Dodaj do ulubionych

Zarabianie przez internet naprawdę jest możliwe!!!

08.01.19, 11:45
Z internetu można wyciągnąć naprawdę dobre pieniądze. Zarabiam przez internet już od 5 lat. Bez żadnej inwestycji oraz wkładu własnego (oczywiście poza moim czasem) wyciągam przez internet pensję zbliżoną do pracy na etacie. Jeśli też chcesz zarabiać przez internet, a nie chcesz trafić na naciągaczy (typu wykup mój poradnik, zapłać za szkolenie itp.) zapraszam na mojego bloga sposob-na-dodatkowy-zarobek.blogspot.com/ oraz do kontaktu przez formularz kontaktowy. Chętnie przekażę Ci moją zdobywaną przez lata wiedzę oraz wytłumaczę jasno i przejrzyście jak zarobić pierwsze pieniądze zupełnie za darmo:-) Oferuję dyskrecję, pełne wsparcie oraz bezpłatne poradniki. Nie trać czasu, nic nie tracisz, a możesz tylko zyskać:)
Obserwuj wątek
    • centix Re: Zarabianie przez internet naprawdę jest możli 10.04.19, 21:49
      Otóż nie dawno ukazała się nowa metoda zarobku za pomocą PayPal. Jak dobrze wiemy pieniądze z tego systemu płatności można bez problemu przelać na swoje konto internetowe. Założenia PayPal jest darmowe. Wystarczy wejść na stronęAby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany i postępować według tego co tam pisze. Ale przejdźmy już do sposobu zarobku.

Metoda jest już powszechnie znana z użyciem kont bankowych ale nie jeden z nas zbyt się boi umieszczać na stronie swój numer konta , dlatego ten wariant wydaje się w sam raz by spróbować zarobić.

To oczywiste, kto da 15000 zł za nic? A jednak.Potrzebujesz troszkę
      pracy dosłownie 20 - 30 minut jednorazowo (np. dziś albo jutro!).
      Zarobisz jak każdy, kto bierze w tym udział ok. 15000 zł w okrągły
      miesiąc! (ja dokładnie zarobiłem 25435 zł w miesiąc bo poświęciłem 3
      godzinki a nie 30 minut! Opłacało się.).

Opowiem jakie to łatwe i proste, ale jeśli nie masz teraz 5 minut żeby
      spokojnie o tym przeczytać zapisz tą stronę i wróć kiedy będziesz mieć
      czas : )

Tak więc pomyśl czy warto się troszkę zaangażować zanim pochopnie
      "wyrzucisz" tyle forsy (co miesiąc 15000 zł lub więcej). To zależy od
      Ciebie. Gdy opowiedziałem o tym kolegom, wyśmiali mnie... A jednak
      wziąłem w tym planie udział. Moi znajomi wyciągnęli się jak zobaczyli
      moje konto paypal, a mówiłem od razu wejdźcie w to, wiadomo nawet znajomi
      czasami są nieufni. Hehe, teraz się z tego śmieją. Jak sobie przypomnę
      ich miny, jak opowiadali o tym gdy zajrzeli na konta. Zresztą mi też
      gęba opadła jak zobaczyłem konto! A moje konto wciąż rosło i dalej
      rośnie. Jak tak dalej pójdzie zostanę milionerem z jednego internetowego
      biznesu - czy jest to możliwe?! Nawet teraz jak to pisze, dziwi mnie ile
      osób musi ciężko pracować by utrzymać dom, swoje dzieci lub po prostu
      zbiera na kino lub komputer. Dziękuję teraz temu, kto wysłał mi tą
      wiadomość i przedstawił mi ten pomysł, dziękuję że nakłonił mnie do
      tego, aby zrobić jeden mały skok w bok od szarego życia i zainwestować
      pieniądze po to by włożone - pracowały dla mnie - a nie ja na te
      pieniądze. Nigdy nie zarobiłem mniej niż 14 000 zł z każdej okazji.

Teraz udowodnię Ci, iż jest to LEGALNY BIZNES! Nie potrzebujesz niczego
      sprzedawać! Nie potrzebujesz rozmawiać o tym z przyjaciółmi, rodzina lub
      z nikim innym (chyba, że chcesz). W dodatku, jeśli jesteś nieśmiały(a)
      to problem masz z głowy - bo nie musisz mieć bezpośredniego kontaktu z
      drugim człowiekiem. Ktokolwiek, kto trzyma rękę na pulsie może osiągnąć
      sukces i wzbogacić się o kilkadziesiąt tysięcy złotych. Jeśli wierzysz,
      że każdy ma swoje pięć minut to po prostu zrób krok po kroku tak jak
      jest to napisane poniżej! To Twoja szansa na zmianę Twojej przyszłości!

To jest NAJTAŃSZA, NAJSZYBSZA I NAJPROSTSZA droga do zarobienia
      prawdziwych pieniędzy przez Internet w tak KRÓTKIM czasie. OK. to
      zaczynamy, bo się rozgadałem. Ten program działa i nieważne z jakiego
      kraju jesteś albo w jakim przebywasz. NIE ważne ile masz lat. I na
      dodatek NIE będziesz potrzebować specjalnej wiedzy lub talentu. NIE
      będziesz przeglądał stron internetowych, NIE będziesz nigdzie dzwonić,
      klikać w bannery, lub SPAMować, NIE będziesz także płacić za reklamy
      itp. Wszystko czego potrzebujesz to:

- Konto w paypal

- Około 20-30 minut twojego czasu jednorazowo!

- 5 zł na koncie paypal (można przelać z konta bankowego ! )

KROK 1

Niezaprzeczalne prawo natury jest takie, żeby zarobić musisz cos od
      siebie dać! Więc pierwsze co musisz zrobić to zainwestować TYLKO 5 ZŁ.
      Jak mówi Robert T. Kiyosaki- "jesli nic nie zainwestujesz - nic
      większego nie zyskasz!". Im szybciej zainwestujesz tym szybciej
      zaczniesz zarabiać z powiększającą się rzeszą ludzi! Tak więc, wyślij 5
      zł na PIERWSZE znajdujące się poniżej konto paypal.

CHCĘ, ŻEBYS WIEDZIAŁ (A), ŻE JEST TO PO TO, ABY UTRZYMAĆ TEN PROGRAM
      LEGALNYM!

To naprawdę proste! Gdy prześlesz 5zł na pierwsze konto z poniższej
      listy, to możesz już się szeroooko uśmiechnąć . Nie wiem czy wiesz,
      ale już czerpiesz z tego programu wielkie korzyści. Nawet nie zdajesz
      sobie z tego sprawy.

Jak wpłata dla konta nr.1 zostanie zrobiona-automatycznie osoba której wpłaciłeś(aś)
      Doda cie do swojej listy-i zrobi to samo,z twoim nr konta!
      Już zarabiasz na swoje konto!!!

Oto obecna lista: (nr konta paypal to adres e-mail !)

1. Nr konta: fortunasb(malpa)o2.pl

2. Nr konta: mario22233(malpa)wp.pl

3. Nr konta: lisa12(malpa)poczta.onet.pl

4. Nr konta: magros(malpa)wp.pl

5. Nr konta: centixc(malpa)gmail.com

PAMIETAJ!! skasuj konto nr 1. a na dole dopisz swoje konto przesuwając wszystko!!

KROK 2

Gdy już przelałeś 5 zł na konto znajdujące się na 1. miejscu listy - następną rzeczą, którą musisz zrobić to zrobić kopię tej strony (tekstu na niej zawartego),później konto nr.1 skasuj, a na dole (na 5. miejscu) dopisz swoje konto przesuwając konta nr 2 , 3 , 4 , 5 do przodu. NIE WPISUJ SWOJEGO NUMERU KONTA NA 1. POZYCJĘ, PONIEWAŻ SAM NA TYM STRACISZ (CZYTAJ DALEJ). NIE BĄDZ ZACHŁANNY! Robisz to wszystko po to by wysłać ten cały tekst ponownie (korzystając z twojej książki mailowej albo reklamować na swojej stronie WWW- tak jak ja zrobiłem) do np. 40 osób (zapamiętaj, że 40 osób to dobra liczba do wzbogacenia się, ale możesz zareklamować to w darmowy sposób w Internecie przez co więcej ludzi to zobaczy i możesz więcej zarobić!
      A tutaj troszkę matematyki :

Kiedy wyślesz swoje maile (lub rozpowszechnisz tą stronę w inny sposób,
      będziesz na 5 miejscu listy. To najlepsza pozycja po to by zarobić
      poważne pieniądze! Żaden inny program nie daje tak wysokich i realnych
      pieniędzy z różnych powodów, które wytłumaczę poniżej. Jak długo
      będziesz wysyłać tą wiadomość do ludzi, którzy będą zainteresowani
      programem, możesz spodziewać się, że średnio odpowie na nie 25% ludzi.
      Ale bądzmy bardziej pesymistyczni i dajmy na to, że tylko 12,5%, dla
      utrudnienia.

Gdy wyślesz 40 maili do różnych osób, możesz spodziewać się ze 5 z nich
      zrobi dokładnie to co Ty (12,5% z 40= 5). Ale tym razem twój numer konta
      przesunie się na 4 pozycje. Wtenczas już będzie o tym programie
      wiedziało 200 osób (5 x 40).

Z tych 200 ludzi, udzieli się 25 (12.5% z 200=25), więc dalsze 1 000
      maili (25 x 40), podniosą Twój numer konta na 3 pozycje.

Z tych 1 000 ludzi, możesz spodziewać się, ze udzieli się 125 osób
      (12.5% z 1000=125), więc dalsze 5000 maili (125 x 40) podniesie Twoje
      konto na 2 pozycje w liście.

A z tych 5 000 ludzi, możesz spodziewać się 625 osób, które się udziela
      (12.5% z 5000=625), więc kolejne 25 000 osób (625x40) podniesie TWÓJ
      NUMER KONTA NA 1 POZYCJĘ!

I teraz, z 25 000 ludzi, możesz spodziewać się, ze 3125 z nich odpowie
      (12.5% z 25 000=3 125). A w tym czasie to Ty będziesz na 1 miejscu! Więc
      dostaniesz: 15 625 złotych! (3125 x 5zł).

Więc, jak Twój numer znajdzie się na 1 pozycji przez kolejne kilka dni,
      to będzie Twój czas na to by zbierać pieniądze! Przez serie 30 dni, te
      pieniądze będą wysłane przez kilka tysięcy ludzi tak jak Ty to zrobiłeś!

• dziadekk1 Re: Zarabianie przez internet naprawdę jest możli 01.06.19, 02:46
      Omega Group to projekt, który ma na celu stac sie najwieksza platforma do badania potrzeb rynku.
      ?
      Firma udostepnia wszystkim uzytkownikom na calym swiecie calkowicie za darmo swoja platforme, na której po wykupieniu pakietu ACTIVE BOX i wykonaniu prostych zadan badajacych rynek otrzymujemy wynagrodzenie.
      ACTIVE BOX generuje okolo 30% w 6 misiecy lub 70% w 12 miesiecy.
      Wykorzystujac efekt procentu skladanego, mozna znacznie zwiekszyc swoje zarobki.
      ?
      Wewnetrzna waluta Omega Group jest 1 BB, którego równowartosc to 1 Euro.
      Wlasciciele i zarzad OMEGA
      ?Pierwszym wlascicielem firmy jest Bartosz Nafalski. Czlowiek z 25 letnim doswiadczeniem biznesowym, który zarzadzal firmami w Polsce i na calym swiecie. Omega Group wywodzi sie z jego firm Expedite Group -
      ?Bartosz Nafalski rozpoczal swoja kariere zawodowa bedac jeszcze na studiach, kiedy wraz z kolegami zalozyl biuro maklerskie. Byl jego dyrektorem i wprowadzil wtedy pierwsza firme na gielde. Szkolil równiez graczy gieldowych. W latach 2011-2013zarzadzal rozwojem takich marek, jak: Lowicz, Fortuna, Tarczyn, Dr Witt, Kotlin, Garden. W latach 2003-2006budowal dystrybucje soków i napojów Frugo m.in. w Polsce, Rumunii, Bulgarii i USA. Wprowadzal na Polski rynek napój energetyczny Black.
      ?
      Drugim wlascicielem OMEGA jest Lukasz Bozek. Jest absolwentem kierunku finansów i rachunkowosci Szkoly Glównej Handlowej w Warszawie oraz programu MBA Uczelni Lazarskiego, to równiez pasjonat rynków finansowych. Lukasz Bozek w Expedite Group zajmuje sie optymalizacja transakcji walutowych i zarzadza ryzykiem. Ma ogromne doswiadczenie na rynku finansowym, m.in. jako dealer walutowy w Banku Zachodnim WBK. Jest prezesem firmy Feat.Software, która swiadczy uslugi dla Omega Group. To wlasnie Feat.Software stworzyla innowacyjna a jednoczesnie prosta w obsludze platforme Omega. Firme tworza doswiadczeni programisci zajmujacy sie tworzeniem stron internetowych, aplikacji mobilnych, obsluga systemów CRM, ERP, oraz E - Commerce.
      W jaki sposób zarabiamy na platformie OMEGA ??
      ?Jako pierwsza firma w historii Omega oferuje pakiety ACTIVE BOX - polaczenie uslug reklamowych i udzialu w badaniach marketingowych. Pakiety mozna zakupic od 50 do 200 000 euro.
      ?Zauwazmy, ze tutaj moze zarabiac naprawde kazdy, kto posiada dostep do Internetu.
      ?Aby uzyskac najwyzszy udzial w podziale zysku wystarczy sie codziennie zalogowac i obejrzec dostepne reklamy takich firm jak Frugo czy Galeria Mokotów. Oprócz reklam nalezy raz w tygodniu wypelnic ankiete oraz wykonac okreslone zadanie wskazane przez Omega. Cala aktywnosc zajmuje nam maksymalnie 5 minut dziennie.
      ?
      Zródla finansowania OMEGA GROUP
      1. Gielda - na chwile obecna Omega zatrudnia czterech doswiadczonych traderów (do publicznej informacji podane sa ich nazwiska), którzy operuja na rynkach: forex, towarów oraz kryptowalut.
      2. Uslugi reklamowe (advertising) - firmy reklamuja sie na platformie Omega, z kolei uzytkownicy codziennie ogladaja ich reklamy. Omega to jedyna firma, która do tej pory spotkalem, w której rzeczywiscie sa zewnetrzni reklamodawcy.
      3. Badania rynku (survey) - uzytkownicy wypelniaja ankiety, aby dostarczyc okreslonych informacji firmom zlecajacym je.
      4. Zadania specjalne (task) - drobne zadania takie jak like na Facebook, czy subskrypcja na YouTube.
      5. Wydobycie kryptowalut - kopalnia fizycznie istnieje na Ukrainie, lecz ze wzgledu na sytuacje na rynku kryptowalut obecnie nie pracuje, co jest jednym z najrozsadniejszych decyzji biznesowych w obecnej chwili.
      6. Uslugi swiadczone przez Expedite Group.
      7. Uslugi swiadczone przez Feat.Software
      ?
      Wspólpracujac z MadeWaves VC maja zamiar wspierac nowe dzialalnosci poprzez wsparcie marketingowe, proces ICO, optymalizacje kosztowo-podatkowa i kapitalowa. Dzieki temu uzytkownicy Omega beda mieli dostep do wczesnego inwestowania w wybrane projekty.
      ?
      ?ACTIVE BOX a dochód pasywny ??
      ?
      Zarabiamy wykupujac Active Box , które w rozlozonym czasie generuja nam zysk za wykonana prace. Active Box jest unikatowym produktem do badania rynku poprzez wypelnianie ankiet.
      ?
      Najbardziej korzystny pakiet Active Box to ten na 183 dni
      Active Box na 6 miesiecy - przez okres 183 dni otrzymamy, co 24h wynagrodzenie w wysokosci 0.71% Od kwoty zakupu dajac nam okolo 30% czystego zysku.
      ?
      Te 30% jest rozbite na kilka skladowych w nastepujacy sposób:
      - 15% otrzymamy bez aktywnosci
      - 7% - otrzymamy za wykonywanie zadan (task)
      - 5% - otrzymamy za ogladanie reklam (advertising)
      - 3% - otrzymamy za wypelnianie ankiet (survey)
      ?
      PRZYKLAD:
      ?
      Postanawiamy wykupic Active Box za kwote 1000 euro (Ty decydujesz za ile chcesz wykupic Active Box - minimalnie 50 euro) w opcji na 6 miesiecy. Otrzymamy codziennie 7.1 Euro (0.71%).
      Oznacza to, ze za wykonywanie zadan otrzymamy w sumie 1300 euro, czyli 300 euro czystego zysku. Calosc 1300 euro mozemy wyplacic po zakonczeniu pakietu.
      ?
      MAGIA PROCENTU SKLADANEGO:
      ?
      Wykorzystajmy poprzedni przyklad 1000 euro w opcji na 6 miesiecy. Codziennie otrzymujemy 7,1 euro, natomiast co tydzien (w poniedzialek) mamy mozliwosc zakupic kolejny ACTIVE BOX z tych naliczen (minimum 50 euro)
      ROI z reinwestycji do pakietu 6msc to -ok 235%
      100% -wklad wlasny.
      135% - zysk z wkladu
      Z 1000 euro uzyskujesz okolo 2350Euro
      ?
      ?Program polecen - zarób jeszcze wiecej?
      ?
      1. Bonus bezposredni (direct bonus) - 6%
      Za kazda Twoja osobiscie polecona osobe, która wykupi Active Box, firma wynagradza Cie bonusem w wysokosci 6% od kwoty wykupionego przez nia pakietu. Jezeli osoba ta wykupuje co tydzien Active Box ze swoich naliczen, równiez otrzymujesz z tego prowizje 6%.
      ?
      2. Bonus binarny (binary bonus) - 5% - 9%
      ?
      Bonus zalezny od posiadanego pakietu:
      Active Box - 50 euro - 1.999 euro - 5%
      Active Box - 2.000 euro - 4.999 euro - 6%
      Active Box - 5.000 euro - 9.999 euro - 7%
      Active Box - 10.000 euro - 24.999 euro - 8%
      Active Box - 25.000 euro i wiecej - 9%
      Przy budowaniu grupy i zaangazowaniu do pracy wlasnych pieniedzy mozna zarobic bardzo duzo?
      Lecz cieszy mnie to ze w tej firmie ma kazdy prawo wyboru w jaki sposób chce zarabiac.
      Masz pytania zapraszam do kontaktu- warto????lub rejestracji pod linkiem:
      omega.best/register/TEVGVA==/dziadekk1
    • paullinv94 Re: Zarabianie przez internet naprawdę jest możli 01.12.19, 08:55
      Fireads to rozwijajaca się w szybkim tempie sieć afilacyjna. FireAds to miejsce dla profesjonalistów, jak i dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę z afiliacją i zarabianiem w internecie. Rozwijaj się i pracuj razem z nami od dziś! Rejestracja jest zupełnie darmowa, nic nie tracisz a możesz tylko zyskać! Ja w jeden dzień zarobiłam ponad 150 zł!

www.fireads.org/register/53863280
    • paullinv94 Re: Zarabianie przez internet naprawdę jest możli 01.12.19, 17:26
      Konkursy, w których na prawdę można wygrać!
      Wystarczy tylko potwierdzić swój e-mail!

Konsultacja dietetyczna oraz dieta na 30 dni o wartości 1500 zł:
      fireads.online/link/1261/53863280

Bon o wartości 250 zł na zakupy w sklepie eobuwie.pl:
      fireads.online/link/1302/53863280

Zestaw Lego o wartości do 500 zł lub nagroda główna - wyjazd rodzinny do Legolandu:
      fireads.online/link/1283/53863280

IPhone XS:
      fireads.online/link/1003/53863280

Nike - bon zakupowy o wartości 2000 zł:
      fireads.online/link/316/53863280

Rossmann - bon zakupowy o wartości 250 zł:
      fireads.online/link/993/53863280

Tesco - bon zakupowy o wartości 500 zł:
      fireads.online/link/1002/53863280

Żabka - bon zakupowy o wartości 500 zł:
      fireads.online/link/1259/53863280

Zalando&Answear - voucher o wartości 1000 zł do wybranego sklepu:
      fireads.online/link/1304/53863280
    • bartekrudkowski Re: Zarabianie przez internet naprawdę jest możli 03.02.20, 13:30
      Cześć wszystkim!
      Niedawno odkryłem bardzo łatwy sposób zarabiania przez internet. Neobux jest stroną jest zarejestrowaną od 2008, a co najważniejsze stale wypłacalną. Pieniądze można wypłacić już od 2$ na przykład na nasze konto Paypal.
      Na stronce zarabiamy poprzez klikanie w reklamy, wykonywanie różnego typu mini prac, jak i wypełnianiu ankiet (jest ich naprawdę wiele)-także od ciebie zależy ile zarobisz w danym dniu.
      Możemy także wypożyczyć osoby które za nas same będą klikały w reklamy. Sam na tej stronce zarobiłem już jakieś 4$ poświęcając 20 minut dziennie.
      Tutaj zostawiam link do stronki: www.neobux.com/?r=Bartax2804
    • pkmonese01 Re: Zarabianie przez internet naprawdę jest możli 06.02.20, 10:17
      Fajna i szybka opcja na dodatkowy pieniądz! Daję 100% GWARANCJĘ!

Monese zrobiło UPGRADE!!! 🤑

Zmodyfikowali warunki promocji i teraz za samą rejestrację zgarniamy 10£ (około 50 zł) zupełnie za darmo!

10£ za polecenie + kolejne 15£ jeśli osoba polecona zrobi obrót 500£ ( wyda na zakupy, lub wykona przelew międzynarodowy)

1) Pobieramy aplikacje Monese

2) Rejestrujemy się i wpisujemy kod polecającego (ważne!) KOD: DAN872

3) Jako walutę rachunku wybieramy Funt Brytyjski.

4) Wybieramy darmowy plan: STARTER

5) Pomijamy założenie karty debetowej, wchodzimy w zakładkę "Promocje" i dodajemy KOD: PREMIUMPLEASE dzięki temu zamówimy bezpłatną kartę nie płacąc za przesyłkę.

6) Dodajemy na rachunek min. 10£

7) Bonus, o którym mowa dostajemy po wykonaniu 1 transakcji. Wystarczy kupić coś w sklepie lub online nawet za 1 zł, polecam założenie darmowej karty wirtualnej w chwili oczekiwania na zwykłą kartę i zakupy nią na obojętnie jaką kwotę np. w Aliexpress.

Pamiętajcie, że możecie zaprosić rodzinę bądź znajomych i razem zgarniajcie bonus! Spieszcie się aby oferta nie uległa zmianie jak to było ostatnio.
      • elfik100 Re: Zarabianie przez internet naprawdę jest możli 06.06.20, 08:59
        ka miesięcy temu, każdy z tych ludzi robił dokładnie to samo co Ty teraz w tej chwili, czytał to i się zastanawiał.
        A tutaj troszkę matematyki :
        Kiedy wyślesz swoje maile (lub rozpowszechnisz tą stronę w inny sposób, będziesz na 5 miejscu listy. To najlepsza pozycja po to by zarobić poważne pieniądze! Żaden inny program nie daje tak wysokich i realnych pieniędzy z różnych powodów, które wytłumaczę poniżej. Jak długo będziesz wysyłać tą wiadomość do ludzi, którzy będą zainteresowani programem, możesz spodziewać się, że średnio odpowie na nie 25% ludzi. Ale bądzmy bardziej pesymistyczni i dajmy na to, że tylko 12,5%, dla utrudnienia.
        Gdy wyślesz 40 maili do różnych osób, możesz spodziewać się ze 5 z nich zrobi dokładnie to co Ty (12,5% z 40= 5). Ale tym razem twój numer konta przesunie się na 4 pozycje. Wtenczas już będzie o tym programie wiedziało 200 osób (5 x 40).
        Z tych 200 ludzi, udzieli się 25 (12.5% z 200=25), więc dalsze 1 000 maili (25 x 40), podniosą Twój numer konta na 3 pozycje.
        Z tych 1 000 ludzi, możesz spodziewać się, ze udzieli się 125 osób (12.5% z 1000=125), więc dalsze 5000 maili (125 x 40) podniesie Twoje konto na 2 pozycje w liście.
        A z tych 5 000 ludzi, możesz spodziewać się 625 osób, które się udziela (12.5% z 5000=625), więc kolejne 25 000 osób (625x40) podniesie TWÓJ NUMER KONTA NA 1 POZYCJĘ!
        I teraz, z 25 000 ludzi, możesz spodziewać się, ze 3125 z nich odpowie (12.5% z 25 000=3 125). A w tym czasie to Ty będziesz na 1 miejscu! Więc dostaniesz: 15 625 złotych! (3125 x 5zł).
        Więc, jak Twój numer znajdzie się na 1 pozycji przez kolejne kilka dni, to będzie Twój czas na to by zbierać pieniądze! Przez serie 30 dni, te pieniądze będą wysłane przez kilka tysięcy ludzi tak jak Ty to zrobiłeś!
        Powodzenia, PROSZĘ, nawet jeśli się nie zdecydowałeś (as) jeszcze, nie wyrzucaj adresu tej strony. DOBRZE CI RADZĘ!
        Mało, kto wierzy ze można tyle zarobić, ludzie są bardzo sceptycznie nastawieni do takich spraw, ale to jest naprawdę realne, a te 5 zł zaryzykować to nie dużo. Dlaczego w cudzysłowiu? Bo jeżeli zrobisz to co było napisane wyżej, nie ma żadnego ryzyka! Tylko zyski!
        Zachęcam Cię jeszcze raz do wzięcia udziału w tym wspaniałym planie! Na pewno nie pożałujesz!
        Osoby które będą oszukiwały tzn. nie wpłacały 5 złotych , a wpisywały swoje numery kont będą.
        Po prostu TO ZRÓB!!!

Odpowiedz Link
        REKLAMA

szym0no Re: uczciwa kasa bez wychodzenia z domu 09.10.19, 04:24
        WITAM

Przeczytaj tę stronę do końca a gwarantuję, że nie pożałujesz!

Nie przejmuj się, że tekst jest trochę długi. Warto przeczytać do końca!

TO NIE ŻADEN ŻART. GDYBY LUDZIE ZROBILI TAK JAK JEST NAPISANE BYŁOBY NAPRAWDĘ PIĘKNIE, ALE WIĘKSZOŚĆ
        UWAŻA, ŻE TO ŻART, ALE PROSZĘ TO WZIĄĆ NA LOGIKĘ... NA ZDROWY ROZUM.

Nie wierzysz? To oczywiste. kto da 15000 złotych za nic. A jednak.

Po pierwsze nie za nic, bo wkład wynosi 5 złotych. Po drugir potrzebujesz włożyć troszeczkę pracy, dosłownie 20-30
        minut jednorazowo (np. dziś albo jutro).

Ten sposób wymiślił Roberto T. Kiyosaki, najbogatszy inwestor na świecie, który w dodatku nie ma pracy... i tak się
        rozeszło, że trafiło do mnie i do Ciebie!

Opowiem jakie to łatwe i proste, ale jeśli nie masz teraz 5 minut żeby spokojnie o tym przeczytać to zapisz tę stronę i
        wróć kiedy będziesz miał czas :)

Tak więc pomyśl czy warto się troszkę zaangażować - to zależy od Ciebie.

Gdy opowiedziałem o tym kolegom wyśmiali mnie...

A jednak wziąłem w tym planie udział. Moi koledzy wycięgnęli się, gdy zobaczyli moje konto, a mówiłem od razu wejdźcie
        w to, wiadomo, nawet znajomi są czasem nieufni. He, teraz się z tego śmieję... Jak sobie przypomnę ich miny , jak
        opowiadali, gdy zajrzeli na konta. Zresztą mi też gęba opadła jak zobaczyłem konto. A konto wciąż rosło i dalej rośnie.

Teraz udowodnię Ci, że jest to LEGALNY INTERES!

Nie potrzbujesz niczego sprzedawać. Nie potrzebujesz o tym rozmawiać z przyjaciółmi, rodziną ani z nikim innym (chyba,
        że chcesz). W dodatku, jeśli jesteś nieśmiały, to masz problem z głowy - bo nie musisz mieć bezpośredniego kontaktu z
        drugim człowiekiem. ktokolwiek, kto trzymarękę na pulsie może osiagnąć sukces i wzbogacić się o kilkadziesiąt tysięcy
        złotych. Jesli wierzysz, że każdy ma swoje pięć minut to po prostu zrób krok po kroku tak jak jest to napisane poniżej!

Ok to zaczynamy, bo się rozgadałem. Ten program działa i nieważne z jakiego kraju jesteś albo w jakim przebywasz.
        Nieważne ile masz lat. I na dodatek NIE będziesz potrzebował specjalnej wiedzy lub talentu. Nie będziesz przeglądał
        stron internetowych, nie będziesz nigdzie dzwonił, klikał lub spamował, nie będziesz także płacił za reklamy itp.

Wszystko czego potrzbujesz to:
        - konto w banku (najlepiej z możliwością obsługi przez internet, ale niekoniecznie),
        - około 20 - 30 minut Twojego czasu jednorazowo!
        - jeżeli masz chociaż 13 lat to możesz założyć swoje własne konto w banku. Nie wierzysz?

KROK 1
        Niezaprzeczalne prawo natury jest takie, że aby zarobić musisz coś od siebie dać. Więc pierwsze co musisz zrobić to
        ZAINWESTOWAĆ 5 złotych. jak mówi Robert T. Kiyosaki - "jeśli nie nie zainwestujesz - nic większego nie zyskasz". Im
        szybciej zainwestujesz tym szybciej zaczniesz zarabiać z powiększającą się rzeszą ludzi.

Tak więc przelej 5 zł na PIERWSZE znajdujące się poniżej konto bankowe. Nazwę odbiorcy wpisz: xxx a jako tytuł wpisz
        INWESTYCJA.

CHCĘ ŻEBYŚ WIEDZIAŁ, ŻE JEST TO PO TO, ABY UTRZYMAĆ TEN PROGRAM LEGALNYM!

To naprawdę proste! Gdy przelejesz 5 zł na pierwsze konto możesz już się szeroko uśmiechnąć. Nie wiem czy wiesz , ale
        już czerpiesz z tego programu wielkie korzyści. Nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy.

Oto obecna lista:

1 nr konta: 55 7065 0002 0652 4973 2204 0001

2 nr konta: 97 8309 0000 0078 0243 3000 0010

3 nr konta: 80 1090 1131 0000 0001 0936 0000

4 nr konta: 49 1050 1025 1000 0022 8470 6070

5 nr konta: 64 1050 1764 1000 0097 1577 4692

Pamiętaj wpłać 5 zł na konto nr 1 i wpisz nazwę odbiorcy jako XXX (ze względu na ochronę danych, a jeżeli dobrze
        przepiszesz nr konta to pieniądze i tak dojdą).

KROK 2
        Gdy juz przelałeś pieniądze na konto znajdujące się na pierwszym miejscu listy, nastepną rzeczą, którą musisz zrobić to
        zrobić kopię tej strony (tekstu na niej zawartego).
        Później konto nr 1 skasuj a na sam dół wpisz SWOJE KONTO. W ten sposób znów będzie 5 kont, a każdy przesunie się o
        jedno oczko w górę, przenumeruj je na koniec od góry 1, 2, 3, 4, 5 i stanie sie tak, że pod nr 5 jest twój nr konta.

NIE WPISUJ SWOJEGO NUMERU KONTA NA 1 POZYCJI, PONIWAŻ SAM NA TYM STRACISZ.

(wyjaśniłem to na początku i czytaj dalej) NIE BĄDŹ ZACHŁANNY.

Robisz to wszystko po to, by wysłać ten cały tekst ponownie (korzystając z twojej skrzynki e-mailowej lub reklamując
        na swojej stronie www) do np. 40 osób (zapamiętaj, że 40 osób to dobra liczba do wzbogacenia się, ale mozesz to
        zareklamować w darmowy sposób w internecie przez co więcej ludzi to zobaczy i możesz wiecej zarobić!

POTRZEBUJESZ DOWODÓW?

Tutaj są przykładowe 3 osoby, oczywiście nie są to wszystke,e które brały udział w tym programie, i które
        zainwestowały nic innego jak 5 złi 30 minut swojego czasu.

"Jaki wspaniały plan. Zrobiłem! Wszystko co mi poradziliście z jakieś 3 tygodnie temu i co prawda nie udało mi się
        uzbierać te 15000, o których mówiliście, ale te 9135 tez mnie powaliły, a jest jeszcze tydzień." Tomasz Watorek,
        Warszawa.

"Cześć. Tu Justyna. No cóż, co mogę powiedzieć? DZIĘKUJĘ BARDZO BARDZO MOCNO. Wysłałam 40 e-maili tak jak
        mówiliście i w sumie zapomniałam o całej tej sprawie, bo tak naprawdę nie wierzyłam w to, a te 5 złotych to jeszcze
        nikogo nie uratowały. Ale jak zobaczyłam moje konto po kilku tygodniach to się załamałam! W tym dobrym znaczeniu!
        Było tam prawie 15000 złotych! I jak ja to teraz wydam tak szybko? Przecież za kolejne 30 dni będę mieć tego więcej!
        Dziękuję jeszcze raz!" Justyna Tojan, Strzelce Opolskie.

"Byłem zaskoczony kiedy zobaczyłem moje konto! Przez 3 tygodnie na moim koncie znalazło się 9440 zł. Na początku
        myślałem, że to jakiś błąd wkradł się

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka