Dodaj do ulubionych

W1TTY – Powraca bonus! 3 EUR (~12 PLN) za samo kon

22.03.22, 08:30
Odbierz bonus 3€ od litewskiego fintechu W1TTY, który oferuje nowym klientom premię pieniężną za łatwe przetestowanie aplikacji.

W ramach promocji W1TTY otrzymujemy bonus powitalny o wartości 3 EUR (~12 PLN) za samo założenie konta! Kolejno 5 EUR za wykonanie 1 płatności. Uzyskane środki możemy spożytkować, np. na zakupy (przy pomocy karty wirtualnej podpiętej do smartfona) lub wypłacić.

Do tego zyskać możemy kolejne bonusy:

3 EUR za każde polecenie znajomym (na głowę)

W1TTY – co to?
W1TTY to litewski fintech, który debiutuje w naszym kraju i jest konkurentem popularnego fintechu na „R”. Aplikacja w swym zamyśle oferować na zarządzanie finansami, edukację finansową, nagrody, cashbacki, innowacyjne programy lojalnościowe i partnerskie.

Aplikacja oferuje inteligentne rozwiązania finansowe w ramach poręcznej aplikacji iOS / Android. Możemy tu wygenerować wirtualną kartę, którą opłacać będziemy codzienne zakupy. Możemy również zamówić kartę fizyczną, uczestniczyć w programach cashback, czy edukować się finansowo i zyskiwać punkty aktywności w ramach aplikacji. Fintech jest odpowiednikiem popularnego w naszym kraju Revolut.

W1TTY - jak odebrać bonus 3 EUR?

Ref - w1tty.page.link/Z348UppuZHVtYY138

(Aby odebrać bonus należy zarejestrować się z reflinku)

2. Weryfikacja konta
Wykonaj weryfikację KYC (potwierdź dane typu imię, nazwisko, pesel, adres).

3. Odbierz bonus 5 EUR
Bonus zostanie przypisany do Twojego konta w średnio 24h po rejestracji. Zazwyczaj naliczenie jest o 2:00 w nocy.

4. Odbierz kolejne 5 EUR
Wykonaj min. 1 transakcję kartą wirtualną W1TTY. Wystarczy, że podepniesz ją pod swój smartfon. Otrzymasz za to kolejne 5 EUR.

5. Polecaj i zyskuj więcej
Kliknij w ikonkę w lewym-górym rogu, a kolejno wybierz „zaproś znajomych„. W tym miejscu wygenerujesz link polecający. Gdy Twój znajomy założy konto z Twojego linku, uzyskacie po 3 EUR „na głowę”.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka