Dodaj do ulubionych

Trafiacie czasem na niekompetentnych sprzedawców ?

09.11.12, 18:21
Takich, którzy:
- zawsze muszą kogoś zapytać
- czytają instrukcję obsługi zamiast mówić "z głowy"
- nie wiedzą dobrze, jaki asortyment oferuje sklep

Jeśli w znanej sieciówce odzieżowej pytam o konkretny towar, a ekspedientka stwierdza, że "pierwszy raz słyszę o czymś takim"; po namyśle, konsultacji z drugą ekspedientką i szperaniu w katalogu produktów przyznaje mi rację ( "tak, mamy to w katalogu") - chyba nie jest ona kompetentnym sprzedawcą?
Obserwuj wątek
    • olinka20 Re: Trafiacie czasem na niekompetentnych sprzedaw 09.11.12, 19:25
      Amor a czego szukałas? Pytam z ciekawosci.
      Ja rzadko, bo ja sie raczej nie dopytuje, z reguły przyłaze po konkret.
      Chociaz kiedys w empiku pomogłam panu w szukaniu ksiazki, bo sprzedawczyni sobie nie radziła ( znaczy nie wiedziała gdzie danej ksiazki szukac) W ogole jak sobie teraz pomysle to w epikach chyba najgorzej ( przynajmniej na ksiazkach) babki z matrasa sa duzo bardziej kompetentne.
      --
      Mam odsmyczowe i odkuwetkowe zapalenie mózgu smilesmilesmilesmile
      • aqua48 Re: Trafiacie czasem na niekompetentnych sprzedaw 09.11.12, 21:04
        Oj, kiedyś kupowałam męską koszulę, pani obsługująca dział męski próbowała mi ja po zdjęciu z wieszaka zapakować do torby, niestety się nie mieściła. Więc po dłuższym zastanowieniu złożyła ja na pół i jeszcze raz na pół. Ale rękawy zostały z boku i dalej jej przeszkadzały bo ciągle się nie mieściła. Na moją nieśmiałą uwagę, że koszule to się składa trochę inaczej, spojrzała na mnie z zastanowieniem, po czy w nagłym przebłysku inwencji zwinęła ją w rulon.
    • karra-mia Re: Trafiacie czasem na niekompetentnych sprzedaw 09.11.12, 21:30
      ano trafiłam, ale rozumiem, bo teraz też stoję od tej drugiej strony, więc rzeczywiście nie zawsze wiadomo, o co chodzi, nie wszystko do ans dociera. Tylko ja szanuję jednak chęć pomocy, czyli nie wiem, ale zaraz dopytam. nie lubię, jak ktoś mnie zlewa, czyli jak nie ma tu, to nie ma nigdzie i odchodzi w siną dal...
      --
      Karra w kuchni
      łatwe jak bułka z masłem
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka