Dodaj do ulubionych

Zarabiaj ze mną na pozyskiwaniu klientów

28.12.20, 15:55
Oferuję do 50% zysku od każdego klienta, którego dzięki Tobie pozyskam. Lubię dzielić się pieniędzmi z pracowitymi ludźmi, więc jeśli jesteś zainteresowany/a współpracą, odezwij się do mnie: moschiq@gmail.com
Ja potrzebuję nowych klientów, Ty z pewnością pieniędzy lub stałego dochodu.

Możemy sobie wzajemnie pomóc. Nie jestem biegły w sprzedaży i pozyskiwaniu klientów i nie mam na to czasu, ponieważ mam co robić dla swoich klientów, dlatego szukam osoby, która będzie sprzedawać dla mnie - pozycjonowanie, tworzenie stron WordPress i copywriting. Jak już mówiłem, podzielę się z Tobą nawet 50/50, jeśli uczciwie zdobędziesz dla mnie klientów. Spotkajmy się we Wrocławiu, jeśli chcesz. Jestem otwarty na propozycje. Oczywiście proponuję stosowną umowę o współpracę, którą oboje podpiszemy.

Nie będę Ci mydlił oczu bzdurami o niebotycznych zarobkach, które niby możesz osiągnąć. Umówmy się na konkretny procent od sprzedaży moich usług i miejmy za sobą owijanie w bawełnę. Moja oferta skierowana, jest dla ludzi aktywnych i przedsiębiorczych, a nie leniwców, którzy myślą, że za klikanie w reklamy zarobią na samochód z salonu. Jeśli nasza współpraca będzie owocna, możesz ze mną zbudować markę, w której będziesz również pracował na stałe. To żaden problem :)

Pozdrawiam,
Łukasz :)
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka