Dodaj do ulubionych

Farma wydobywcza na komputer z systemem Windows

29.01.23, 20:53
Farma Cryptotab to najłatwiejszy sposób na zdobycie pierwszego BTC. Wszystko, czego potrzebujemy, to tylko telefon! Dzięki aplikacji możemy łatwo zarządzać swoim gospodarstwem zdalnie za pomocą poręcznego pulpitu nawigacyjnego. Możemy kontynuować wydobycie, gdziekolwiek jesteśmy: w domu, w pracy lub na wakacjach, uzyskując stały zysk.

Wypłać dowolną kwotę zarobków bez prowizji w dowolnym momencie!

Zbuduj własną farmę kryptograficzną za pomocą bezczynnej mocy obliczeniowej. Spraw, aby dowolne dostępne komputery działały dla Ciebie: podłącz je do aplikacji Cryptotab Farm, zainstaluj wysokowydajny górnik na PC i ciesz się piorunkiem dochodu!

Jeśli nie mamy własnego komputera, możemy użyć funkcji górnika puli. Daje to możliwość rozpoczęcia budowy własnej farmy wydobywczej. Nie musimy instalować oprogramowania wydobywczego na własnym komputerze, wystarczy mieć aplikację na telefonie.

Pamiętaj również, że ta aplikacja nie jest aplikacją do wydobywania mobilnego. Nie używamy mocy przetwarzania smartfona do wydobycia, jeśli mamy zainstalowaną aplikację mobilną Cryptotab Farm.

Zarabiaj nawet za pomocą jednego komputera, zacznij teraz i zdobądź swój udział w BTC! Lub zbuduj potężną farmę wydobywczą: Zwołaj nieograniczoną liczbę komputerów - Windows lub MacOS - i uzyskaj zysk 24/7 bez względu na to, gdzie jesteś.

Funkcje:

✅ Możemy zacząć zarabiać bez instalowania oprogramowania wydobywczego na własnym komputerze. Skorzystaj w tedy z funkcji Miner Pule: Wybierz preferowaną konfigurację, zdefiniuj okres pracy górnika, zarządzaj procesem z tym samym potężnym pulpitem deski rozdzielczej i uzyskaj zysk.

✅ Pulpit nawigacyjny: Wydajność śledzenia i dochód, dostosuj ustawienia, zarządzaj prędkością wydobycia, wyświetlanie statystyk, dodawanie i przegrupowanie górników.

✅ Rozpocznij wydobycie z komputerem i najpierw podłącz go do farmy za pomocą kodu QR . Użyj prostych instrukcji i dodaj górnika do pulpitu nawigacyjnego w dowolnym momencie.

✅ Zarządzaj górnikami za pomocą prostej i łatwej w użyciu aplikacji. Jasny i przyjazny dla użytkownika interfejs, z którym nawet początkujący może obsłużyć.

✅ Użyj harmonogramu, aby ustawić prędkość wydobycia (obciążenie komputerowe) na określone godziny lub dni dla indywidualnych Górnicy i całe grupy, aby osiągnąć lepsze wyniki. Monitoruj wszystko, co dzieje się zdalnie na twojej farmie. Na przykład włącz wydobycie w przydzielonych godzinach lub harmonogramie pracy pod nieobecność.

✅ Zostań powiadomiony o ważnych ogłoszeniach i zmianach. Możemy dostosować ustawienia powiadomień i otrzymać je na podstawie ich znaczenia lub powodu. Wybierz działania rolne, o których chcesz otrzymać powiadomienia push, i włącz je.

✅ Wraz z nami dochód jest pod niezawodną ochroną. Po zalogowaniu nigdy nie stracisz dostępu do swojej farmy i zarobków. Wycofaj swoje fundusze bez żadnych ograniczeń w dowolnym momencie, nawet pierwszego dnia wydobycia.

Rejestracja
👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
cryptotab.farm/go/ATPDR1JW
Kod polecenia ATPDR1JW
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka