Dodaj do ulubionych

jutro Tłusty czwartek

02.03.11, 21:04
Ciekawe który dyrektor zaoszczędzi i nie kupi pączków?
nasz nie - muszą się najeść kierownicy taka ciężka praca że muszą uzupełniać węglowodany,
zwłaszcza na pircie gdzie teraz zimno i praca fizycznie wyczerpuje.
Obserwuj wątek
      • almon33 Re: jutro Tłusty czwartek 03.03.11, 12:06
        dla kogo tłusty, dla tego tłusty.
        Kierownicy i administracja z asystentkami w pierwszym rzucie...reszta jak kto trafi na przerwie po resztki.
        Dziś kierownicy oficjalnie maja cały dzień przerwy na pączka i kawę, a cała reszta na dole zwyczajowo.. następne pseudo wyjście do pracownika, ale w Castopulsie ładnie będzię wygladał Tłusty Czwartek dla wszystkich smile
        • xelectric Re: jutro Tłusty czwartek 03.03.11, 22:20
          a w łodzi piekarni tyle pączków było że wszyscy się mocno najedli...jak na razie nie choruję, i raczej nie będę bo były niezłesmile) nie wiem jakie to są chujowe pączki ale moje na szczęście miały w środku marmoladę smile))
        • nikt_znany Re: jutro Tłusty czwartek 05.03.11, 20:53
          Oczywiście almon33 jak zwykle tylko narzeka sad. Szkoda Cię chłopie. Ciekawe dlaczego jeszcze tkwisz w tej firmie skoro tak tutaj źle.
          Czepiasz się kierowników, administracji jakby to była ich wina że jest tłusty czwartek a Ty akurat musisz być w pracy i resztki dojadać.
          Może pójdź za przykładem innych pracowników i następnym razem przyjdź na pączki a nie polujesz na resztki.

uśmiechnij się czasami, może zobaczysz trochę pozytywów. smile
    • nikt_znany Re: jutro Tłusty czwartek 05.03.11, 20:48
      Witam,

a u nas pączków było do woli smile były smaczne, dla każdego starczyło a na koniec pracy jeszcze do domu sobie pracownicy wzięli trochę. Nikt nie chorował z tego co wiem smile marmolada też w środku była.

pozdrp
      • zawsze.fafik Re: jutro Tłusty czwartek 09.03.11, 22:11
        fajnie że pączków u was starczyło dla każdego
        u mnie też, ale kierownicy przesiedzieli przy tej okazji3/4 dnia w stołówce
        i pożarli ilości "normalnie szkodliwe"
        widocznie żołądki kierowników przywykły do czegoś innego...
        pozdr dla kier, PIRT

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka