Dodaj do ulubionych

Sprzedawca książek internetowych

25.12.20, 17:42
Księgarnia daje możliwość zarabiania na poleceniu ebooków, głównie poradników dotyczących szerokiego spektrum zagadnień. W ofercie znajdziemy głównie ebooki dotyczące rozwoju osobistego, e-biznesu, sprzedaży czy zdrowego trybu życia.
Po rejestracji otrzymujesz specjalny panel partnera, a w nim dostęp do bardzo praktycznych narzędzi: widzisz wszystkie książki, które możesz promować, wraz z ich okładkami (w różnych rozmiarach), linki partnerskie, opinie o książkach, a nawet darmowe fragmenty.
Masz też dostęp do szczegółowych statystyk z poszczególnych dni, tygodni i miesięcy, więc widzisz bieżące zainteresowanie konkretnymi pozycjami, oraz gdy pojawi się zakup – statystyki prowizji, wypłat, historię itd.
Wysokość prowizji jest uzależniona od rodzaju sprzedawanego produktu.
Rodzaj produktu:
E-book
Książka
Audiobook do pobrania
Audiobook na CD
Kursy, VOD i inne produkty elektroniczne
Szkolenia, DVD i inne produkty fizyczne
Średnia prowizja w przypadku książek drukowanych waha się w granicach 15-20%. Natomiast w przypadku CD – 20-30%.
Podstawowym warunkiem wypłaty prowizji jest podpisanie umowy oraz wysłanie jej na adres wydawnictwa. Zanim to jednak zrobimy musimy zdecydować, czy będziemy rozliczać się jako osoba fizyczna czy jako firma. Jeśli jako firma, to wysyłamy do Złotych Myśli faktury, jeśli jako osoba fizyczna, wówczas rozliczamy się za pomocą rachunków. Dokumenty możemy wysyłać w formie elektronicznej jak i w formie papierowej.
Wypłata: rachunek bankowy od 50 zł netto dla pierwszej wypłaty i od 200 zł netto dla wypłat kolejnych.
Wypłaty dokonywane są dwa razy w miesiącu 10 i 25 dnia.
Rejestracja
👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
pp.zlotemysli.pl/new,twojawiedza83,1/
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka