Dodaj do ulubionych

Konkurs na lidera casto nr 1 Zgorzelec

15.02.14, 16:29
Zainspirowani filmikiem Lider Casto ogłaszam konkurs na największego Lidera a zarazem Palanta Castoramy.Pierwsza kandydatura Główny CASTO Zgorzelec.Facet wychodowal sobie wielki brzuch wyglada jak lump z pod budki z piwem zero prezencji.Pod tą powłoką czaji sie prawdziwy Dyktator smile wynający zasadę "Im więcej liżesz ,tym wyżej zajedziesz ".Pewnie od tego ma kamienie kałowe na zębach.Jak przystalo na dyktatora ,ma swojego Gebelsa.Mowa tutaj o Jego sekretarce w dzinsach z kolekcji późna jesieńn 86 Nie można nie wspomniec tu o reszcie jego swity,Klakierze logistyku i dwóch gasnących gwiazdach.Drogie gwiazdeczki chociaz wciąż się lansujecie,to jednak nie macie szans.Nasz stary ożywa tylko na widok męskich pupek.
Obserwuj wątek
      • szefuncio5 Re: Konkurs na lidera casto nr 1 Zgorzelec 16.02.14, 12:49
        Zytka to pewnie póżna jesien 86 jaetes wkurzona sekretarka mąż kiero działu robi co chce Dyro wszystkiemu przyklepuje.No ale jak ma inne nazwisko to sie centrala nie połapie.Moze jestes zazdrosna o chłopaków bo Dyro nie różni się dużo od ciebie marynarka z komunii pasuje jak ulal do dzinów 86.
      • szefuncio5 Re: Konkurs na lidera casto nr 1 Zgorzelec 20.02.14, 17:26
        Prosze Pani tak to do pani nie jest Pani zytka 30 ani wiekszosc postow sie do Pani nie odnosila wiec nie wiem dlaczego taka flustracja,tyczyly sie zytki 30 ,a to zupelnie inna osoba.Wiec skoro bierze to panna do siebie wiec pewnie taka jest.Czyli e opisy pasuja rowniez do Pani?Wiec moze pora zastanowic sie w temacie nierob drugiemu co tobie nie mile.Mysle ze mozna zakonczyc teatrzyk i wziasc sie do pracy.Mowie o pracy a nie o zajmowaniu sie gnebieniem niektorych osob.Nie rzezbic w gó....nie .Bo dawca materialu w tym przypadku ma to wszystko w du...e a moze ucierpiec rzezbiaz.Nie rób drugiemu co tobie nie mile.Praca uszlachetnia.Jak Pani tak bardzo chce moje IP to prosze napisac zapewniam ze nic to Ci nie da .Do roboty bez teatrzyku.
    • mavi2go Re: Konkurs na lidera casto nr 1 Zgorzelec 21.02.14, 23:14
      Ja to być takiego przewodniczącego zgłosiła do tego konkursu jak pisze że nie ma pokoju dla Związku. Jak na razie to widze że się otacza znajomkami, pewnie będzie trzeba składki pacić aby „Panowie” mogli za co posiedzieć i radzić, a my szaraczki i tak o wszystkim dowiemy się na końcu. Ja tam takiego związku z panem przewodowniczącym nie chce. Nie uważacie że to jest dopiero kandydatura?
    • pimp11 Re: Konkurs na lidera casto nr 1 Zgorzelec 26.02.14, 22:43
      Witam, muszę napisać w tej dyskusji bo mnie krew zalewa jak czytam takie bzdury!!! W Casto ZG pracowałem 5 lat... Wnioski ... Dyro... Wykonuje swoje obowiązki, to do niego należy, robi to czego od niego oczekują, każdy ma swojego szefa... Bez lizania dupy też można się z nim dogadać a najważniejsze, że ma poczucie humoru w podejściu do obowiązków , czego nie zapomnę,wygląd ? Jestem facetem i nie zwracam uwagi na wygląd innych facetów, ale jeśli Dyrektor wygląda przeciętnie, lubi sobie podyskutować podczas przerwy przy papierosie z pracownikiem, nie unosi się funkcją , czego sam doświadczyłem, według mnie jest OK !! I Teraz uwaga do osób krytykujących Asystentkę Dyrektora... Chamy śmierdzące... Cieszcie się ,że ona nią jest... To złota kobieta, rozumie człowieka, czasami bezinteresownie pomoże, nawet w prywatnej sprawie, jest zaangażowana w to co robi i rozumie człowieka ...Słuchajcie dalej lolitek asystentek co mówią na jej temat... Dojedziecie tam gdzie kupa kończy swój los. Należy pamiętać, że każdy wykonuje swoją pracę, jeden lepiej, drugi gorzej... W wypadku AGI z całą odpowiedzialnością stwierdzam, że robi to profesjonalnie. Nie jest to lizanie dupy, tylko stwierdzenie faktów. Życzę wszystkim powodzenia w awansach smile hehhe smile I pozdrawiam PIRT smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka