Dodaj do ulubionych

W1TTY | Nowa premia! 5EUR + 5EUR(~46 PLN) za konto

27.04.22, 10:28
W1TTY | Nowa premia! 5EUR + 5EUR (~46 PLN) za samo konto + dodatkowe premie


Odbierz bonus €5 euro od litewskiego fintechu W1TTY, który oferuje nowym klientom premię pieniężną za łatwe przetestowanie aplikacji.

W ramach promocji W1TTY otrzymujemy bonus powitalny o wartości 5 EUR (~23 PLN) za samo założenie konta! Kolejno 5 EUR za wykonanie 1 płatności. Uzyskane środki możemy spożytkować, np. na zakupy (przy pomocy karty wirtualnej podpiętej do smartfona) lub wypłacić.

Do tego zyskać możemy kolejne bonusy:

5 EUR za każde polecenie znajomym (na głowę)

W1TTY – co to?
W1TTY to litewski fintech, który debiutuje w naszym kraju i jest konkurentem popularnego fintechu na „R”. Aplikacja w swym zamyśle oferować na zarządzanie finansami, edukację finansową, nagrody, cashbacki, innowacyjne programy lojalnościowe i partnerskie.

Aplikacja oferuje inteligentne rozwiązania finansowe w ramach poręcznej aplikacji iOS / Android. Możemy tu wygenerować wirtualną kartę, którą opłacać będziemy codzienne zakupy. Możemy również zamówić kartę fizyczną, uczestniczyć w programach cashback, czy edukować się finansowo i zyskiwać punkty aktywności w ramach aplikacji. Fintech jest odpowiednikiem popularnego w naszym kraju Revolut.

W1TTY - jak odebrać bonus 5 EUR?

Ref - w1tty.page.link/o8Nr6v3vgweuqFC29

(Aby odebrać bonus należy zarejestrować się z reflinku)

2. Weryfikacja konta
Wykonaj weryfikację KYC.

3. Odbierz bonus 5 EUR
Bonus zostanie przypisany do Twojego konta w średnio 24h po rejestracji. Zazwyczaj naliczenie jest o 2:00 w nocy.

4. Odbierz kolejne 5 EUR
Wykonaj min. 1 transakcję kartą wirtualną W1TTY. Wystarczy, że podepniesz ją pod swój smartfon. Otrzymasz za to kolejne 3 EUR.

5. Polecaj i zyskuj więcej
Kliknij w ikonkę w lewym-górym rogu, a kolejno wybierz „zaproś znajomych„. W tym miejscu wygenerujesz link polecający. Gdy Twój znajomy założy konto z Twojego linku, uzyskacie po 5 EUR „na głowę”.
Obserwuj wątek
  • ewix19 Re: W1TTY | Nowa premia! 5EUR + 5EUR(~46 PLN) za 04.05.22, 22:59
   Chciałam się podzielić opinią o całkiem
   nowej aplikacji do zarabiania AURE, gdzie zarabiasz klikając w filmiki na YouTube, FB,.Instagram lub TikTok. Dostępne są różne poziomy VIP, od 1 do 5. Im wyzszy poziom tym więcej zarabiasz. Aktywacja VIP następuje po uiszczeniu jednorazowej opłaty, która zwraca się w przeciągu 25 dni. Wykupiłam VIP1 żeby rozeznać się w temacie i przede wszystkim sprawdzić czy apka jest wypłacalna. Zainwestowałam 100 euro. Co miesiąc można bylo wypłacać juz 120 euro na czysto. Zwraca się szybko. Teraz mam VIP5 i miesięcznie 4134 euro na czysto. Jest duża grupa pomocowa na Telegramie, gdzie użytkownicy dzielą się informacjami, pomagają. Kontakt z kierownikiem regionalnym również jest dobry w razie potrzeby. Ogólnie jestem zadowolona i wychodzę z założenia, że trzeba szybko korzystać i zarabiać na AURE, dopóki aplikacja daje takie możliwości. Polecam.
   Podaję link w razie czego i UWAGA, przy rejestracji zniżka 15% na wykup vip1-2 oraz 10% na vip3-5 :

   aure.vip/#/register?SN=42919F&code=511733

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka