Dodaj do ulubionych

Paranoja i prostactwo dyrektora szczecin casto 2

28.01.11, 10:38
To co wyprawia dyrektor na casto 2 szczecin tego nie da sie opisać, ani opowiedzieć człowiek zwariował wszyscy sie z niego śmieją co on wyprawia - np potrafi chodzić po całym sklepie i przepytywać przy klientach kod 900 lub alarm 2 stopnia jak ktos nie wiedział jak brzmi prawidłowo słowo w słowo to dostawał upomnienie, ja na szczęście wiedziałam i pech mnie ominął ale moje koleżanki nie które nie wiedziały i musiały iść na góre podpisać upomnienie . Nikt nie wie co mu sie stało ? ze zrobił się taki wredny ale to co sie dzieje to jest gruba przesada !!!
PS " jeśli ktoś może mi podać maila do Dyrektora Regionalnego Tomasza Domagalskiego bardzo prosze pisać "
Obserwuj wątek
    • alicja1984szczecin Re: Paranoja i prostactwo dyrektora szczecin cast 28.01.11, 10:53
      Myslę że p Tomasz Domagalski nic nie zdziała najlepiej napisać do pana Lelli on zrobi porządek bo jak wiadomo p Rojewski nie nadaję się na dyrektora sklepu odpoczątku ten sklep nie robi wyników a tłumaczenie się że jest mała powierzchnia sprzedaży nic nie da .Więc nie dajcie się mu zastraszyć bo w całej polsce wiedzą co się u was wyprawia .P Rojewski już chyba starczy robić z siebię idiotę bo przynosi pan wstyd Castoramie i pracownikom inteligencję ma pan zerową ,nie wiem kto awansował takiego nieudacznika na dyrektora sklepu .Teraz większa powierzchnia sprzedaży zobaczymy jak się pan wykarze bo naszczęscie to ostatni dzwonek.
      • xelectric Re: Paranoja i prostactwo dyrektora szczecin cast 29.01.11, 07:13
        nie no ja myślę ze do lelli nie ma co pisać...po to dyrektor sklepu ma regionalnego nad sobą zeby do niego sie zwracac....maila do domagalskiego znajdziesz-też trochę pomyśl-w skrzynce mailowej wpisując domagalski w odbiorcach LOL ale ja sie zastanawiam czy dyr moze wymagac znania na pamięć całej formułki, a może chce w ten sposób pozbawić paru osób ew premii z lutego, której i tak pewnie nie będzie, bo w informacji na tablicy z ogloszeniami napisane jest ze i upomnienie i nagana niwelują możliwość jej otrzymania!!
    • the_drew_carey_show Re: Paranoja i prostactwo dyrektora szczecin cast 29.01.11, 13:39
      U NAS ZA 3 UPOMNIENIA WYLATUJESZ Z ROBOTY I NIBY WG,KODEKSU SIĘ KASUJĄ PO PÓŁ ROKU LUB ROKU.ALE W GŁOWIE DYRA NIE KILKA OSÓB WYLECIAŁO ZA TO.ZA CHOROWANIE TEŻ NP,MASZ ZAPALENIE PŁUC I DŁUGO JESTEŚ NA CHOROBOWYM POTEM PRZYCHODZISZ I NP.ŁAMIESZ NOGĘ I CHORUJESZ ZNOWU I NIE Z TWOJEJ WINY I NIE ŚCIEMNIASZ.I ZA TO MASZ SZANSE WYLECIEĆ ZALEŻY CZY CIE TOLERUJE CZY NIE
    • pawelu1981 Re: Paranoja i prostactwo dyrektora szczecin cast 29.01.11, 16:49
      Ciekawe, że jak rok temu pisałem o tym samym tylko w odniesieniu do Wrocławia - to zostałem zjechany jak tylko możnatongue_out

Teraz macie co chcieliście, a góra wie na ile może sobie pozwolić jeśli pracownicy są potulni i mogą się wypłakać tylko tutajsmile Do pana L. nie radzę pisać, bo znajdziecie się na zielonej trawce - taki jest odzew. Na moje pismo nie odpisał i tak to wygląda. Pozdrawiam Was w każdym razie i życzę miłej pracysmile choć w Castoramie to teraz coraz trudniejsze zjawiskosmile

Najlepiej zmienić pracę, a już w ogólne najlepiej mieć własny biznessmile
      • castoludmirek Re: Paranoja i prostactwo dyrektora szczecin cast 02.02.11, 16:36
        Nawiazujac do tego co sugerujesz aby załozyc własna działalnosc...hmmm, masz wogóle poj.ecie o czym piszesz????
        Masz jakis zajefajny pomysł na biznes???. bo jak tak, to mój szacun...jak nie , to nie pisz bzdur, bo jak policzysz sobie koszty działalnosci i odliczysz to co zarobiłes, to jak wyjdziesz na wielki plus...masz moj szacun, jak zarobisz tylko na chleb i wode to równiez, bo obecnie jak sie nie ma dobrego pomysłu lub ugruntowanej pozycji na rynku( a jako poczatkujacy, masz ja zerowa) , to nie sugeruj, ze własny biznes, to luksus......podaz jest wazny ale popyt najwazniejszy- jezeli wiesz o czym pisze:-0 , dodaj do tego konkurencje na rynku i zmowy miedzy korporacjami, firmami , firewmkami:-0
        narzekac mozemy , bo mamy podstawy do tego ale takie głupoie pomysły jak własny biznes, to daruj sobie, nie wszyscy maja smykałke do biznesu- nie sa Rokefelerami...smile
        Dotacja na własny biznes , mozna sie zachłysnac ale to pozory, rzeczywistosc, jest bardziej bezlitosna....
        Zreszta załóz działalnosc , wtedy pogadamysmile))
        • pawelu1981 Re: Paranoja i prostactwo dyrektora szczecin cast 02.02.11, 22:31
          Tak się składa, że prowadzę własny biznes i pomysł nie był wcale oryginalny, jednak ważna jest sieć odbiorców. Wiadomo nie każdemu się uda przetrwać, ja miałem to szczęście, że robię kilka rzeczy na raz i to daje dochody. Poza tym myślę, że jak się ma dodatkowo stałą pracę to opłaty są znacznie niższe - sam ZUS choćbysmile Pozdrawiam
          • castoludmirek Re: Paranoja i prostactwo dyrektora szczecin cast 03.02.11, 20:11
            Podziwiam ,ze znajdujesz czas na działalnosc gospodarczą.Faktem jest ,ze pracujac na umowie o prace, masz mozliwosc prowadzenia działalnosci gospod.i płacenia mniejszego zusu-własciwie to jest chyba tylko ubez. zdrowotne, bo to sie płaci za kazdym razem....
            Jezeli Ci sie udało, to ok, ale sam wiesz jak ciezko jest, ...majac zabezpieczenie w postaci pracy na etacie, w momencie plajty własnej firmy,zawsze zostaje alternatywa...jednak gdy chodzi o totalnie własny biznes - rezygnaja z pracy np,. w Casto i praca na własny rachunek...hmmm to bieda...i nie wystarcza nawet dobre checi, bo ZUS , US i inne typy spod ciemnej gwiazdy smile)) dadza popalic.
            Odbiorcy to jedno ale pomysł to tez istota rzeczy bez dobrego pomysłu , nie da sie rady....
            Nie pisze tego aby kogos zniechęcic do proby prowadzenia działalnosci gospodarczej ale warto dobrze sie zastanowic przed a nie posmile)
            Pozdrawiam i zycze powidzenia smile

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka