Dodaj do ulubionych

MXRevShare

05.07.16, 18:19
Co to jest MXRevShare ?
Jest to program typu ?revshare?, czyli podobnie jak TrafficMonsoon, platforma sprzedająca usługi reklamowe. W zamian za wykonaną pracę (oglądanie reklam) firma dzieli się z użytkownikami zyskami, w postaci dziennych naliczeń.
Pierwszym powodem dla którego zainteresowałem się tym programem jest właściciel firmy James Lee Valentine (autor kilkudziesięciu książek, doświadczony biznesmen urodzony w Wielkiej Brytanii, obecnie mieszkający na Filipinach). Działa w internecie od ponad 5 lat, stworzył 9 programów zarobkowych (seria programów MillionaireX, w skrócie MX) ? wszystkie do tej pory płacą profity użytkownikom.
Drugim powodem jest duże podobieństwo do świetnie już znanych i działających programów w tej branży. Połączenie doświadczenia właściciela oraz bazowanie na sprawdzonych planach marketingowych powinno zapewnić wieloletnie działanie firmy.

W programie każdy pakiet reklamowy zawsze wypracowuje nam 110%. Naliczenia są jeden raz dziennie około godziny 8.00 rano. Do tego czasu musimy obejrzeć 10 reklam, aby się kwalifikować do naliczeń. Wypłaty również realizowane są jeden raz na dobę.
Dzienne naliczenia oscylują w granicy 2,5% (mogą ulec zmianie, w zależności od sytuacji finansowej firmy). Dodatkowe wynagrodzenie w postaci prowizji za zapraszanie osób (1 poziom ? 10%, 2 i 3 poziom ? 5%).

Zapraszam do rejsetracji:
mxrevshare.com/pl/?r=sowinek
Wiecej info: sowinek1592@gmail.com

Pamiętaj że ważna jest osoba, która cię wprowadzi do programu;)
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka