Dodaj do ulubionych

Zarabiaj na pisaniu tekstów na zlecenie

25.12.20, 18:10
Giełda Tekstów pozwala pisać teksty na dowolne tematy. Sami decydujemy o tym, jakiej jakości ma być tekst i ile będzie on kosztować. Możemy pisać artykuły, teksty zapleczowe, teksty na bloga czy nawet zwykłe precle. Od nas też zależy, jakich słów kluczowych użyjemy i ile znaków znajdzie się w danym tekście. Po napisaniu tekstu wysyłamy, go do moderacji. Gdy tekst zostanie zaakceptowany, to trafia do sprzedaży i tak czeka do czasu, aż jakiś klient zdecyduje się na jego zakup.
Do dyspozycji mamy też zlecenia wystawione przez klientów.
Aby pracować nie musisz czekać aż zostaniesz wybrany wykonawcą zlecenia. Zaś w oczekiwaniu na decyzję napisz swoje pierwsze artykuły, wyceń je i dodaj do sprzedaży. Dokładnie przemyśl cenę za artykuły. Aby sprzedaż była większa a początku niech będzie nawet lekko zaniżona. W ten sposób zwiększasz prawdopodobieństwo zakupu Twoich tekstów.
Wypłata wynagrodzenia:
Przysługuje Ci 1 wypłata w miesiącu kalendarzowym a jej minimalny próg to 75 zł brutto. Aby wypłacić środki możesz wystawić FV z 14 dniowym terminem płatności lub rachunek do umowy o dzieło.
Aby dołączyć do giełdy tekstów wystarczy się zarejestrować
👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
gieldatekstow.pl/pp,49004.html
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka