Dodaj do ulubionych

Madame Zuzu - dojechałaś?

20.12.11, 23:10
Miałaś się zameldować kobieto. Czekamy na Ciebie i Twój opis jak udało się dojechać.

--
https://gify.joe.pl/gifs/sporty/narty-i-sanki/mikolaj-zjezdzajacy-na-nartach.gif
Upór bezsensowny, nabiera sensu, gdy jest trwały... wink
Obserwuj wątek
    • madame_zuzu Re: Madame Zuzu - dojechałaś? 20.12.11, 23:22
      Jej! A welasnie miałam pisac i się meldować.
      Trasa mimo,że długa przebiegła bez problemów, sprawnie i szybko ( o ile szybkościa mozna nazwac ponad 30 h jazdy).
      Syn-ANIOŁ. Nie poznaje własnego dziecka. Sądziłam,ze na pokład zabieraz ze soba diabła wcielonego, a tu takie zaskoczenie!! W nocy spał cała noc. Za dnia spoglądał i komentował co za oknem się dzieje. Większośc zabawek okazala sie niepotrzebna, bo dziecko idealnie zabawiło się dwiema postaciami z Toy Story, odgrywając rozne scenki smile
      -"mamo, a jak dojedziemy do dziadka, to pójde na studia?" -zapytał Michał w któryms momencie big_grin
      Ogólnie mówiąc super!. Jesli miałabym gwarancję, że takie podróże będziemy znosili tak dobrze, to chętnie bym pojechała gdzieś jeszczesmile
      Trasa sucha, gładka.
      Dzis w moim rejonie spadł snieg! Dziecko wniebowzięte.
      Wyszliśmy na sanki, ulepilismy pieknego balwana ( ktorego juz jakiś xuj niemyty rozwalił).
      Zaczęlam z mamą juz co nie co na święta pichcić i podpichcać tongue_out
      Dodatkowo próbuję upchnąc sie w szafach i komodach.i chyba dopiero po swietach zrobię to jak należy.

--
      Sezon na fajną czapkę big_grin
    • madame_zuzu Re: Madame Zuzu - dojechałaś? 21.12.11, 23:56
      Dzięki za kciuki i pamięc. Przypuszczam, że to wasze czarowanie tak mi dzieciora zaczarowało big_grin
      Ja juz prawie jak u siebie. Dokończę rozpakowywanie walizki i ja schowam, zeby jej widok mnie nie draznil tongue_out
      Wesołych Świąt kochane! Gdybyśmy się nie czytały do tego czasu.

--
      Sezon na fajną czapkę big_grin

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka