Dodaj do ulubionych

castorama skierniewice statek miłości

30.06.13, 22:28
W tak małym sklepie a wszyscy romansują aż całe miasto się trzęsie.Począwszy od dyrektora a skończywszy na zwykłym pracowniku. Romanse kwitną ludzie nie patrzą czy ktoś ma rodzinę czy nie.Nie patrzą ze kogoś się krzywdzi. ludzie jesteście tu do pracy a nie do du....To wszystko jest przerażające i zastanawiające ze dyrektorstwo stwarza takie warunki. Najgorsze jest to ze niczego nieświadome drugie osoby przychodzą na zakupy i są obśmiewane ze nic nie wiedza ze takie kochające rodziny ze to tylko ściema.
Obserwuj wątek
    • castolover Re: castorama skierniewice statek miłości 03.07.13, 17:10
      w naszym sklepie wszyscy bardzo się kochamy i tylko ktoś kto zazdrości miłej atmosfery w naszym sklepie może tak źle się wypowiadać na ten temat,
      dyrekcja dba żeby kontakty między pracownikami były higieniczne i bezpieczne (bhp to podstawa)
      a jeśli seks jest udany to wszyscy są zadowoleni i klienci i pracownicy i sprzedaż jest dobra
      a słupki stoją wysoko
      nie ma co zazdrościć tylko przyłączyć się do wspólnej zabawy i poczuć że jesteśmy jedną wielką rodziną a nie tylko narzekać że nie ma premii albo odzieży roboczej
      smile
    • lezba7 Re: castorama skierniewice statek miłości 07.07.13, 10:52
      a niech sie tam kotłują ile wlezie! co im zalowac He he he
      a jeśli chodzi o dyrektora to jemu sie akurat dziwie...no taką mumie sobie wybrał! :p
      tyle ładnych dziewczyn na sklepie a on sie zakręcil koło takiej flegmatycznej mimozy co to nie potrafi zaświadczenia o zarobkach od ręki wypisać!!! a przepraszam! to jest faktycznie skomplikowane zadanie he he he he
    • bolek_ilolek Re: castorama skierniewice statek miłości 11.07.13, 21:00
      Tak wszyscy mieszają krew dyrektor z asystentka kierownik z panią od kredytu a co nam tez się coś od życia należy. Chłopak z dekoracji z koleżanka. A jak przyjdzie impreza dopiero się będzie działo...Tylko szkoda mi w tym wszystkim ich bliskich a może trzeba ich uświadomićsmile Cóż małe miasto Skierniewice to chłopaki nie maja się gdzie wyżyć hhe.Gdyby jeszcze ta atmosfera w sklepie była fajna ależ skąd wszyscy chodzą i plotkują ten był z ta i jest nie zła.. Wszyscy sobie tyłki obrabiają dobrze ze chociaż nie trzeba się spowiadać dyrektorowi z tego co się dzieje na sklepie. Wstyd dla całej załogi ze nie umieją trzymać majtek na dup...
    • sroka555 Re: castorama skierniewice statek miłości 12.07.13, 22:46
      Czytam owe wypociny i zastanawiam się czy jeden baran z drugim, który wypisuje takie głupoty zastanawia się nad tym, że ktoś kto nie zna danego środowiska może pomyśleć, że chodzi o obecnego dyrektora a przecież tak nie jest. Kolega z dekoracji może i miał kiedyś coś do kasjerki ale był wolnym człowiekiem i to już dawno i nieprawda. Szkoda gadać to jest SŁABE !!!!! , że robimy we własne gniazdo, że ludzie na mieście mają o czym mówić przez takiego osła, który chciał sobie ulżyć. A co do imprezy trzeba iść i bawić się dobrze jak zawsze po to są.
    • wtf11 Re: castorama skierniewice statek miłości 28.07.13, 21:56
      Co z wami ludzie jest nie tak?
      Był który z was w tym sklepie czy ze słyszenia, że były dyrektor żonę zmienia to się wam skojarzyło, że romanse na sklepie?
      Od czasu powstania tego wątku nagle zacząłem się dowiadywać jak to w tym casto wszyscy pieprzą się ze wszystkimi choć od początku tu pracuję i do tej pory pieprzenie widzę głównie w tym wątku.
      Jak czytam to to na myśl mi przychodzi sytuacja której byłem świadkiem jak dwie babki siedziały przy kawie przegryzając rozmoknięte herbatniki i gadały co wypatrzyły przez swoje okno na ulice w ciągu tygodnia.
      Ale jak im powiedzieć, że obgadują za plecami to się oburzają, że to nie są plotkary bo tylko fakty sobie przekazują.
      A bo Kowalska to z jakimś młodym szła a Kowalskiego to w domu wtedy nie było a i on to w kościele nie był ostatniego tygodnia i na pewno szatan się nimi interesuje a i zapas mojej wody święconej zgęstniał bo na pewno nas za plecami obgadują przy kawie! Takie to rozwiązłości z mojej strony chodnika sąsiadko powiadam ci!

A tu?
      A bo dyrektor, a bo kasjerka, a bo na dziale i magazynie a w rzeczywistości na tego miasta na mapie nie potrafilibyście wskazać.
      A teraz porównałem was do starszych babć oddających połowę renty na tacę i jak one, czas cobyście się zbuntowali i próbowali odwrócić wszystko na waszą korzyść, bo przecież wy jesteście te dobre i szlachetne i gdzieżby wam tam przyszło obgadywać kogoś?
      Idioci.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka