Dodaj do ulubionych

Zarabianie pasywne w Internecie bez inwestycji,

18.12.20, 08:40
Betfury to platforma gier losowych oparta o system kryptowalutowy, która oferuje darmowe Bitcoiny (25 Satoshi co 20 minut) w swoim kraniku. Do tego mamy możliwość zarabiania w zamian za zamrożenie BTC, czy otrzymywanie tokenów BFG i TRX. Za każdy otrzymany token otrzymujemy co 24 godziny dywidendy w kryptowalutach. Platforma jest wypłacalna i warto się nią zainteresować, jeżeli posiadamy wolny czas.

Co ciekawe w internecie odnaleźć możemy wiele pozytywnych opinii i potwierdzenia wypłacalności. Do tego użytkownicy informują, że potrafią systemem dojść do zarobków rzędu kilkudziesięciu złotych dziennie w 2 miesiące. Darmowe kryptowaluty w wysokości 25 satoshi możesz odebrać co 20 minut. Dziennie daje to około 1800 satosihi, czyli więc 50zł w skali miesiąca (bez polecania i kolejnych sposobów, o których napiszę dalej).

Aby odebrać darmowe Satoishu wchodzimy w zakładkę “BOX FREE BTX” i klikamy odbierz. Po wypełnieniu captcha otrzymujemy kryptowaluty.

Na początku warto zebrać około 100 satoshi i dopiero zaczynamy grać (strategia poniżej).

Za każdą grę otrzymujemy tokeny BFG i cashout na starcie w wysokości 2% (później możemy zwiększyć go do 25%!). Dodatkowo przy randze drugiej w Betfury codziennie możemy zakręcić kołem i spróbować wygrać ciekawe nagrody (nawet 1 Bitcoin = 40 tysięcy złotych) przez kilkanaście dni.
Nasz prawdziwy zarobek opierać będzie się o dywidendy. W skróci jest to część zarobku firmy, która jest przekazywana właścicielom tokenów BFG.

Każda osoba posiadająca tokeny BFG BTC (pomarańczowe) i BFG TRX (czerwone) każdego dnia otrzymuje dywidendę. Zależna jest ona od ilości posiadanych tokenów (im więcej, tym lepiej).

Tokeny zaś otrzymujemy za grę w kasynie lub grach Betfury.Strategia zarabiania
Poniższe sposoby mają na celu uzyskanie jak największej ilości tokenów BFG, który pozwala na uzyskanie dywident, a przez co otrzymujemy dochód w sposób pasywny.

Warto ustawić jak najniższą stawkę i odpalić automat, który “nabija” Tokeny BFG z każdą pojedynczą grą.

Nigdy nie stawiaj zakładów za tokeny BFG!

⭐️ Sposób 1
Zbieramy minimum 100 sztuk Satoshi. Kolejno przechodzimy do zakładki z grami i wybieramy DICE. Ustawiamy wielkość zakładu na 1 satoshi, zaś suwak na szansę z wygraną do 95%. Sztuka polega na zrobieniu jak największej ilości gier przez co otrzymamy więcej tokenów BFG.

Kiedy posiadać będziemy 10 BFG, to otrzymamy dostęp do codziennych nagród ze stackingu. Warto ustawić gry na AUTO i w tym czasie zająć się czymś innym.

⭐️ Sposób 2
Gra o nazwie KENO. Ustawiamy 1% lub 2% budżetu i wybieramy 10 losowych liczb. Tu również warto włączyć automat, aby nie marnować swojego czasu na klikanie.

⭐️ Sposób 3
Gra o nazwie COIN FLIP. Wybieramy stawkę około 5% i gramy cały czas na jeden kolor.

⭐️ Sposób 4
Gra w kości. Ustawiamy maksymalny % szansy na zwycięstwo. Jak najniższa stawka (1%-5%).

link do rejestracji:

betfury.io/?r=5fd54aed96a3a1fbb78164e2
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka