Dodaj do ulubionych

Zgłoszone niki na Policję internetową!

11.02.13, 18:16
Obilubin , stefan009 , papar_azzi
Przed godziną zgłosiłem te niki na Policję , za naruszenie prawa !
Poniosą za to odpowiedzialność karną , będą ścigane z powództwa cywilnego mojej osoby.
Ostrzegałem że nie znajomość prawa w niczym Was nie tłumaczy , te słowa wypowiedziane wobec moje osoby są zagrożone karą pozbawienia wolności do lat 3.
Podobna sytuacja miała miejsce u mnie na portalu, złożono pozew za włanie takie chamskie słowa jak wasze a nawet mniejsze .
Poczytajcie sobie o tym w Google !!!
Wasze IP jest jak dowód osobisty......
Obserwuj wątek
    • stefan009 Re: Zgłoszone niki na Policję internetową! 11.02.13, 19:48
      zastanawiam się czy Ci się nie zrewanżować,w końcu tez mi lżyłeś i ubliżałeś tak dla przypomnienia bo tyle tego wypisujesz że możesz tego nie ogarniać, otóż nazwałeś mnie kapusiem, tchórzem bez honoru, stwierdziłeś też że jestem cieńki i nie mam oraz że jestem lizusem, zakpiłeś też z mojego pochodzenia wygarniając że jestem z wiochy. Całkiem niezły rezultat. to jak przyjedziesz do sądu na wiochę???
      • szeryfcasto2013 Re: Zgłoszone niki na Policję internetową! 11.02.13, 19:59
        Nie będę z tobą dyskutował , twoje słowa wystarczyły aby mój prawnik jutro złożył pozew w sądzie!
        Moje słowa do Ciebie nie zostaną zakwalifikowane jako obrażliwe , już o tym rozmawiałem - tak więc czekaj na polecony z sądu....
        • stefan009 Re: Zgłoszone niki na Policję internetową! 11.02.13, 20:05
          to w takim razie do zobaczyska wkrótce szeryfsmile dobry jesteś naprawdęsmile
          • szeryfcasto2013 Re: Zgłoszone niki na Policję internetową! 11.02.13, 20:09
            www.wykop.pl/link/1227777/prokuratura-bedzie-scigac-internautow-za-obrazanie-na-forach/
            • casto8034 Re: Zgłoszone niki na Policję internetową! 11.02.13, 21:27
              policja internetowa, dobre, szeryf co z Ciebie za debil bo inaczej cie nazwac nie moge jesli Ci sie tak w casto nie podoba to powiedz mi PO CO TU JESZCZE PRACUJESZ?? rozumiem jak bysmy zarabiali niewiadomo ile hajsu kazdy by sie trzymal stolka, ale chlopie jak Ci sie nie podoba to sie zwolnij nikt Cie nie trzyma na sile a z twoich wypocin wnioskuje ze na dziale sie uciesza jak sie zwolnisz
    • obilubin Re: Zgłoszone niki na Policję internetową! 12.02.13, 10:51
      Skretyniałeś już do końca,podaj swoje Imię i Nazwisko,wtedy Ci pojedziemy personalnie i będziesz miał jakieś szanse coś z tym zrobić.
      A na razie zamknij oczy i jebnij główką w ścianę.
      Poopowiadaj jeszcze o mojej żonie której nie mam,że mnie znasz,że piszesz jakiegoś szmatławca,że jesteś niedorozwojem bez ambicji.
      Mam nadzieje że ktoś zobaczy te twoje wypociny,i Cię wypierdoli na zbity ryj.
      To już przesada jakim, trzeba być pajacem żeby pisać takie idiotyzmy,a co najlepsze mi się wydaje że ty w to wierzysz.

Jak na razie to możesz nam skoczyć
    • ludycasto Re: Zgłoszone niki na Policję internetową! 12.02.13, 11:05
      Widzę że już nic Ci nie pomoże,zdajesz sobię sprawę że żadna policja się tobą nie zainteresuje.
      Także ja też poproszę o zgłoszenie.
      szeryfcasto to IDIOTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nigdy nikogo nie obrażam,ale tobie to nie zaszkodzi. smile
      Ale chętnie się spotkam z tobą.
      Zachęcam innych do podobnych wypowiedzi będzie łatwiej się bronić w sądzie smile

Pozdrawiam 8056

• ogrod8049 Re: Zgłoszone niki na Policję internetową! 12.02.13, 11:20
      Ja też chcę please!!!...
      szeryf burak
    • antycedura Re: Zgłoszone niki na Policję internetową! 12.02.13, 16:52
      Szeryfowi śmierdzą skarpetki... :p
    • casto8034 Re: Zgłoszone niki na Policję internetową! 12.02.13, 18:18
      a tak zaglebiajac sie w temat analfabetyzmu: powodztwa cywilne mojej osoby - to napewno nie zdanie po polsku, dalej cytuje ,, te slowa wypowiedziane wobec mojej osoby sa zagrozone kara ....,, co jest zagrozone kara pozbawinia wolnosci bo z kontekstu wynika ze slowa a nie osoby ktore je wypowiedzialy, jak widzisz chyba trzeba sie cofnac do podstawowki i ukonczyc ja normalnym trybem a nie wieczorowo, poza tym myslisz ze policja ci udostepni czyis IP? smieszny jestes, IP moze udostepnic policja po nakazie prokuratorskim!! ale tobie go nie udostepnia bo jest cos takiego naj ochrona danych osobowych glupiutki czlowieczku
      • szeryfcasto2013 Re: Zgłoszone niki na Policję internetową! 12.02.13, 18:33
        www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=cmYy7REexxw!!!!!!!!!
        • ludycasto Re: Zgłoszone niki na Policję internetową! 13.02.13, 19:40
          I co z tą policją kretynie?
          Ile można czekać?
          • szeryfcasto2013 Re: Zgłoszone niki na Policję internetową! 13.02.13, 19:44
            www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=PLteDgvYKIM
            • xelectric Re: Zgłoszone niki na Policję internetową! 13.02.13, 22:03
              bana to ty masz na inteligencję...ależ ty musisz być zjebem na codzień dżizzzass a pewnie sobie myślisz ale jestem cwaniak i spryciarz...ale jestem zajebisty, ... no nie, nie jesteś...ale wspominałeś o tych innych forach na których sie udzielasz, no i to jest kolejne na którym mają cie za debila! brawo heh a teraz przestań zlizywać własne nasienie z rąk i idź spać bo juz po 22
              • szeryfcasto2013 Re: Zgłoszone niki na Policję internetową! 13.02.13, 22:15
                www.youtube.com/watch?v=Ty-3SDp7cb8&feature=player_detailpage
              • ludycasto Re: Zgłoszone niki na Policję internetową! 14.02.13, 06:18
                smile
              • casto8034 Re: Zgłoszone niki na Policję internetową! 17.02.13, 21:22
                chlopie co ty robisz, nie wiesz ze on zna policje internetowa, moze cie wsadzic do ciupy. przyjada agenci molder i scally i przeprowadza sledztwo z serii archiwum albo ktos z CSI Warszawa i bedziesz mial klopoty
                • szeryfcasto2013 Re: Zgłoszone niki na Policję internetową! 17.02.13, 21:35
                  Molder i Scally na emeryturze , ale spoko wpadnie agent Tomek !!!!!
                  • poznaniak1981 Re: Zgłoszone niki na Policję internetową! 18.02.13, 09:01
                    Ludzie nie odpisujcie temu debilowi,bo będziemy cały czas czytać te rzygowiny w jego wykonaniu.
                    • szeryfcasto2013 Re: Zgłoszone niki na Policję internetową! 18.02.13, 09:39
                      Następny piesek Dyrekcji zabrał głos!!!
                      A szczekać też potrafisz????www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&vshockQDbbccDeyo
                      • poznaniak1981 Re: Zgłoszone niki na Policję internetową! 18.02.13, 10:07
                        Do Ciebie pisałem LAMUSIE?
                        Idź do sypialni to Cię tatuś jeszcze raz załaduje w dupsko.
                        A jak mnie wkurwisz to będę Ci jechał przy każdej wypowiedzi,SPEDALONA SIEROTO.
                        I będę miał z tego ubaw.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka