Dodaj do ulubionych

Zbyt duża ilość kierowników i zastępców!

04.02.13, 20:10
To jest tylko możliwe w Castoramie , żeby było tyle niepotrzebnych etatów.
Jeden kierownik powinien dać sobie radę z 3 działami , po co mu zastępcy ???
Te pieniądze wystarczy przeżucić na doradców , Oni też by to samo zrobili bez problemu.
Wystarczy dobra organizacja pracy i po kłopocie!
Uważam że tam gdzie jest za dużo rządzących , to napewno nie będzie dobrze .
Ps. to jak z przysłowiem - gdzie kucharek 6 tam nie ma co jeść!!!!
Czekam na wypowiedzi wprost !
Obserwuj wątek
    • xelectric Re: Zbyt duża ilość kierowników i zastępców! 04.02.13, 20:22
      hahahahahahahahahahahaha dobry jesteś! 6 tematów o tym jak traci sie miejsce i kasę w korporacji... jako "nowy pracownik" zetną cie podczas pokazów działu ogród na pieńku przygotowanym do łupania drewnasmile) uderzaj do centali staaaary, aspiracje masz mocne,ale papier i znajomości słabe... polecam film psy gdzie młody robił porządki ze wszystkimi...
      • szeryfcasto2013 Re: Zbyt duża ilość kierowników i zastępców! 04.02.13, 22:25
        To proste , wystarczy żeby kierownik wziął się za robotę a nie przesiadywał na zebraniach , gdzie non stop ma parcie na swoich podwładnych i słupki i nie myśli tylko o profitach od dostawców zamawiając towar bez sensu nie sprzedający się albo nie zamawia wcale bo musi zejść ze stanu.!!!!
        Jakoś to bardzo dobrze funkcjonuje w marketach jak Leroy Merlin , Cerfur !!
        Wystarczy tylko dobra komunikacja między działami i każdemu to wyjdzie na dobre!
        • obilubin Re: Zbyt duża ilość kierowników i zastępców! 05.02.13, 10:23
          widzę że dla Ciebie wszytko jest proste,pewnie jesteś taki zajebisty że sam byś obleciał cały sklep.Jak byś miał pojęcie czym zajmują się menadżerwie to nie pierdolił takich głupot.
          Połowa zmiany zastępcy to pilnowanie takich nierobów jak ty.

Tobie poprostu żal dupę ściska że "pracujesz" 8 lat za 1600zł.
          Weź się za robote to twoje dzieci nie będą oglądać pomarańczy w telewizji. smile
    • psycholog7 Re: Zbyt duża ilość kierowników i zastępców! 13.09.13, 11:30
      Masz 100% racji w Zgorzelcu kierowniczka kas i 4 zastępców nie robią nic cały dzień 5 etatów myślą tylko nad tym jak upokorzyć pracownika oczywiście za zgodą dyra.Drugi łysy troll wielki pan kierownik 'słoik' z Walbrzycha jara faje co pół godziny oczywiście z dyrem przed głównym wejściem do casto ,Sprawiedliwość i równość to na pewno nie jest domena w Zgorzelcu.
    • zubrow Re: Zbyt duża ilość kierowników i zastępców! 14.09.13, 01:01
      mam wrażenie że to pisze prezes, ewentualnie pani KK, to nie może być doradcasmile ale co tam autorze postu sprowokowałeś .
      po co robić podchody, wystarczy powiedzieć kierownikom, zastępcom : "wasza rola w firmie castorama dobiegła końca, dziękujemy za wspólnie spędzony czas, to dla nas zaszczyt że mogliśmy współtworzyć razem markę castorama na polskim rynku, niestety z uwagi na to iż możliwości rozwoju w tego typu instytucjach są ograniczone, postanowiliśmy zatrudnić kobietę kosę która sama zrestrukturyzuje firmę (jak zrobiła to w carfour) i od dzisiaj kawę za was będą piły automaty.
      jestem święcie przekonany, że firma castorama po pozbyciu się największego balastu jakim są kierownicy działów powstanie jak fenix z popiołów i w kolejnym roku obrotowym zarobi tyle kasiory ile jej dostawcy zapłacą bonusa od zamówień automatycznych.
      i jak wspomniał mój przedmówca gdzie kucharek sześć tam dwanaście cycków.

• prawda997 Re: Zbyt duża ilość kierowników i zastępców! 14.09.13, 10:00
        Akurat Szeryfa znam dobrze i wiedz że to on napisał tego posta a nie żadna paniusia z
        Dyrekcji , jak jego nie ma na blogu bo ma np. urlop to piszę ja !!
        A co Cerfura to masz rację , znam ten przypadek ale niestety cięcia są potrzebne na dole , bo wielu kierasów i ich zastępców naprawdę nic nie robi poza donoszeniem na swoich kolegów
        i kolezanki!
        Naprawdę to zbedny balast , tą pracę może wykonywać doradca , nie jest do tego potrzebny
        nikt więcej , a po 3 osoby rządzące na jednym marnym dziale to przesada !!
        Taki market powinien mieć maksymalnie 3 działy z 3 kierownikami sektorów , wystarczy podnieść płace doradcom a zobaczycie jakie to przyniesie ogromne korzyści w firmie!
        Wystarczy sobie poczytać to forum aby zobaczyć co sądzą o kierasach doradcy , jak ktoś nie ma pleców u Dyrektora to szybko leci ze stołka a nawet z pracy!
        Kieras i spółka nigdy nie będą narzekać na pracę , bo robią dużo mniej za większe pieniądze i
        suweniry od dostawców!!
        Ale jestem przekonany , że właśnie ta pani weżmie się za tych kierasów i zrobi długo oczekiwane zmiany w firmie przez tych na samym dole zawsze w najgorszej sytuacji!!
        Ciekaw jestem jak w takiej sytuacji odnajdą się ci zdegradowani , wtedy zobaczą jak to jest słoikiem na samym dole!
        Z wyliczeń wynika że tego typu ciecia mogą nawet w firmie przynieść oszczędności rzędu 27%!
        Tak więc czekamy na efekty!

• mavi2go Re: Zbyt duża ilość kierowników i zastępców! 19.02.14, 22:16
        Ludzie w głowach wam się pokręciło, zmiany przychodzą z góry i tak będzie, ale po to mamy gęby, żeby nie tylko gadać po kątach ale coś także napisać i iść z tym do rady. Ja się skupiam, żeby z roboty szybko wyjść, ale jak są tacy co chcą sobie i innym pomagać to super. Tylko niech nie będą to osoby jak pan przewodniczący, że nawołuje, konkretów nie podaje, zero doświadczenia, aż w końcu z biedaka szydzą
        • prawda997 Re: Zbyt duża ilość kierowników i zastępców! 06.03.14, 19:31
          Żle piszą tutaj tylko podstawione osoby z góry i dupowłazy bojące się o swoje stanowiska!
          A Artur robi swoje , nawet nie masz pojęcia ile dobrego dla Was a wy wieszacie się na nim !
          Wiesz ile czasu potrzeba aby zrobić porządek???
          Poczekaj jak Związek ogarnie całą Polskę , nadejdą wtedy oczekiwane zmiany i docenicie ile trudu i własnego zdrowia wkłada Artur w tą pracę !!!!
          • mavi2go Re: Zbyt duża ilość kierowników i zastępców! 21.03.14, 21:44
            a co takiego dobrego zrobił?? No napisz co, bo nie wiem, a chętnie się dowiem. Bo przecięż nawet pożyczek nie chce zaakceptować pracownikom, tylko siedzi na swoim stołku w trakcie swoich bezsensownych dyżurów i atakuje wszystkich, kogo się da. Nuda go ogarnęła więc postanowił zabawić się wojnę?? A może ma po prostu parcie na szkło?? No napisz, co takiego dobrego udało mu się dla nas zrobić….
            • castonik Re: Zbyt duża ilość kierowników i zastępców! 21.03.14, 22:12
              mavi2go. Związki powstały 3 miesiące temu a Ty już chcesz wiedzieć co dobrego zrobiły? Co Ty zrobiłeś/aś smile dla dobra pracowników skoro oceniasz osoby które naraziły własne tyłki po to aby pomagać pracownikom? Najlepiej jest siedzieć z boku i oceniać innych a jak przyjdzie do konkretów to siedzieć cicho i nie mieć własnego zdania. Poczytaj sobie najpierw ile trwa tworzenie odpowiednich struktur związkowych w firmach podobnych do Castoramy. Można tylko żałować, że nie zostały założone 2-3 lata wcześniej bo teraz pewnie miały by dużo większą silę przebicia.
              • szakal2311 Re: Zbyt duża ilość kierowników i zastępców! 22.03.14, 10:06
                Prowadzisz wymianę zdań z podstawioną osobą , a oni zawsze będą żle oceniać pracę Związku , bo to dla nich zagrożenie!!!
                Ja niestety nie doczekałem tego dnia i mnie zwolniono a jednym z powodów była chęć założenia Związku Zawodowego i obecnie z nimi się sądzę o zwolnienie mnie z pracy!
                Jeśli wtedy by istniały Związki to nie doszło by do zwolnienia mnie , bo miałby stanąć kto w mojej obronie a Rady Pracownicze to nieporozumienie , bo wystarczy zobaczyć kto w nich się znajduje!!
                Ale przez ten czas zbieram bogate doświadczenie zawodowe , uczestniczę w licznych kursach z Prawa Pracy plus odwiedzam Związki i ucz się od nich jak pomagać pracownikom!
                Po wygraniu sprawy w Sądzie , już 1 dnia zapiszę się do Związku i wtedy kiedy połączymy siły nikt nie będzie narzekać , że ma żle!!
                Wystarczy tylko się postawić !!!
                Pozdrawiam Darek.
                • mavi2go Re: Zbyt duża ilość kierowników i zastępców! 25.03.14, 22:25
                  Darek, a gdzie w którym miejscu mojej wypowiedzi wyczytałeś, że jestem przeciw Związkom?? Ja jestem za, tylko jak na razie dużo się słyszy, a mało się widzi ich działań – szczególnie, że działają od grudnia! Dlatego pytam w którym kierunku to zmierza. Póki co słysze tylko same negatywne opinie o panu przewodniczącym, stąd mój sceptycyzm.
                  • szakal2311 Re: Zbyt duża ilość kierowników i zastępców! 26.03.14, 18:02
                    Nie czytaj tych kłamstw na temat Artura , on naprawdę bardzo dużo dla was robi!!!
                    Wiesz ile czasu zajmuje budowanie struktur takiego Związku , gdzie góra mu tylko podkłada same kłody pod nogi !!
                    Uwierz mi dla mnie liczy się tylko PRAWDA a wiem że on naprawdę walczy o was i wcale nie ma łatwej drogi , ale wiem że tylko Związki Zawodowe mogą uzdrowić tą chorą sytuację !
                    Ja nadal z nimi walczę w Sądzie o swoje i jestem na dobrej drodze aby wygrać te sprawy!
                    Zobaczysz efekty pracy Artura dopiero po roku czasu , nikt Krakowa nie zbudował od razu bo nie jest cudotwórcą!!
                    Naprawdę powinniście być dumni , że macie takiego Przewodniczącego .
                    Tylko wstępowanie do Związku może jeszcze bardziej umocnić waszą sytuację na dole , bo na górze nikt nigdy nie będzie narzekał tak samo jest w Sejmie , daleko nie trzeba szukać!
                    Nie słuchajcie tych oszczerstw na temat Związku , a najgorsze jest to że wypisują że to wy ponosicie koszta utrzymania Związku i to uderza w wasze zarobki , to naprawdę największe kłamstwo.
                    Widzisz ja nikogo się nie obawiam , bo zawsze tutaj pisałem Prawdę i będę zawsze pisał PRAWDĘ! i nigdy się nie ukrywałem a ich było tylko stać na usunięcie moich wpisów od listopada 2012 do marca 2013 , ale ja wszystko mam skopiowane !!!!
                    Pozdrawiam Darek.
    • szakal2311 Re: Zbyt duża ilość kierowników i zastępców! 07.04.14, 19:43
      Napiszę tak w Lidlu kierownik zarabia5900 brutto i jest to podane oficjalnie i szukają chętnych do pracy , jak tak narzekacie kierownicy i zastępcy w Castoramie to spróbujcie chleba w Lidlu!!!
      I co roku wszyscy dostają podwyżki 7% średnio w roku , ja nigdy nie dostałem podwyżki mimo że miałem najdłuższy staż na dziale !!!
      Wiem trzymacie się stołków bo macie plecy i taka jest prawda o podwyżkach!!!!!
      • narybek12 Re: Zbyt duża ilość kierowników i zastępców! 08.04.14, 06:16
        Co ty taki dziwny jesteś? kogo obchodzi ile zarabiają kierownicy?najbiedniejsi nie są.
        Skoro przez tyle czasu nie dostałeś awansu to znaczy że byłeś bezużyteczny,blokowałeś tylko etat tym którzy chętnie by się rozwijali.
        My mamy po 2600brutto a on się kierownikami interesuje kurwaaa!!!!!
        • bateria91 Re: Zbyt duża ilość kierowników i zastępców! 08.04.14, 18:54
          narybek - takich chętnie rozwijających za 3000 bruto troche znam , niszcza wszystko w okolicy swojego działu , ludzie ktorzy chcą sie najpierw dowartosciować a dopiero pozniej 'pomagać firmie' i nie pierdol farmazonów, że ktoś kto nie dostaje awansów to blokuje etat bo odpierdalasz błazenade w najwyższej formie. POWIEM TAK i KUR..A czytać ze zrozumieniem - jeżeli komuś jest dobrze w firmie to niech sie nie wypowiada na tym forum w ogole , bo na pewno nie pogorszy sobie , moze tylko polepszyc- Reszta wpisów to 'farszafka'. tyle w temacie.
          • narybek12 Re: Zbyt duża ilość kierowników i zastępców! 09.04.14, 17:21
            bateria po pierwsze nie piszę o wszystkich tylko o jednym typie.
            Skoro nie piszę do Ciebie to się nie wpierdalaj!!!!
            Jak Ci tak źle to wypad do LM czy OBI. Biedronka na czasie tam się odnajdziesz.
            Co to kurwa znaczy jak komuś dobrze w firmie to niech się nie wypowiada?
            Co ty gł.bie cenzorem jesteś? "wolne forum"
            Nie odpierdalaj błazenady......,kolejny przydupas szeryfa/prawdy.
            Zanim coś wypocisz w tym stylu, w moją stronę to się przegoń z pieskiem po podwórku,pewnie Ci przejdzie.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka