Dodaj do ulubionych

Może mała zbiórka pieniędzy dla OPZZ ;)

12.06.14, 07:57
Witam
Jak już wiemy 11 czerwca Artur zaprosił Panią Dyrektor do spraw personalnych do Sosnowca w celu uzgodnienie podziału środków z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych na nowy rok funduszowy. Po kompromitującym zachowaniu się związków, nie przyjechaniu na ustalone pierwsze spotkanie odnośnie ZFŚS , publikację poprzez kanał 99 nagrań nie prawdziwych - jak to źle w Casto - sam bym nie przyjechał.
kanal99.pl/2014/06/ponad-prawem-pikieta-pod-castorama/29180
Takie nagrania to kpina ze strony Artura - był kiepskim pracownikiem. Widać nie tylko, nie radził sobie w Castoramie, ale i w OPZZ. Pan W. Klepacz - powinien lepiej zapoznawać się gdzie bierze udział - gdyż również ośmieszył się tym wystąpieniem wink Widzę że OPZZ nie stać na wyjazdy do Warszawy, więc może zrobimy zbiórkę - dla Naszych Ex kolegów z pracy. Pewnie wstyd im powiedzieć że składki płacone na OPZZ nie wystarczają na wyjazdy wink Ale może chociaż tutaj będzie taniej
www.blablacar.pl/
wink
Powiem że wolałbym już słuchać radia maryja niż tego co ma do powiedzenia Artur i OPZZ. Wielka porażka - nawet sam
www.facebook.com/r.styczen
polubił to co pisze Artur - na otarcie łez. no tak - tyle pieniążków nie trafi na konto OPZZ 10000 x 5zł na miesiąc = 50000 smile a niby dla Nas walczą o 300zł dla każdego - no dla Artura mogło być drugie 50000 - fajnie można było się ustawić - ale nie wyszło wink
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • jedenzmiliona Re: Może mała zbiórka pieniędzy dla OPZZ ;) 12.06.14, 10:36
      No właśnie wszystko to widać na załączonym obrazu.
      Pan Artur przeliczył się i nie dorobił się na tym związku. Pracownicy Castoramy mają go gdzieś i go nie chcą, a więc teraz mści się na nas, odbierając nam dostęp do środków z funduszu socjalnego.
      Mam nadzieję, że Castorama poradzi sobie z tym samozwańcem i przywróci porządek w firmie.
      A zwolnienie Pana Artura, traktuję jako ogromny sukces tej firmy.
      • ilikethisjob Re: Może mała zbiórka pieniędzy dla OPZZ ;) 12.06.14, 11:26
        jedenzmiliona napisał:

> No właśnie wszystko to widać na załączonym obrazu.
        > Pan Artur przeliczył się i nie dorobił się na tym związku. Pracownicy Castoramy
        > mają go gdzieś i go nie chcą, a więc teraz mści się na nas, odbierając nam dos
        > tęp do środków z funduszu socjalnego.
        > Mam nadzieję, że Castorama poradzi sobie z tym samozwańcem i przywróci porządek
        > w firmie.
        > A zwolnienie Pana Artura, traktuję jako ogromny sukces tej firmy.

Przeczytałem to i sam już nie wiem. Śmiać się z tego czy ubolewać nad twoją głupotą big_grin
        • 2.o.1.3 Re: Może mała zbiórka pieniędzy dla OPZZ ;) 12.06.14, 11:48
          Ja też nie wiem - każdy spostrzega świat inaczej, niech osądzą to ludzie czytający. Oczywistym faktem jest to że wszystko rozbiega się o pieniądze. OPZZ popiera Artura dla pieniędzy - politycy popierają bo chcą mieć więcej głosów i rozgłos że dbają o ludzi którym " dzieje się krzywda ". Rozumiem jak byśmy zarabiali 1400netto jak to ludzie zarabiają. Sami niszczycie firmę w której zarabiacie pieniądze, to że czasami jedna osoba pracuje w castoramie i ma ciężko rozumiem, ale jak zaczną spadać obroty przez związek to kolorowo nie będzie! Związek nie wymusi podwyżek, może strajkować, ale nic dobrego nie zrobi!! Mały jest wybór - centrala lub związek Artura. Podziwiam ludzi którzy za coś płacą symbolicznie bo symbolicznie ale nigdy nie będą z tego nic mieć - no, może co nieliczni.
          Pozdrawiam
    • 2.o.1.3 Re: Może mała zbiórka pieniędzy dla OPZZ ;) 12.06.14, 13:18
      p.s - niestety już nie zobaczymy polubień Artura na Facebooku gdyż zablokował informację o sobie - wstęp tylko dla znajomych wink Bardzo dobrze zrobiłeś - dokładnie o to chodziło wink Ale polubienia osób powiązanych będą widoczne. Widać że wstydzi się sam tego co udostępniał i co robi.
      Pozdrawiam
    • szakal2311 Re: Może mała zbiórka pieniędzy dla OPZZ ;) 12.06.14, 17:58
      Piszcie ile się da , czym więcej napiszecie będzie więcej materiału do Prokuratury na wasz temat!!
      To co piszecie tutaj na temat Artura to wykroczenie zagrożone nawet 3 letnim pozbawieniem wolności!
      Nie myślcie , że ukryjecie się pod płaszczykiem waszego zleceniodawcy , na każdego przyjdzie pora!!!
      Nie jeden udawał cwaniaka tak jak wy i teraz mają ogromne problemy z prawem !!
      A wszystko ujrzy światło dzienne , kto pisze to wtedy dopiero będzie afera !!!!!!!!
      A ja ze swojej strony upoblicznię wyrok Sądu w tej sprawie.
      Darek.
      • 2.o.1.3 Re: Może mała zbiórka pieniędzy dla OPZZ ;) 12.06.14, 20:12
        Największym wykroczeniem jesteś Ty wink A gdyby było tak jak piszesz to w Polsce nie było by wcale polityków. Mamy wolność słowa - więc korzystam aby osoby pokroju Twojego i Artura nie robiły ludziom wody z mózgu. Tak właściwie czekałem kiedy napiszesz bo zastanawiam się kiedy wrócisz do Castoramy wink Wiem że koledzy w pracy bardzo się stęsknili za dobrym pracownikiem więc 3mam kciuki na Twój szybki powrót!! Dobrze że pomału związek się kruszy i im szybciej to nastąpi tym lepiej. Tak że Darku - powodzenia!! Co do forum jak kiedyś pisałeś czytam regularnie od kilku lat wink
        Pozdrawiam
        • szakal2311 Re: Może mała zbiórka pieniędzy dla OPZZ ;) 12.06.14, 20:41
          Z wieloma sprawami się nie zgadzam , co tutaj piszą osoby , które boją się ujawnić swojej twarzy!
          Dla mnie jest ważne aby ujawnić tutaj pewne fakty skrywane i nikt o tym nie może się dowiedzieć , ale PRAWDA wyjdzie na wierzch i dopiero wtedy będzie wielkie zdziwienie i publiczne przeprosiny w stosunku do mnie i Związków!!
          18 czerwca jest kolejna rozprawa w związku ze zwolnieniem mnie z pracy i nigdy tego fakt nie ukrywałem.
          Dla mnie podczas rozprawy jest najważniejsze , że świadkowie strony pozwanej składają zeznania pod przysięgą !!
          A ja dzięki telewizji i stronie związkowej mam sporo materiału o tym co się dzieje u mojego byłego pracodawcy.
          Nie mam zamiaru wracać do pracy Castoramy i zarabiać dużo mniej jak obecnie i być monitorowanym a na dodatek pracować na 2 zmiany , 7 dni w tygodniu , bez przestrzegania KARTY ETYKI !!!!!!!!!!!!!!!!!
          Zapamiętaj jedno , że głównym powodem zwolnienia mnie była chęć stworzenia silnych Związków Zawodowych w Castoramie i teraz sami widzicie co się dzieje z osobami , które je utworzyły!!!
          Pozdrawiam Darek.
          • 2.o.1.3 Re: Może mała zbiórka pieniędzy dla OPZZ ;) 12.06.14, 22:10
            Za bardzo się wczuwasz w ten związek!! To że chciałeś założyć i nie wyszło nie znaczy że Ci co go utworzyli są odpowiednimi osobami!Ja nie mam nic przeciwko - ale niech do cholery tak się wyrażę będzie to rzetelna, odpowiedzialna i mądra osoba umiejąca panować nad emocjami i racjonalnie myśląca. To że ktoś jest mądry nie znaczy że jest inteligentny.
            Cieszę się że masz dobrą pracę, ale Ci co pracują nadal w Casto również uważają tą pracę za dobrą, więc nie utrudniaj tego innym. wink
            Pozdrawiam
        • ilikethisjob Re: Może mała zbiórka pieniędzy dla OPZZ ;) 12.06.14, 21:37
          2.o.1.3 napisał(a):

> Największym wykroczeniem jesteś Ty wink A gdyby było tak jak piszesz to w Polsce
          > nie było by wcale polityków. Mamy wolność słowa - więc korzystam aby osoby pokr
          > oju Twojego i Artura nie robiły ludziom wody z mózgu. Tak właściwie czekałem ki
          > edy napiszesz bo zastanawiam się kiedy wrócisz do Castoramy wink Wiem że koledzy
          > w pracy bardzo się stęsknili za dobrym pracownikiem więc 3mam kciuki na Twój sz
          > ybki powrót!! Dobrze że pomału związek się kruszy i im szybciej to nastąpi tym
          > lepiej. Tak że Darku - powodzenia!! Co do forum jak kiedyś pisałeś czytam regul
          > arnie od kilku lat wink
          > Pozdrawiam

lol po czym wnosisz że "pomału związek się kruszy" ? Tak z czystej przekory chciałbym żeby Związek upadł,tylko po to żebyś zapłakał gdy pracodawca znów poczuje że może robić co chce i dokręci Ci śrubę że zastękasz tongue_out
          • 2.o.1.3 Re: Może mała zbiórka pieniędzy dla OPZZ ;) 12.06.14, 22:24
            Po tym że coraz więcej głosów na sklepach i drwin ze związku! Z tego że ludzie coraz więcej o tym mówią między sobą - zapewne nie świadomie z osobami zapisanymi do związku. Artur zraził do siebie bardzo dużo osób. Więc o czym tu mówić - tylko kwestia czasu aż zaczną się wypisywać wink Poza tym jak zacząłem pisać w tym wątku - głównie idzie o kasę! Do pracodawcy naprawdę nie mam zastrzeżeń - więc może być jak napisałeś wink 3 maj się i do kolejnego napisania wink
            Pozdrawiam
            • ilikethisjob Re: Może mała zbiórka pieniędzy dla OPZZ ;) 13.06.14, 12:59
              2.o.1.3 napisał(a):

> Po tym że coraz więcej głosów na sklepach i drwin ze związku! Z tego że ludzie
              > coraz więcej o tym mówią między sobą - zapewne nie świadomie z osobami zapisany
              > mi do związku
              . Artur zraził do siebie bardzo dużo osób. Więc o czym tu mówić -
              > tylko kwestia czasu aż zaczną się wypisywać wink Poza tym jak zacząłem pisać w ty
              > m wątku - głównie idzie o kasę! Do pracodawcy naprawdę nie mam zastrzeżeń - wi
              > ęc może być jak napisałeś wink 3 maj się i do kolejnego napisania wink
              > Pozdrawiam

Rozumiem że byłeś na wszystkich sklepach i rozmawiałeś ze wszystkimi pracownikami ?
              • 2.o.1.3 Re: Może mała zbiórka pieniędzy dla OPZZ ;) 13.06.14, 21:11
                Wiadomo że nie byłem we wszystkich - ale po ilości osób w Waszym związku to widać jak na tacy jakie macie poparcie i w tych sklepach co byłem ( kilku ) gdzie mam znajomych wiem że ten związek nie będzie już miał poparcia - wręcz przeciwnie!! Wiadomo zawsze garstka zostanie - na castodramacie ale to jest już DRAMAT OPZZ KONFEDERACJI PRACY wink Zmiana tematu - jak tam w kasie OPZZ? Robimy tą zbiórkę aby Artur nie musiał się prosić o przyjazd do sosnowca? Jak już pojedzie do warszawy za pieniądze które uzbieramy to może dojdzie tam do jakiegoś kompromisu. Może jak sam nie potrafi to według powiedzenia gdzie diabeł nie może tam babę pośle - tak jak zrobił to sipowiec który zablokował sobie konto na fb jak dowiedzieliśmy się że był anonimową osobą na kanale 99. Przeglądając pozz konfederację natknąłem się że w jego imieniu wypowiada się jego żona wink
                www.facebook.com/profile.php?id=100002099747309&fref=pb&hc_location=profile_browser
                Może Artur zrobi podobnie?? wink
                Pozdrawiam
                • ilikethisjob Re: Może mała zbiórka pieniędzy dla OPZZ ;) 13.06.14, 22:10
                  2.o.1.3 napisał(a):

> Wiadomo że nie byłem we wszystkich - ale po ilości osób w Waszym związku to wid
                  > ać jak na tacy jakie macie poparcie
                  i w tych sklepach co byłem ( kilku ) gdzie
                  > mam znajomych wiem że ten związek nie będzie już miał poparcia - wręcz przeciwn
                  > ie!! Wiadomo zawsze garstka zostanie - na castodramacie ale to jest już DRAMAT
                  > OPZZ KONFEDERACJI PRACY
                  wink Zmiana tematu - jak tam w kasie OPZZ? Robimy tą zbi
                  > órkę aby Artur nie musiał się prosić o przyjazd do sosnowca? Jak już pojedzie d
                  > o warszawy za pieniądze które uzbieramy to może dojdzie tam do jakiegoś komprom
                  > isu. Może jak sam nie potrafi to według powiedzenia gdzie diabeł nie może tam b
                  > abę pośle - tak jak zrobił to sipowiec który zablokował sobie konto na fb jak d
                  > owiedzieliśmy się że był anonimową osobą na kanale 99. Przeglądając pozz konfed
                  > erację natknąłem się że w jego imieniu wypowiada się jego żona wink
                  > www.facebook.com/profile.php?id=100002099747309&fref=pb&hc_location=profile_browser
                  > Może Artur zrobi podobnie?? wink
                  > Pozdrawiam

Co do ilości ludzi w Związku to możesz się jedynie domyślać. Ilu by ich nie było-Związek ma ich poparcie.

Piszesz że garstka zawsze zostanie na Castodramacie i że to dramat OPZZ?!
                  Toś mnie zadziwił...czyżbyś nie wiedział że to Forum powstało w 20.03.09 właśnie przez NIEZADOWOLONYCH pracowników,którzy chcieli coś zmienić,ale byli zastraszani i zwalniani?lol
              • 2.o.1.3 Re: Może mała zbiórka pieniędzy dla OPZZ ;) 14.06.14, 04:38
                Cześć
                No żeś mi pojechał i to ostro!! wink Nie jestem kobietą, osobą z centrali lub ze związku.
                Mam pytanie - może gdzieś przeoczyłem na samym początku - szakal2311 jest w końcu w POZZ Konfederacja czy nie? Z tego co pisało to tak - jeśli tak to podziwiam Artura. To tak jak by Tusk powiedział kocham kaczyńskiego wink
                Pozdrawiam
                • kids1321 Re: Może mała zbiórka pieniędzy dla OPZZ ;) 14.06.14, 06:35
                  2.o.1.3 napisał(a):

> Cześć
                  > No żeś mi pojechał i to ostro!! wink Nie jestem kobietą, osobą z centrali lub ze
                  > związku.
                  > Mam pytanie - może gdzieś przeoczyłem na samym początku - szakal2311 jest w koń
                  > cu w POZZ Konfederacja czy nie? Z tego co pisało to tak - jeśli tak to podziwia
                  > m Artura. To tak jak by Tusk powiedział kocham kaczyńskiego wink

> Pozdrawiam

lysywujta napisał:

"Jako przewodniczący Związku Zawodowego OPZZ Konfederacja Pracy Castorama Polska oświadczam ,że człowiek o nickach prawda997, szeryf,szkal ... itd nie jest członkiem naszego związku.
                  Co do strony związkowej jest ona tworzona przez nas samych,w wolnym czasie , po pracy a więc trochę to trwa.Jeżeli macie jakieś uwagi , rady to śmiało proszę pisać na meila."

Odpowiedź na twoje pytanie.
                  • poprawny2000 Re: Może mała zbiórka pieniędzy dla OPZZ ;) 14.06.14, 10:54
                    szakal2311 napisał(a):

> Jeteś kolejnym hajterem piszącym na tym blogu , bo każdy wie dobrze , że od kwi
                    > etnia 2013 nie pracuję w Castoramie i z nimi się procesuję !
                    > Przypomnę obecnie 2 sprawy w Sądzie ale dojdzie jeszcze o MOBBING!!!
                    > A Związki Zawodowe popieram od 27 lat!!!

Tyle że OPZZ Castorama odcina się od Ciebie jak może.Przez takich buraków twojego pokroju związek jest wyśmiewany wręcz olewany z góry na dół.Kto by chciał iść ramie w ramie z "facetem" czyli tobą smile który od 2 lat pisze same brednie,zapowiada jakieś niewiarygodne "hity" zajmuje się pedofilią,włażeniem w du.ę,oglądaniem zboczonych stron itd..
                    Więc "ziomuś" ogarnij się, nie musisz pisać pod wieloma nick-ami bo ludzie już Cię wyczuli.
                    Myślałem że twoje pisanie sam ze sobą to przeszłość ale jednak nie.
                    Stary a głupiii!!!
                    Powinieneś podać Castoramę do sądu o to że wyprali Ci mózg,załóż sobie rodzinę na pewno poznasz jakiegoś miłego faceta.W kółko casto i casto jak Ci tak nie leży to to olej .
                    Damy sobie radę bez Ciebie!! dojdzie do tego ,że ludzie będą nas wytykać palcami " o to ten sklep gdzie pracował ten idio.a pewnie wszyscy tacy sami".
                    A tego już będzie za wiele.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka