Dodaj do ulubionych

co zrobiłaś dzisiaj dla SIEBIE?

01.12.13, 20:56
ale tak tylko dla siebie, w pełni egoistycznie?
bez liczenia się z rodziną i jej zdaniem?
bo czasem trzeba zrobić coś tylko dla siebie, dla zdrowia psychicznego.
--
http://images44.fotosik.pl/266/58ea10722a7ca480m.jpg
Obserwuj wątek
    • ez-aw Re: co zrobiłaś dzisiaj dla SIEBIE? 01.12.13, 21:25
      Co prawda nie dziś a wczoraj. Całkiem egoistycznie podrzuciłam dziecko siostrze i ruszyłam z mężem na Andrzejki (pod Szczytno, jakby bliżej nic nie było smile) Bawiłam się super, impreza rewelacyjna, nie pamiętam kiedy się tak dużo śmiałam i tyle tańczyłam. A tańczyłam pierwszy raz od dwóch lat. O dziwo moje nogi spokojnie wytrzymały noc na szpilkach i nic nie boli. Ja chcę jeszcze.

A dzis robiłam młodemu urodziny big_grin

--
      https://g.mycommentspace.com/msgfx/188/18816.gif
      Upór bezsensowny, nabiera sensu, gdy jest trwały... wink
    • hamerykanka Re: co zrobiłaś dzisiaj dla SIEBIE? 01.12.13, 23:58
      Wyslalam meza z dzieckiem do McDonalda (maja tam wewnetrzy plac zabaw), a sama moglam w spokoju poogladac i wybrac ksiazki w pobliskiej ksiegarni. Godzinka spedzona na nieskalanej przyjemnosci, zakonczyla sie zakupem paru ksiazek kucharskich smile
      --
      Jak za posiadanie penisa będą przyznawać rentę, to ja będę wtedy honorować wyjaśnienia "czego ty oczekujesz, to przecież facet".by falka32
    • kfiatuszkowa Re: co zrobiłaś dzisiaj dla SIEBIE? 02.12.13, 11:48
      Wczoraj byłam na targu i kupiłam sobie 2 (słownie DWIE) pary spodni i buty w ccc big_grin Jestem szczęśliwa jak nigdy bo możecie uwierzyć lub nie, ale nigdy nie miałam więcej niż jedną parę spodni na stanie. Zawsze tylko jedne, które zużywały się w masakrycznie szybkim czasie, a moja matka zawsze dogadywała mi, że na mnie wszystkie spodnie goreją. No jak mają nie goreć, jak w jednych ciągle śmigałam, pranie, chodzenie, pranie, chodzenie, to normalne, że szybko żywota dokonywały. A teraz mam w sumie 3 pary big_grin Każde inny kolor! Bordowe, niebieskie i beżowe big_grin
      --
      https://s.rimg.info/76886e8727d0c17f7586f5c4f387631c.gif
      • jk3377 Re: co zrobiłaś dzisiaj dla SIEBIE? 02.12.13, 15:12
        wczoraj to, że NIE zrobiłam obiadu, nie ruszyłam ani palcem, wszystko od a do z wykonał i podał M big_grin wybyczyłam sie dojadłam i było super.
        dzis za to kazałam M odebrac ze szkoły dzieci, wiec dałam sobie 2,5h w domu SAMA w swietym spokojusmile
        ale ja tam co dzien zawsze cos dla siebie robie, egoista troche trzeba byc,zeby zyćbig_grin
        --
        "Na pewno" pisze się naprawdę osobno, a "naprawdę" pisze się na pewno razem.
        • aqua48 Re: co zrobiłaś dzisiaj dla SIEBIE? 02.12.13, 18:36
          Dzisiaj tylko dla siebie (bo rodzina składająca się z mężczyzn ma to totalnie w nosie, choć docenia i podziwia) rozpoczęłam porządki świąteczne. I jestem bardzo zadowolona patrząc na efekty. Praca rozłożona na etapy, żeby nie paść na nos po trzech dniach. Na półkach już błyszczy, w szafie równiutko poukładane, nienoszone i niepotrzebne rzeczy wyrzucone. Więc kupiłam sobie cudne nowe spodnie, które dumnie ułożyłam na wolnym miejscu w szafie..
          • doral2 Re: co zrobiłaś dzisiaj dla SIEBIE? 02.12.13, 18:48
            ojeny!!! dla siebie robisz porządki świąteczne??
            no bez jaj!!

ja tu miałam na myśli właśnie nie zrobienie obiadu rodzinie, albo jej porzucenie na pewien czasokres i oddawaniu się w tym czasokresie różnym rozrywkom, albo wydanie kasy na duperele, pomimo że święta za pasem, albo coś w ten deseń, a nie kurna sprzątanie!!

nic o siebie nie dbasz uncertain

ja porzuciłam wczoraj rano rodzinę i udałam się na trening, po którym z premedytacją przesiedziałam jeszcze godzinę w szatni, biorąc prysznic, smarując balsamem swoje boskie ciało. potem egoistycznie zrobiłam sobie wypasione śniadanie, potem posiedziałam nad kawka, potem zrobiłam sobie manikiur, a potem udałam się do świątyni rozpusty czyli na zakupy.
            calutką niedzielę zwałkoniłam na siebie smile
            --
            • aqua48 Re: co zrobiłaś dzisiaj dla SIEBIE? 03.12.13, 16:48
              doral2 napisała:

> ojeny!!! dla siebie robisz porządki świąteczne??
              > no bez jaj!!

No pewnie, że dla siebie. Uwielbiam potem siedzieć w pięknie wyczyszczonym, błyszczącym i pachnącym domu. Sprawia mi to fizyczną przyjemność. A faceci nie rozumieją..
              >
              > ja tu miałam na myśli
              > wydanie kasy na duperele, pomimo że święta za pasem, albo coś w ten deseń, a ni
              > e kurna sprzątanie!! nic o siebie nie dbasz uncertain

No coś Ty, takie rzeczy to u mnie codziennie w planie dnia są. Balsam, kawka, manicure, miła lektura, forum, zakupy ciuchowe i kosmetyczne. A porządki świąteczne tylko przed Świętami smile

• milva_barring Re: co zrobiłaś dzisiaj dla SIEBIE? 02.12.13, 19:49
      Dla siebie codziennie wstaję godzinę wcześniej i piję kawę przy komputerze. NIKT mi nie zawraca głowy, nikt nic ode mnie nie chce. Potrzebuję tego bardzo i jak nie mam tej mojej godziny, to jestem bardzo nieprzyjemna.
      Poza tym tylko dla siebie chodzę do sauny i na basen. Ale ostatnio trudno mi wykroić te 2 godziny.
    • biedroneczka47 Re: co zrobiłaś dzisiaj dla SIEBIE? 03.12.13, 20:20
      Sama sobie poszłam w niedzielę na "W pierścieniu ognia" a dzieć w tym czasie z moją psiapsiółą na "Kumbę". Potem kupiłam sobie za*urwiste brylantowe buty na złotych szpilkach, chociaż Sylwester będzie pewnie też w kinie. Ale kto mi zabroni założyć do kina za*urwiste szpilki? smile
        • ultra75 Re: co zrobiłaś dzisiaj dla SIEBIE? 06.12.13, 14:46
          Też podziwiam i szczerze zazdroszcze smile.
          Zawsze chciałam nauczyc sie grać na skrzypcach, ale jakos tak wyszło, ze grałam na fortepianie i oboju - moze jeszcze kiedys... smile
          Mnie w tym roku (z czego jestem naprawde dumna smile) udało sie zrealizowac cos, o czym myslałm juz co najmniej od paru lat - żeby nauczyc sie porządnie pływac smile. I od 3 miesiecy chodze na zajecia z doskonalenia pływania i jestem zachwycona smile. Dzisiaj tez ide - i to bedzie to, co zrobie tylko dla własnej przyjemności smile.
          • kwintesencja_patologii Re: co zrobiłaś dzisiaj dla SIEBIE? 06.12.13, 19:52
            Dziękuję smile
            Gdyby nie to, że nasłuchałam się bzdur typu "grać na skrzypcach to trzeba się uczyć w dzieciństwie, bo potem to już się nie da odpowiednio ustawić aparatu gry", ble ble ble, to już dawno bym grała wink ale lepiej późno niż wcale smile Moja nauczycielka uczy osoby w bardzo różnym wieku, nawet takie po 50-tce, więc ultra, skrzypy w dłoń i graj smile

--
            https://www.suwaczki.com/tickers/3jvziei3gvavdngg.png
            • ultra75 Re: co zrobiłaś dzisiaj dla SIEBIE? 09.12.13, 11:32
              Dzieki za zachęte, kwitesencjo patologii (BTW - fajny nick smile)! Musze o tym pomyslec na poważnie, tym bardziej, ze nie zaczynałabym od 0 - kiedys tam miałam całkiem przyzwoity słuch muzyczny (mam nadzieje, ze tego sie nie zapomina!) i zapis nutowy jeszcze pamiętam smile.
              Zycze Ci galopujących postepów w grze i wielkiej radości z tego smile!
    • moonshana Re: co zrobiłaś dzisiaj dla SIEBIE? 06.12.13, 14:55
      dzisiaj dla siebie pojechałam do szmateksu i nabyłam śpiworek na sankibig_grin poważnie, ja lubię odwiedzać ten konkretny szmateks. dla siebie siedzę teraz na fotelu z loptockiem na kolankach i kończę talerz ciastek ( za dużo zeżarłam, ruszyć się nie mogę). ogólnie, ostatnio doszłam do wniosku, że jak " ja sama nie zrobię czegoś tylko dla siebie, to nikt inny tego za mnie nie zrobi". i z ogromną przyjemnością zaczęłam się nieco obijaćtongue_out
      --
      "co prawda nam da
      że ja - to nie ja"
    • motylka34 Re: co zrobiłaś dzisiaj dla SIEBIE? 09.12.13, 13:55
      Od dawna nie zrobiłam nic dla siebie i jestem o to wściekła jak nie wiem co!!! Ale na Mikołajki zakupiłam sobie na grouponie jakiś masaż, maseczki, peelingi, manicure i pedicuresmile I powiedziałam M., że nie ma mnie cały następny weekend w domu i w związku z czym nie będzie obiadu, chyba że sam ugotuje i będzie miał mnóstwo czasu i przestrzeni do świątecznego sprzątaniasmile Młodego zabiera chrzestny na poszukiwanie Mikołajasmile
      • doral2 Re: co zrobiłaś dzisiaj dla SIEBIE? 09.12.13, 20:53
        motylka34 napisał(a):

> Od dawna nie zrobiłam nic dla siebie i jestem o to wściekła jak nie wiem co!!!
        > Ale na Mikołajki zakupiłam sobie na grouponie jakiś masaż, maseczki, peelingi,
        > manicure i pedicuresmile I powiedziałam M., że nie ma mnie cały następny weekend
        > w domu i w związku z czym nie będzie obiadu, chyba że sam ugotuje i będzie miał
        > mnóstwo czasu i przestrzeni do świątecznego sprzątaniasmile Młodego zabiera chrz
        > estny na poszukiwanie Mikołajasmile.."

nie zapomnij wpisać, jak było smile
        --

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka