Dodaj do ulubionych

Ojooo - bux od niemieckiej firmy[Dowód wypłaty]

06.10.13, 17:43
Ojooo bux z którego otrzymałem już trzy wypłaty. Dobrą wiadomością jest w pełni przetłumaczona strona więc bez problemu poznamy zasady.

klik: $0.01
klik poleconego: $0.005
reklamy: ponad 10
minimum do wypłaty: $2.00
banki: Paypal
czas wypłaty: 1 dzień
limit bezpośrednich poleconych: 150

Zapraszam:
ojooo.com/wad/register.php?ref=hitmaniak17
Pełny opis Ojooo:
bux.zarabianie24.net/ojooo-com-zarabiaj-dolary-w-polskim-jezyku/
Dowód wypłaty:
i41.tinypic.com/i6yyrk.jpg
Obserwuj wątek
    • barn44 Re: Ojooo - bux od niemieckiej firmy[Dowód wypłat 15.05.14, 12:01
      Witam ! Polecam kilka fajnych programów do zarabiania przez internet, może nie duże pieniądze ale w miarę pewne.
      Sprawdziłem już kilkaziesiąt takich stron i wybrałem te według mnie najlepsze.

www.zarobisz.za.pl/
      Najlepszy polski surf do zarabiania pieniędzy, sprawdzony, szybka wypłata, min już 5 zł - do uzbierania w 10 dni.
      polecam

autosurfon.pl/?ref=1459

pl.20dollars2surf.com/?ref=230399

Myśę że najlepszy program by zarobić trochę kasy, prawie nic nie robiąc.

Kilka innych, które bardzo polecam :

imperiumreklamy.com/pages/ptp.php?refid=barnaba44
      pulsreklamy.pl/pages/index.php?refid=barnaba44
      www.zielonymail.com/pages/index.php?refid=barnaba44
      adbiznes.com/pages/index.php?refid=barnaba44
      zlotoweczka.com/pages/index.php?refid=barnaba44
      forsapl.info/pages/index.php?refid=barnaba44
      centrumreklamy.com/pages/index.php?refid=barnaba
      www.swiat-reklam.net/pages/index.php?refid=barnaba

Liczy sie tylko trochę cierpliwosci, nie musisz nic inwestować. Jeszcze raz polecam.
      Rejestrujesz się, podajesz swój email i dostajesz reklamy na pocztę za które dostajesz kasę.
      Zarejestrowałem się na tych wszystkich stronach i przybywa mi codziennie od 50 gr do nawet 2 złotych.

pozdrawiam Krzysiek

Poniżej stronka na której jest o wiele więcej godnych polecenia programów.

www.zarobisz.za.pl/

Bardzo chętnie pomogę w zorganizowaniu takiego zarabiania (wyślę na maila plik w exelu z tymi stronami i tabelką ułatwiającą klikanie i kontrolę zarobków
      pisz na barn44@o2.pl
    • jacekd69 Re: Ojooo - bux od niemieckiej firmy[Dowód wypłat 20.02.16, 09:33
      Czekam na wypłatę w ojooo 14-miesięcy. Gdy przypadkiem udało mi się wysłać maila do jednego z moderatorów to na drugi dzień zarzucono mi skrzynkę mailową spamem, a gdy kilka dni temu na forum zapytałem jak długo mam jeszcze czekać to na drugi dzień zablokowano mi konto. NIE POLECAM SCAM
      Jacek
    • petroisbest2 Re: Ojooo - bux od niemieckiej firmy[Dowód wypłat 16.06.16, 20:18
      Witam. Polecam program TrafficMonsoon. Według mnie jest to obecnie najlepszy i NAJPEWNIEJSZY program do zarabiania w sieci. Bardzo wysoki zwrot z inwestycji oraz możliwość zarabiania dużych kwot BEZ WKŁADU WŁASNEGO !! Odwiedz moj kanał aby dowiedziec się więcej na temat Traffic Monsoon. www.youtube.com/channel/UCmAntSk2VtAnxEy69ob4yAA
      A tutaj link do rejestracji: trafficmonsoon.com/?ref=P3TR0
    • petroisbest2 Re: Ojooo - bux od niemieckiej firmy[Dowód wypłat 17.06.16, 19:18
      Witam. Polecam program TrafficMonsoon. Według mnie jest to obecnie najlepszy i NAJPEWNIEJSZY sposób na zarabianie w sieci. Bardzo wysoki zwrot z inwestycji oraz możliwość zarabiania dużych kwot BEZ WKŁADU WŁASNEGO !! Odwiedz moj kanał aby dowiedziec się więcej na temat Traffic Monsoon. www.youtube.com/channel/UCmAntSk2VtAnxEy69ob4yAA
      A tutaj link do darmowej rejestracji: trafficmonsoon.com/?ref=P3TR0

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka