Dodaj do ulubionych

WealthSeed Darmowa akcja nawet do 500zł aktualizac

27.09.22, 18:51
Witam, Fajna promocja platformy WealthSeed, za założenie i zweryfikowanie konta na tej platformie, mamy okazję zdobyć darmowy ETF nawet do 100Euro. ETF Można sprzedać i wypłacić pieniądze na konto bankowe/Revolut.

ETF to nic innego jak papier wartościowy (coś jak akcja)


A więc tak, aby odebrać darmowy ETF musimy zarejestrować konto na danej platformie, zrobić weryfikację KYC (zdjęcia dowodu z obu stron , oraz krótka wideoweryfikacja z automatem polegająca na obróceniu głowy w którąś stronę i przeczytanie 3liczb na głos).

Po zweryfikowaniu naszego konta musimy dodać minimum 1 zł przelewem do konta WealthSeed (można revolutem lub kontem bankowym), jak również możemy dodać inną walutę o równowartości 1 zł, po zaksięgowaniu wpłaty na koncie WealthSeed otrzymacie Darmowy ETF. Przelew złotówki ma na celu nic innego jak dodatkową weryfikację konta.

Są dostępne 4 pule :

Pula A 70-100Euro
Pula B 30-50Euro
Pula C 9-15Euro
Pula D 2-5Euro

Jest to również fajna opcja dla chcących inwestować(uczyć się inwestować) , ponieważ aplikacja jest bardzo łatwa w użytkowaniu, można wpłacać np: 100zł miesięcznie i uczyć się inwestować.

System przydziela każdemu użytkownikowi losową pulę, osobiście wylądowałem w puli D, aczkolwiek widziałem dosyć dużo ludzi, którzy zostali przydzieleni do puli A,B

W razie jakichkolwiek pytań służę pomocą SmileLink do rejestracji : bit.ly/3QSXZDaZapraszam do pełnego opisu ze szczegółami na stronie: www.dorabianie24.pl/p/wealthseed-odbierz-darmowa-akcje-nawet.htmlPamiętaj, że inwestowanie pieniędzy zawsze wiąże się z ryzykiem częściowej lub nawet całkowitej utraty kapitału.

Zamieszczone w tym artykule treści mają charakter informacyjny, I w żaden sposób nie mogą być traktowane jako porada inwestycyjna
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka