Dodaj do ulubionych

Dwie lewe i..potrzebne przebranie dla coreczki

08.02.11, 14:43
Pomozecie?
Nie mam maszyny ani talentu. Chce zrobic sama stroj, przebranie dla malej (5 lat) na karnawal w piatek w szkole.
Ona zamarzyla na razie pieska, ale znajac Ja zmieni pomysl pare razy, wiec...cokolwiek doradzicie i JAK ZROBIC bedzie gotes.
Blagam...
Obserwuj wątek
    • jowita771 Re: Dwie lewe i..potrzebne przebranie dla coreczk 08.02.11, 15:23
      Skąd Wy bierzecie te dzieci, które chcą być kimś innym niż księżniczką? Moja marzy na przemian o byciu księżniczką właśnie albo syreną. Wieczorem, jak się kładzie spać, to przez godzinę "syrenkuje" tzn. owija sobie nogi kołdrą, formuje syreni ogon, macha tym i zachwyca się.
      Ale w sumie w tym roku to dobrze, bo w przedszkolu mamy "bal księżniczek", więc byłby problem, jakby chciała coś innego.
      Aha, a propos przebrania - z czego mogę zrobić koło do sukienki? Tylko nie piszcie, że hulahop, bo to za ciężkie będzie. Jakiś drut może?
      Bo mam taką spódnicę długą dla małej, bluzkę dobiorę, koronę zrobię, ale spódnica lekko przydługa, tzn do ziemi, a skrócić się za bardzo nie da, więc jakbym włożyła koło, to jej się nie będzie plątać przy nogach.
      • agni71 Re: Dwie lewe i..potrzebne przebranie dla coreczk 08.02.11, 22:32
        jowita771 napisał:

> Skąd Wy bierzecie te dzieci, które chcą być kimś innym niż księżniczką?

Jedna z moich córek w zeszłym roku (5 lat) była Piotrusiem Panem. W tym roku chciała byc Ben 10, ale przekonałam ja do cudnego stroju Królowej Śniegu (dała się przekonać tylko dlatego, że częścia stroju jest futrzana narzutka na ramiona wink
        W domu jak sie corki bawią, to bardzo często przebieraja się i udaja że sa zwierzątkami - psami, kotami, krwiożerczym (!) chomiczkiem czy nietoperzem....

Ale najmłodsza jest taka bardziej księżniczkowa - w zeszłym roku miała strój syrenki, a w tym roku Dzwoneczka.
    • moninia2000 Re: Dwie lewe i..potrzebne przebranie dla coreczk 09.02.11, 10:09
      Cos mi sie pokickalo chyba, bo wczoraj znow dowiedzialam sie, ze bal pod koniec lutego, bo ponoc karnawal w marcu, nic juz nie kumam haha.
      Tak czy siak, mala zawsze chce byc ksiezniczka, rzeczywiscie, dlatego zdziwilam sie mocno, gdy powiedziala, ze Pies.
      Coz, teraz bede kombinowac, bo chce sama zrobic.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka