Dodaj do ulubionych

Wielka akcja podnoszenia

05.09.21, 04:35
Kiedyś się rym podniecaliśmy, teraz mniej.
naukawpolsce.pap.pl/aktualnosci/news%2C89121%2Cczarnek-na-przelomie-wrzesnia-i-pazdziernika-akcja-podnoszenia-punktow

Czarnek: na przełomie września i października akcja podnoszenia punktów polskim czasopismom naukowymCzarnek dodał, że "postawieniem sprawy na głowie" było to, że 200 punktów otrzymywało czasopismo zagraniczne, a w tym samym czasie renomowane polskie czasopismo z tego samego zakresu miało tylko 20 punktów.

Obserwuj wątek
  • sendivigius Re: Wielka akcja podnoszenia 05.09.21, 09:13
   pan.toranaga napisał:

   "To co zrobiono, to wielka faworyzacja, faworyzowanie czasopism zagranicznych. To nie ma nic wspólnego z potrzebą umiędzynarodowienia. My nie jesteśmy przeciwko umiędzynarodowieniu. My chcemy się dzielić również osiągnięciami polskiej nauki z zagranicą, ale nie może to się stać kosztem polskiego odbiorcy wyników badań naukowych. Wszak to Polacy, my wszyscy, finansujemy naukę i szkolnictwo wyższe. Płacimy z naszych podatków i w pierwszej kolejności wyniki badań naukowych naszych naukowców, które powinny być swobodnie publikowane również w polskich czasopismach naukowych, powinny trafiać do Polaków, bo to oni płacą za tą naukę" – podkreślił szef MEiN."

   Wicie, podchorążowie - my nie stosujemy odpowiedzialnosci zbiorowej jak ktos pojdzie na lewizne to caly pluton ma przej..... Rozumicie? - tak wyglosil pewien major Ludowego Wojska Polskiego w czasach najlepszego ustroju na swiecie.

   A jaki stopien ma minister Czarnek? A moze raczej, jaka jest diagnoza?
   • kragon Re: Wielka akcja podnoszenia 05.09.21, 14:19
    czerniak ma stopien podczerniaka polnego….
    ta polnosc to od zainteresowania metodami kopulacji dzików
   • pan.toranaga Re: Wielka akcja podnoszenia 16.09.21, 12:03
    Skoro jesteśmy przy porównaniach z wojem, to dopowiem, że Piłsudski uważał, że to czy awans dostanie ten czy inny oficer to sprawa drugorzędna. Najważniejsze to żeby majorów było więcej niż kapitanów ale mniej niż podpułkowników.
    • pan.toranaga Re: Wielka akcja podnoszenia 16.09.21, 12:03
     poprawka mniej niż kapitanów ale więcej niż podpułkowników - oczywiście.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka