Dodaj do ulubionych

Profesjonalny fotograf ślubny z Warszawy - jaki?

07.03.13, 18:16
Czy możecie mi polecić jakiegoś dobrego i profesjonalnego fotografa ślubnego z Warszawy?
Cena właściwie nie gra większej roli, ważne aby było dużo zdjęć i profesjonalnie wykonanych.
Obserwuj wątek
    • yourweddingday Re: Profesjonalny fotograf ślubny z Warszawy - ja 20.03.13, 10:04
      Witam Państwa serdecznie i zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.

Fotografuję głównie w Warszawie i Poznaniu.
      Na życzenie Pary Młodej - w całej Polsce :)

PAKIET ŚLUBNY na 10-godzinny reportaż obejmuje:
      -Przygotowania
      -Błogosławieństwo
      -Ceremonię
      -Wesele
      -Sesje ślubną

Otrzymują Państwo:
      -300 starannie wyselekcjonowanych i wyretuszowanych zdjęć przygotowanych na DVD,
      -Album lub foto książkę 30x30cm 80 stron.

Cena - 1800PLN
      Terminy inne niż sobota - 1600PLN

Możliwość zamówienia dodatkowych mini foto książek lub albumów dla Rodziców Pary Młodej
      lub ewentualnych powiększeń zdjęć - nawet do formatu 100x70

Nie odpowiadam na maile typu:
      "dam 500zł, opcja bez albumu"
      "możemy się targować?"

Jestem uczciwym fotografem, płacę podatki i jest to moje podstawowe źródło dochodu.
      To nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja, w którą wkładam 100% siebie.
      Pytają Państwo czy można zrobić reportaż za 500zł? Oczywiście, że można.
      Pytanie brzmi, co mogę stracić płacąc 500zł, a co mogę zyskać płacąc 1800zł?

Przede wszystkim: PEWNOŚĆ i SATYSFAKCJE
      Nie muszą się Państwo bać o utratę zdjęć, ponieważ kopię zapasową zapisuje na drugiej karcie pamięci, która jest w aparacie. Dodatkowo przy procesie zgrywania zdjęć
      na komputer, archiwizuję je na dwóch dyskach zewnętrznych, płycie dvd
      oraz na doskonale zabezpieczonym serwerze. To wszystko kosztuję niemałe pieniądze.
      Kolejna istotna kwestia: profesjonalny sprzęt wart kilkadziesiąt tysięcy złotych (m.in.
      dodatkowy aparat, który mam zawsze przy sobie), oryginalne oprogramowanie
      i gwarancja wykonania dla Państwa profesjonalnych zdjęć w wyznaczonym terminie.

BUDŻET ŚLUBNY?
      Kwestia dość istotna.
      TORT - to zazwyczaj 20 minut,
      JEDZENIE - do kilku godzin,
      ALKOHOL - różnie bywa ;)
      OBRĄCZKI - cudowna pamiątka
      ZDJĘCIA - To jest właśnie pamiątka na całe życie !!! :)
      Wasze emocje zamknięte w fotografiach,
      do których będziecie mogli zawsze wracać otwierając album.
      Zastanówcie się Państwo, na czym nie warto oszczędzać.

Jeśli nie odstraszyły Państwa moje wywody, czekam na maile :)

Możliwość wystawienia faktury vat.
    • agapietx Re: Profesjonalny fotograf ślubny z Warszawy - ja 18.10.13, 14:23
      badura_123 napisał(a):

> Czy możecie mi polecić jakiegoś dobrego i profesjonalnego fotografa ślubnego z
      > Warszawy?
      > Cena właściwie nie gra większej roli, ważne aby było dużo zdjęć i profesjonalni
      > e wykonanych.
      Najlepszy fotograf ślubny jaki jest na terenie warszawy to oczywiście Agata Pietrzyk.
      zapraszam do zapoznania się z jej portfolio!
      agatapietrzyk.com
    • przemyslawcioch Re: Profesjonalny fotograf ślubny z Warszawy - ja 09.01.14, 09:50
      Jestem przekonany że większość wpisów polecających będzie właśnie od fotografów dlatego nie będę podszywał się pod własnego klienta i zwyczajnie zaproponuję swoje usługi.

Zdjęcia Ślubne wykonuję jako pasjonat. Jestem grafikiem / fotografem z bardzo dobrym sprzętem i doświadczeniem w fotografii reportażowej. Dla mnie liczy się jakość zdjęć i ich temat oraz emocje.

Oferte cenową dobieram pod klienta w zależności od oczekiwań i tego co sami są w stanie zaoferować.
      Od dłuższego czasu szukam pary młodej która chce zrealizować świetny plener ślubny. Wyjazd w góry, nad może, wynajem pięknego starego auta.... lista jest długa.
      Dla takiej pary, plener wykonam w 100% za darmo.

przemyslawcioch.pl/
      przemyslawcioch.pl/
    • studiobezgranic Re: Profesjonalny fotograf ślubny z Warszawy - ja 13.09.16, 12:09
      Polecam StudioBezGranic studiobezgranic.com/
      - fotografia
      - video
      - fotobudka
      - dron
      - SameDayEdit
      - teledyski
      - fotofilmy

Jesteśmy bardzo elastyczni i dostosujemy się do Twoich potrzeb. Mamy zróżnicowane ceny i pakiety ofertowe. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Działamy szybko i profesjonalnie w branży ślubnej już od wielu lat.
      Napisz do nas: studiobezgranic@gmail.com lub zadzwoń: 604-191-141
      Powołaj się na Gazeta.pl - otrzymasz specjalną promocyjną ofertę
    • tunia86warszawa Re: Profesjonalny fotograf ślubny z Warszawy - ja 07.09.17, 18:35
      Zrobiłam dwie sesje, ślubną i brzuszkową. Korzystałam z Pana Marcin z www.foto-magia.pl, fajnie profesjonalnie i nie drogo. Kilka tygodni temu robiłam u niego też sesję ciążową i sesje mojego skarba jak tylko się urodzi też na pewno u niego zrobię. Powód jest prosty, ceny dobre a zdjęcia fenomenalne i za każde polecenie otrzymuje 5% zniżki na następne zdjęcia. niby nie dużo ale zawsze coś, coś na wzór programu lojalnościowego. Telefon do mojego fotografa 690-822-228 powołajcie się koniecznie na mnie :-)
    • karolinkamika77 Re: Profesjonalny fotograf ślubny z Warszawy - ja 25.03.18, 21:22
      ZdjeciaNaSlubie.pl to nowa marka działającej od 15 lat na rynku firmy fotograficznej specjalizującej się w reportażach ślubnych.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej ZdjeciaNaSlubie.pl.

Zdjęcia ślubne przez nas wykonywane cechują się świeżym spojrzeniem, oryginalnością i kreatywnością w podejściu do tematu ślubów.
      Proponujemy również sesje narzeczeńskie, dziecięce, ciążowe...

Zachęcamy do współpracy firmy na sesję modowe i produktowe.

ZDJECIA NA ŚLUBIE. PL kreatywna fotografia ślubna TO NAJLEPSZY WYBÓR!!!!

ZAPRASZAMY NA STRONĘ WWW.ZDJECIANASLUBIE.PL

Tel. 505 095 088

email: info(AT)zdjecianaslubie.pl
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka