty po lewej stronie to podręczne menu, odpowiednio od góry:
Sprawdzanie stanu konta;
Przesuwanie programu (trzymając klawisz myszki);
Zamykanie programu.

Ile zarobisz ?
- z tytułu uruchomionego surfbarre otrzymasz miesięcznie maksymalnie 10 000 pkt (1min=1pkt);
- z tytułu zarobków poleconego otrzymasz maksymalnie 1 000 pkt (10% jego zarobków), ilość Twoich poleconych jest nieograniczona, sięga aż 10 poziomów;
- z tytułu odwiedzin Twojego reflinka otrzymasz maksymalnie 1000 pkt x ilość Twoich poleconych (np. mając 2 poleconych otrzymasz do 2000 pkt);
- z tytułu przeglądania ofert reklamowych (mailingi, konkursy, banery) otrzymasz NIEOGRANICZONĄ ilość punktów.

Jak zarobić więcej?
1. Raz na 24 godziny odwiedź stronę serwisu ('$' na surfbarze) - klikając w button 'Bonus za Kliki' otwierasz nową stronę i w zależności od napisu w górnej jej części (by punkty zostały Ci doliczone), musisz odczekać 30 sekund lub kliknąć na jedną/dwie podstrony.
2. Obserwuj swój surfbarre, jeśli pojawi się w nim obrazek z napisem SURFER BONUS (charakterystyczny żółty napis!), kliknij w niego - otrzymasz losową ilość darmowych punktów (od 1 do 1000).
3. Polecaj program, przekaz swój unikalny reflink innym (znajdziesz go klikając w button 'Linki i Banery')

PAMIĘTAJ! IM WIĘCEJ MASZ OSÓB POLECONYCH TYM SZYBCIEJ UZBIERASZ DO WYPŁATY!!!

4. Teraz możesz również zagrać w dwie darmowe gry, gdzie można wygrać pieniążki.

Szczerze mówiąc, ja sama sceptycznie podchodziłam do instalowania tego typu programików - bałam się wirusów itd. Jednak "raz kozie śmierć";) Spróbowałam i nie zawiodłam się! Zawsze warto próbować! Pozdrawiam i życzę zadowalających efektów!

Jeśli ktoś jest zainteresowany to polecam również dwa najlepsze polskie, wypłacalne serwisy, gdzie można dorobić sobie poprzez klikanie w reklamy:
centrumreklamy.com/pages/index.php?refid=kropka1980
imperiumreklamy.com/pages/index.php?refid=kropka1980

Polecam również wart uwagi bux – ostatnio wypłaciłam z niego pierwsze pieniążki, więc jest w 100% pewny (pieniążki były na moim koncie PayPal już po chwili). Klikamy w 4 reklamy dziennie - po kliknięciu w gwiazdkę reklamy ukazuje nam się czerwona plamka, w którą musimy kliknąć (zabezp. przed automatami). Otwieramy po jednej reklamie. Minimum do wypłaty to tylko 2$. Link do rejestracji:
www.neobux.com/?r=kropka1980

Tutaj natomiast można zdobyć fajne nagrody:
odlotek.pl/zaproszenie/34698
Obserwuj wątek
    • herkson Re: Jak dorobić w internecie? Sprawdzone sposoby! 15.02.11, 19:22
      Jeśli szukacie prawdziwego zarabiania i zysków na własnych umiejętnościach to mam dla was dobry serwisu - szukajeksperta.com/ Rejestrujecie się i jeśli posiadacie kwalifikacje w danej dziedzinie to możecie zarabiać na wykonywaniu specjalistycznych prac. To działa również w drugą stronę - jeśli macie problem do rozwiązanie, to w tym portalu znajdziecie osobę, która wam pomoże.
      • waldwo Re: Jak dorobić w internecie? Sprawdzone sposoby! 12.12.12, 13:07
        Witaj,
        Najlepszym, najszybszym i pewnym sposobem jest chyba obecnie zarabianie na reklamie w internecie. Zapraszam do kanadyjskiej firmy Banners Broker, gdzie każdy zarabia i nie musisz wcale mieć poleconych, aby dużo zarabiać. Wejdź na stronę, która jest poniżej, poczytaj zapoznaj się z treścią, później skontaktuj się ze mną, a pomogę Ci, wprowadzę w temat, będę się opiekował cały czas Tobą, abyś jak najwięcej zarobił. Ja już jestem od pewnego czasu i zarabiam spore pieniądze. Mogę Ci pokazać zrzut z ekranu mojego konta i zrobisz wtedy wielkie oczy!!! Polecam i zapraszam do kontaktu!
    • snupiorek Re: Jak dorobić w internecie? Sprawdzone sposoby! 16.09.11, 12:34
      Ja jdorabiam na różne sposoby. Tzn przynajmniej się staram, żeby mój czas spędzony 'bezproduktywnie' przynajmniej z punktu zawodowego, był choć trochę produktywny finansowo:)

Oceniam różne strony internetowe, itp w serwisie zdalnej pracy przez internet (siteslinkus.com/a-forms/index.php)
      A ostatnio w zasadzie układam puzzle za pieniądze, co jest mniej czasochłonne no i dosyć przyjemne więc osobiście polecam puzz.org.pl/?p=sE6kNIAGlI8h
      • inka650 Re: Jak dorobić w internecie? Sprawdzone sposoby! 31.10.11, 17:32
        Wydaje mi się, że najciekawszym sposobem na zarabianie przez internet tot program partnerski w uti.pl Jest to firma hostingowa i nie tylko, więc łatwo pozyskać jest klientów. Program opiera się na indywidualnych linkach. Za każdego poleconego jest 5zł, za jego zakupy 15% wartości. Do tego są jeszcze nagrody do wygrania, jak loty szybowcem czy IPad II. Jest to program dla osób fizycznych i firm. Odsyłam na stronę www.uti.pl/program-partnerski/
    • kocon1989 Re: Jak dorobić w internecie? Sprawdzone sposoby! 02.11.11, 12:57
      witam,
      zarabiam na 20dollars2surf, ale mypay jest o wiele lepszy, wykonujemy różne zadania za które dostajemy pieniądze, np. bierzemy udział w konkursach, minimum do wypłaty to tylko 7.50 zł, ja praktycznie co kilka dni sobie wypłacam, bardzo się opłaca , tu macie linka !!!
      www.mypay.pl/?ref=1063&subid=
    • boccc Re: Jak dorobić w internecie? Sprawdzone sposoby! 27.07.12, 17:53
      Oto lista kilku przydatnych artykułów, które pomogą Ci REALNIE dorobić nie wychodząc z domu - jedynie za pośrednictwem Internetu!

5 sprawdzonych sposobów jak dorobić do pensji:
      publicysta.blogspot.com/2011/09/5-sprawdzonych-sposobow-jak-dorobic.html
      by więcej zarobić trzeba podszkolić się z języka angielskiego:
      publicysta.blogspot.com/2012/02/jak-efektywnie-uczyc-sie-jezyka.html
    • marjola666 Re: Jak dorobić w internecie? Sprawdzone sposoby! 27.07.12, 21:26
      Ja od jakiegoś czasu zarabiam na polecaniu usług serwisu Ofeteria.pl. Wystarczy, że wkleiłem na swojego bloga banner, a system automatycznie liczy pieniążki. W zeszłym miesiącu zarobiłam na tym 400 złotych, nie robiąc zupełnie nic. :-)

W jaki sposób można zarabiać, zostając oficjalnym partnerem serwisu Ofeteria.pl?
      1. Wystarczy wejść na stronę internetową ofeteria.pl/partner/?partnerref=KK1 i zarejestrować się.
      2. System umożliwia wygenerowanie wklejki reklamowej / widgetu, który następnie umieścić należy na blogu.
      3. Od tego momentu każda transakcja dokonana z naszego polecenia (gdy konkretna osoba kliknie na reklamę zamieszczoną na blogu i dokona zakupu) skutkuje naliczeniem 5% wartości transakcji, którą to kwotę otrzymujemy na swoje konto. Oznacza to, że jeżeli użytkownicy dokonają zakupu produktów lub usług na kwotę 4000 złotych w ciągu miesiąca, otrzymamy 200 złotych zupełnie za darmo, bez żadnych ukrytych „haczyków”.
      4. Wypłata pieniędzy wymaga podpisania umowy o współpracy na czas nieokreślony. Pozwala ona uregulować kwestie finansowe i zapewnia pełne bezpieczeństwo.
      Szczegóły oraz regulamin dostępne są na podanej stronie internetowej: ofeteria.pl/partner/?partnerref=KK1 .

Im więcej osób skorzysta z oferowanych przez nas produktów lub usług za sprawą reklamy zamieszczonej na naszym blogu, tym większa kwota prowizji, która otrzymamy.
    • waldwo Re: Jak dorobić w internecie? Sprawdzone sposoby! 12.12.12, 13:01
      Witaj,
      Najlepszym, najszybszym i pewnym sposobem jest chyba obecnie zarabianie na reklamie w internecie. Zapraszam do kanadyjskiej firmy Banners Broker, gdzie każdy zarabia i nie musisz wcale mieć poleconych, aby dużo zarabiać. Wejdź na stronę, która jest poniżej, poczytaj zapoznaj się z treścią, później skontaktuj się ze mną, a pomogę Ci, wprowadzę w temat, będę się opiekował cały czas Tobą, abyś jak najwięcej zarobił. Ja już jestem od pewnego czasu i zarabiam spore pieniądze. Mogę Ci pokazać zrzut z ekranu mojego konta i zrobisz wtedy wielkie oczy!!! Polecam i zapraszam do kontaktu!
    • damian99184 Re: Jak dorobić w internecie? Sprawdzone sposoby! 31.12.12, 15:00
      Mega Pensja

Dzięki programowi partnerskiemu Mega Pensja możesz skutecznie zasilić swój domowy budżet. Wysokość pozyskanych środków zależy wyłącznie od Twojego zaangażowania i ilości czasu jaki poświęcisz na promowanie serwisu.

Jak to działa?
      Rejestrując się do programu otrzymujesz swój osobisty link polecający, za pomocą którego będziesz zapraszał do programu nowe osoby im więcej osób zaprosisz tym więcej środków znajdzie się na Twoim koncie. Wygląda prosto i przejrzyście, prawda? Przejdźmy zatem do szczegółów.
      System poleceń składa się z trzech poziomów.

Pierwszy poziom poleconych: (Są to osoby, które zaprosiłeś do programu Ty za pomocą linka, który uzyskasz w trakcie rejestracji).
      Drugi poziom poleconych: (Osoby zaproszone przez osoby zaproszone przez Ciebie).
      Trzeci poziom poleconych: (Osoby zaproszone przez osoby z drugiego poziomu).

Zakładamy, że każdy zaprasza TYLKO po pięć osób, wtedy:
      Na pierwszym poziomie masz 5 osób.
      Na drugim poziomie 5 x 5 = 25 osób (każdy z Twoich zaproszonych zaprosił po kolejnych 5 osó.
      Na trzecim poziomie 5 x 25 = 125 osób (Każda z 25 osób z drugiego poziomu, zaprasza po kolejnych 5 osó.

Gdybyś od każdej zaproszonej przez siebie osoby miał uzyskać 15 zł, to otrzymałbyś 5 x 15 zł czyli 75 zł. Teraz zakładamy, że otrzymujesz 15 zł od osób z drugiego poziomu czyli 25x15 zł = 375 zł wygląda już zdecydowanie lepiej, ale zobaczmy ile otrzymałbyś jeżeli osoby z Twojego 3 poziomu przekazywałby Ci piętnaście złotych 125x15zł = 1875 zł. Teraz wygląda to naprawdę dobrze, za taką kwotę można już kupić nowy komputer, lodówkę czy pojechać na wczasy.

Oczywiście można byłoby zrobić tak, że osoby z 4 lub z 5 czy nawet 8 poziomu przekazywałyby Ci 15 zł, ale z DOŚWIADCZENIA wiemy, że najbardziej SKUTECZNE i KORZYSTNE jest polecanie do 3 poziomu.

Krótkie podsumowanie (na niebiesko została zaznaczona kwota, która w tym wypadku trafiłaby na konto):

Oczywiście te 5 osób to jedynie przykład, możesz zapraszać dowolnie dużą liczbę osób. Co byłoby gdyby każdy zaprosił po 10 osób? 10x10x10 = 1000 osób na trzecim poziomie, co daje 1000x15 = 15 000 zł!
      Inwestycja
      Aby cały program miał sens i mógł zaistnieć, a Ty mógł zasilić swój budżet na początku należy coś zainwestować. Inwestycja składa się z dwóch elementów:
      Twój czas, który poświęcisz na zapraszanie osób do programu.
      Przekazanie dobrowolnej darowizny na konto osoby, której konto znajdziesz w formularzu na dole strony. Jest to osoba tak jak Ty, która na początku wygenerowała swój link, wpłaciła darowiznę i teraz jest już na trzecim poziomie.

Wysokość darowizny została dobrana tak, aby do programu mógł dołączyć każdy bez względu na to ile zarabia, a inwestycja mogła przynieść kwoty, które wynagrodzą Ci Twój czas poświęcony na zapraszanie nowych osób. Dlatego kwota darowizny została ustalona tylko na 15 zł. W zależności od swojego zaangażowania inwestując tą sumę wyłącznie RAZ możesz otrzymać nawet 1000 razy więcej (15 000 zł)! Takiej dźwigni nie zagwarantuje Ci nikt!

Po rejestracji w systemie uzyskujesz DARMOWY dostęp do panelu, w którym możesz sprawdzić :
      ile osób zalogowało się za pomocą Twojego linku polecającego,
      ile osób jest na każdym z Twoich 3 poziomów poleceń,
      ile osób i KTO powinien przekazać Ci darowiznę,
      przeczytać informację na temat jak skutecznie zapraszać nowych członków,
      zatwierdzać darowizny od uczestników programu.

Masz możliwość 24h śledzenia jak Twoja inwestycja pracuje na Ciebie. Wszystkie osoby są dodawane przez system automatycznie co niweluje wszelkie możliwości pomyłki czy oszustwa!
      Podsumowanie: Co musisz zrobić, aby zacząć zarabiać?
      Zarejestrować się w programie.
      Wpłacić darowiznę w wysokości 15 zł na koto osoby z listy, którą znajdziesz poniżej. Ważne: jeżeli tego nie zrobisz Twoje konto zostanie zablokowane po 10 dniach. W tytule przelewu koniecznie wpisz SWOJĄ NAZWĘ UŻYTKOWNIKA podaną przy rejestracji wraz z dopiskiem DAROWIZNA.
      Zapraszaj nowych użytkowników przez przydzielony Ci link.
      Otrzymujesz po 15 zł od użytkowników z Twojego trzeciego poziomu! (Wszystkie osoby, które przekazują Ci darowiznę zobaczysz po zalogowaniu)

Pamiętaj o tym, żeby przekazać darowiznę w wysokości 15 zł osobie z trzeciego poziomu. W tytule przelewu koniecznie wpisz swoją nazwę użytkownika wraz z dopiskiem DAROWIZNA! W przypadku nie przekazania darowizny Twoje konto zostanie usunięte po 10 dniach!
      GWARANCJA SKUTECZNOŚCI
      Gwarantujemy, że program działa dokładnie tak jak jest opisany na tej stronie. W przypadku udowodnienia, że z programem jest coś nie tak przekażemy tej osobie 10-krotność wielkości darowizny sugerowanej na stronie!
      Dlaczego Mega Pensja to gwarancja sukcesu?
      Tylko trzy poziomy poleceń! W końcu nie będziesz musiał czekać miesiącami na dotarcie do 5 czy 8 poziomu by zacząć zarabiać. Pierwsze darowizny mogą trafić na Twoje konto już po kilku dniach!
      Gwarancja szybkiej gotówki, ponieważ pieniądze trafiają bezpośrednio na Twoje konto! Całość jest całkowicie zautomatyzowana – nie ma możliwości uczestniczenia w programie bez przekazania darowizny – takie konta zostają automatycznie zablokowane po 10 dniach od rejestracji.
      System sam czuwa nad tym, aby osoba została prawidłowo przypisana do Twojej struktury, co niweluje wszystkie próby oszustwa.
      Program w 100% legalny funkcjonuje na zasadzie przekazywania DOBROWOLNYCH DAROWIZN, więcej o jego legalności możesz przekazać w zakładce LEGALNOŚĆ. Twórcy serwisu mają wieloletnie doświadczenie w zarabianiu przez Internet brali udział w większości programów partnerskich w sieci. Wzięliśmy z nich to co było najlepsze i połączyliśmy tworząc program pozbawiony wad innych programów partnerskich!
      Mały koszt inwestycji tak, aby każdego było stać na wejście w nią niezależnie czy jesteś: uczniem, studentem, rencistą, emerytem, pracownikiem korporacji czy prowadzisz własną działalność gospodarczą. Inwestując 15 zł i mnożąc go przez Twój cenny czas, który poświęcisz na zapraszanie do programu nowych osób. Możesz uzyskać 1000-ktornie większą kwotę. Czego nie zagwarantuje Ci nikt inny.

Kończąc stwierdzeniem, że kto nie inwestuje ten nie zarabia. Zapraszamy do rejestracji i walki o nagrody!

megapensja.pl/?user=damian991
    • barn44 Re: Jak dorobić w internecie? Sprawdzone sposoby! 15.05.14, 11:59
      Witam ! Polecam kilka fajnych programów do zarabiania przez internet, może nie duże pieniądze ale w miarę pewne.
      Sprawdziłem już kilkaziesiąt takich stron i wybrałem te według mnie najlepsze.

www.zarobisz.za.pl/
      Najlepszy polski surf do zarabiania pieniędzy, sprawdzony, szybka wypłata, min już 5 zł - do uzbierania w 10 dni.
      polecam

autosurfon.pl/?ref=1459

pl.20dollars2surf.com/?ref=230399

Myśę że najlepszy program by zarobić trochę kasy, prawie nic nie robiąc.

Kilka innych, które bardzo polecam :

imperiumreklamy.com/pages/ptp.php?refid=barnaba44
      pulsreklamy.pl/pages/index.php?refid=barnaba44
      www.zielonymail.com/pages/index.php?refid=barnaba44
      adbiznes.com/pages/index.php?refid=barnaba44
      zlotoweczka.com/pages/index.php?refid=barnaba44
      forsapl.info/pages/index.php?refid=barnaba44
      centrumreklamy.com/pages/index.php?refid=barnaba
      www.swiat-reklam.net/pages/index.php?refid=barnaba

Liczy sie tylko trochę cierpliwosci, nie musisz nic inwestować. Jeszcze raz polecam.
      Rejestrujesz się, podajesz swój email i dostajesz reklamy na pocztę za które dostajesz kasę.
      Zarejestrowałem się na tych wszystkich stronach i przybywa mi codziennie od 50 gr do nawet 2 złotych.

pozdrawiam Krzysiek

Poniżej stronka na której jest o wiele więcej godnych polecenia programów.

www.zarobisz.za.pl/

Bardzo chętnie pomogę w zorganizowaniu takiego zarabiania (wyślę na maila plik w exelu z tymi stronami i tabelką ułatwiającą klikanie i kontrolę zarobków
      pisz na barn44@o2.pl
    • agi-it Re: Jak dorobić w internecie? Sprawdzone sposoby! 18.06.14, 14:29
      vvitam :)
      ja tez się bavvie vv klikanie, programy typu
      -20dollars2surf pl.20dollars2surf.com/?ref=3677360684
      -ojooo.com
      -ermail www.ermail.pl/link/CTVXYmaJeVTVlccXJjlcCAXYjJNlCXX2
      ale ostatnio coś mnie naszło na programy partnerskie, wszyscy zarabiają (jedni mniej drudzy vviecej, vv zależności ile czasu, chęci i vvysilku vv to vvkladaja) to dlaczego nie ja? :P dla zainteresovvanych: gvopolska.com/?id=AgnieszkaP, oraz www.7minpolska.com/?id=AgnieszkaP81
    • agi-it Re: Jak dorobić w internecie? Sprawdzone sposoby! 18.06.14, 14:30
      vvitam :)
      ja tez się bavvie vv klikanie, programy typu
      - 20dollars2surf pl.20dollars2surf.com/?ref=3677360684
      -ojooo.com
      - ermail www.ermail.pl/link/CTVXYmaJeVTVlccXJjlcCAXYjJNlCXX2
      ale ostatnio coś mnie naszło na programy partnerskie, wszyscy zarabiają (jedni mniej drudzy vviecej, vv zależności ile czasu, chęci i vvysilku vv to vvkladaja) to dlaczego nie ja? :P dla zainteresovvanych: gvopolska.com/?id=AgnieszkaP , oraz
      www.7minpolska.com/?id=AgnieszkaP81
    • barn44 Re: Jak dorobić w internecie? Sprawdzone sposoby! 19.07.14, 15:26

Witam ! Polecam kilka fajnych programów do zarabiania przez internet, może nie duże pieniądze ale w miarę pewne.
      Sprawdziłem już kilkaziesiąt takich stron i wybrałem te według mnie najlepsze.

autosurfon.pl/?ref=1459
      Najlepszy polski surf do zarabiania pieniędzy, sprawdzony, szybka wypłata, min już 5 zł - do uzbierania w 10 dni.
      polecam

autosurfon.pl/?ref=1459

pl.20dollars2surf.com/?ref=230399

Myśę że najlepszy program by zarobić trochę kasy, prawie nic nie robiąc.

Kilka innych, które bardzo polecam :

imperiumreklamy.com/pages/ptp.php?refid=barnaba44
      pulsreklamy.pl/pages/index.php?refid=barnaba44
      www.zielonymail.com/pages/index.php?refid=barnaba44
      adbiznes.com/pages/index.php?refid=barnaba44
      zlotoweczka.com/pages/index.php?refid=barnaba44
      forsapl.info/pages/index.php?refid=barnaba44
      centrumreklamy.com/pages/index.php?refid=barnaba
      www.swiat-reklam.net/pages/index.php?refid=barnaba

Liczy sie tylko trochę cierpliwosci, nie musisz nic inwestować. Jeszcze raz polecam.
      Rejestrujesz się, podajesz swój email i dostajesz reklamy na pocztę za które dostajesz kasę.
      Zarejestrowałem się na tych wszystkich stronach i przybywa mi codziennie od 50 gr do nawet 2 złotych.

pozdrawiam Krzysiek

Poniżej stronka na której jest o wiele więcej godnych polecenia programów.

www.zarobisz.za.pl/

Bardzo chętnie pomogę w zorganizowaniu takiego zarabiania (wyślę na maila plik w exelu z tymi stronami i tabelką ułatwiającą klikanie i kontrolę zarobków
      pisz na barn44@o2.pl
    • anndir Re: Jak dorobić w internecie? Sprawdzone sposoby! 21.07.14, 12:58
      Zarabiam w Internecie od kilku miesięcy, zarabianie w internecie nie jest trudne, musimy tylko "postawić sobie cel", i nie poddawać się po pierwszej porażce. Nasze dochody nie będą od razu wysokie. Mnie moją satysfakcjonują. Przez Internet zarobiłem pieniądze na tegoroczne wakacje.
    • kornelia1901 Re: Jak dorobić w internecie? Sprawdzone sposoby! 09.11.14, 11:23
      1. Jeżeli masz troszkę wolnego czasu, który chcesz dobrze wykorzystać. Spróbuj:

Zbieraj punkty (perły) za:
      - Czytanie e-maili
      - Wypełnianie ankiet
      - Polecanie znajomych
      - Rejestrowanie się w innych programach
      - Kupowanie produktów
      - I wiele więcej!
      Możesz również zagrać w bingo, albo w zdrapki. Nagrody są wysokie.
      Odwiedź stronę internetową i zarejestruj się, klikając ten link: www.qassa.pl/6059

Do wypłaty potrzeba tylko 50 zł, a za każdego poleconego dostajesz aż 8 zł. Wypłaciłam już (a może dopiero) 650 zł. To nie jest zatem żadna ściema, a kieszonkowe, za które możesz sobie sprawić coś fajnego.
      Warunek jest jeden - musisz mieć ukończone 18 lat.

2. www.myiyo.com/?ref=24594132
      Pieniążki zbiera się głównie za wypełnianie ankiet i polecanie
      znajomych.

3. W portalu przeczytamwszystkich.pl/przyjmijzaproszenie?it=2bf0b46a3aa24f43aea8791ca1f 483b2 zbierasz punkty za czytanie artykułów, które możesz potem zamienić na nagrody, w tym doładowania telefonów oraz na pieniądze. Punkty zdobywasz również za udział w prostych konkursach. To się opłaca. Zwłaszcza, że nie jest to zajęcie czasochłonne.

4. sejfik.com/pages/index.php?refid=kornelia1901
      Na początku zbiera się pieniążki trudno, więc wymaga to cierpliwości, ale już po 30 dniach kasa wpada szybko. Znajdziesz tutaj wiele możliwości zarabiania. Wypłata od 3 zł.

5. www.ermail.pl/link/AJT7eYVJT2mmVcNlCaANeYYJa27l22ja

Pieniążki zbiera się ciężko, bo wypłata od 200 zł. Ale warto spróbować.
    • natalcia0013 Re: Jak dorobić w internecie? Sprawdzone sposoby! 20.11.14, 13:04
      Rób to co lubisz i zarabiaj na tym! TSU to całkowicie nowy portal społecznościowy, który dzieli się zyskami z każdym kto dodaje posty, zdjęcia, filmy itd. Jak to możliwe? TSU postanowiło podzielić się swoimi dochodami z reklam i chce zatrzymać jedynie 10% zgromadzonej sumy. TSU to jedyny portal, który zapłaci nam za to, że inni będą oglądać nasze wpisy! Ponadto, dostajesz aż 33% z zarobków Twoich poleconych. Rejestracja jest bardzo prosta i całkowicie bezpłatna, więc nie mamy nic do stracenia. Zapisz się i zaproś znajomych!
      Rób to co lubisz i zarabiaj na tym! TSu to całkowicie nowy portal społecznościowy, który dzieli się zyskami z każdym kto dodaje posty, zdjęcia, filmy itd. Jak to możliwe? TSU postanowiło podzielić się swoimi dochodami z reklam i chce zatrzymać jedynie 10% zgromadzonej sumy. TSU to jedyny portal, który zapłaci nam za to, że inni będą oglądać nasze wpisy! Ponadto, dostajesz aż 33% z zarobków Twoich poleconych. Rejestracja jest bardzo prosta i całkowicie bezpłatna, więc nie mamy nic do stracenia. Zapisz się i zaproś znajomych.
      Rób to co lubisz i zarabiaj na tym! TSu to całkowicie nowy portal społecznościowy, który dzieli się zyskami z każdym kto dodaje posty, zdjęcia, filmy itd. Jak to możliwe? TSU postanowiło podzielić się swoimi dochodami z reklam i chce zatrzymać jedynie 10% zgromadzonej sumy. TSU to jedyny portal, który zapłaci nam za to, że inni będą oglądać nasze wpisy! Ponadto, dostajesz aż 33% z zarobków Twoich poleconych. Rejestracja jest bardzo prosta i całkowicie bezpłatna, więc nie mamy nic do stracenia. Zapisz się i zaproś znajomych.
      www.tsu.co/natalcia0013
      Serdecznie zapraszam!
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka