Dodaj do ulubionych

Cesje...czyli miedzy nami sklepami..

08.12.11, 20:20
Witam, chcialbym tutaj poruszyc pewien problem wymiany towarami miedzy sklepami (cesjami)...Czy was popier*olilo? mowie do kierasow ktorzy tutaj sa..czy wy w ogole wiecie co zamawiacie ? co to za pieprzone farmazony ? ostatnio z wymiany przyszedl mi cesja jeden zasrany worek cementu ktorego mam ponad 500 na stanie...rozumie ze sie mamy zaopatrywac ale zeby takie numery ? to tylko jeden z nie licznych przykladow..kolejny, zlacza ciesielskie, na stanie 300, w sezonie schodzi 100-150 a tutaj cesja mi przychodzi 100 ? gdzie tu logika?, 2 kolanka do kanalizacji, ktorych mam 2 kartony..no i tak moglbym wymieniac i wymieniac...zbliza sie inwentura i zamiast towaru tego co sie go liczy godzinami miec mniej to mam go jeszcze wiecej....poprostu brak slow a wystarczylo by czasami sprawdzic stany lub poprosic alejkowego o sprawdzenie...ale nie, po co przeciez moge zamowic 6 palet towaru ktorego i tak mamy na stanie pelno ale idzie zima i napewno bedzie sezon na wszystko smile pozdro dla wszystkich zirytowanych podobnie smile
Obserwuj wątek
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka