Dodaj do ulubionych

Fashion TV i modelki

03.11.10, 17:28
lubie sobie czasem poogladać FTV. POpatrzec na ciuch i pomyslec co bym mogła mieć (gdyby kasa i figura pozwalały)
Zauważyłam ostatnio cos dziwnego.

Te wszystkie modelki jakieś takie wygiete do tyłu chodzą. Tak jakby sie miały za chwile przewrócić na plecy. O co kaman? Teraz tak trzeba chodzić być trendi i szyk?

A ponadto ich wyraz twarzy to połaczenie mega wscieku z mam cie w dupie świecie. Ja rozumiem że nie ma sie z czego cieszyć ale skoro maja prezentować ubrania to choc nikły cień usmiech by sie przydał. A nie: jestem tu ale nie podoba mi sie i wal sie na twarz....

A moze zazdrość przeze mnie przemawia i niezrealizowane ambicje wink

Bądź biseksualistą, w ten sposób podwajasz swoje szanse.
Obserwuj wątek
    • olinka20 Re: Fashion TV i modelki 03.11.10, 17:37
      Beata, popatrz sobie na forum slub i wesele, jak modelki sukien slubnych stoją powyginane. To jest dopiero koszmar. Od samego patrzenia boli mnie kregosłup.
      A co do miny, ja mysle, ze jakbys miala cały pokaz chodzic w za małych, albo za duzich butach to tez nie byłabys szczesliwasmile
      • beataj1 Re: Fashion TV i modelki 03.11.10, 17:47
        No własnie. Ja rozumiem jakąś mega artystyczną wizje pana fotografa w magazynie dla kobiet. Tam te wszystkie modelki wyglądają jakby miały Heinego Medina. ALe taka suknia slubna powinna byc prezentowana w formia w jakiej będzie prezentowała ja panna młoda. A nie bardzo sobie wyobrażam statystyczną panne młodą podchodzącą do ołtarza w takim wygięciu. Albo stojącą pod ołtarzem zwinietą w chiński znak - tak jak to jest na tych fotach.
        Albo pokazywanie panny młodej półleżącej na jakiejś otomanie. Byłam na kilku weselach i panny młodej leżakującej na otomanie nie widziałam.
        • olinka20 Re: Fashion TV i modelki 03.11.10, 17:56
          Bo moze teraz są takie trendy, a ty nie bylas na takim "trendy" weselu ?big_grinbig_grinbig_grin
          A serio- ostatnio zabiła mnie sesja zdjeciowa dla firmy St. Olivier, w ktorej wystapila ponoc niegdys znana modelka K. Malinowska z męzem. I skądinąd ładna dziewczyna, a na kazdym zdjęciu miała taki niemyslący wyraz twarzy, potegowany przez półotwarte usta...
          Kto robił te zdjecia, ja sie pytam??
    • dezetta Re: Fashion TV i modelki 03.11.10, 17:59
      Modelka to z definicji wieszak na cud kolekcje jakiegoś projektanta pedała. One nie mogą się uśmiechać bo maja być niezauważalne, cała uwaga ma się skupić na szmatach. Wygięcie czy inne wygibasy mają przyciągać uwagę jeszcze bardziej.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka