Dodaj do ulubionych

Nasz sklep 8003 i jego prawdziwe oblicze :)

28.05.15, 20:44
Zapraszam do pisania tego co was boli i co powinno się zmienić. Bo jak widać niektórych mocno tył boli od prawdy.
Obserwuj wątek
    • diament2karaty Re: Nasz sklep 8003 i jego prawdziwe oblicze :) 28.05.15, 21:14
      Na początku chciałby "podziękować " moderatorowi za skasowanie poprzedniego wątku. Z tego co pamiętam było około 140 wpisów i faktycznie ciężko się nawigowalo ze smartfona.
      Chciałbym też podzielić się najnowszym pomysłem jaki będzie wprowadzany. Zaczynam zatrudniać stażystów w ramach "rozwoju "naszej marki bo jak wiemy oni nic nie będą kosztować i dzięki temu spokojnie możemy zwalniać za drogi personel (nie źle myślicie, nie ten najbardziej na droższy czyli dyr. Ale tych z PS-u.). Przeszkoli się jednego kierownika aby miał przygotowanie pedagogiczne i gra). A w przyszłym roku stawiamy na szkoły podstawowe itd.
      • saj-ek Re: Nasz sklep 8003 i jego prawdziwe oblicze :) 28.05.15, 22:31
        Koleżanki i koledzy, to jest skandal !! Dziś 28 maja 2015 usunięto w wolnym kraju bez cenzury wpis ototalnym łamaniu przepisów w Castoramie na Murawie. Opisane w nim było jak dyrekcja w imię oszczędności by uzyskać premię oszczędza kosztem pracowników i kosztem bezpieczeństwa. Potwierdza to jednoznacznie, że wpisy zawierały prawdę no bo na głupstwa nikt by nie reagował. Wątek opisywał również jak przy pomocy kopania dołków dyrekcja pozbywa się starych pracowników a głównie kierowników.Stwierdzam jednoznacznie, że poziom dyrekcji w Casto murawa sięgnął dna. Nie wiem jak Was drodzy koledzy i koleżanki ale mnie to motywuje do intensywnego pisania. Ciekawe jak zareaguje na to centrala? A może to na ich polecenie wątek zlikwidowano. Ciekawe, ciekawe. W końcu opisywano tu grzechy dyrekcji, grzechy regionalnych no i grzechy całej sieci. Kilka dni temu zginęło kilka postów dziś cały wątek. Proszę wypowiadajcie się wszyscy co o tym myślicie. Po rozmowach na sklepie wiadomo, że czytają wszyscy to niech i każdy coś napisze. Nie przyznawajcie się nikomu tylko po prostu anonimowo piszcie wszystko co nas, was boli. Niech świat wie jaka jest prawda o tej sieci.
      • szyjacy_buty Re: Nasz sklep 8003 i jego prawdziwe oblicze :) 29.05.15, 08:23
        Witam. Wszystkich w nowym wątku. Ubolewam, że żyjemy w czasach cenzury no ale w końcu forum jest na stronach Gazety Wybiórczej więc wszystko jest jasne. No ale, nic nie szkodzi zacząć od początku. Chcę się odnieść do wątku ze stażystami. Też o tym się dowiedziałem od osoby która pracuje w Centrali. Plan mają właśnie taki, że KO ( KDSB) robi kurs pedagogiczny i zatrudniają na początek stażystów a docelowo i praktykantów. Jak komuś się chce to niech sobie sprawdzi wynagrodzenie praktykanta w szkole zawodowej. Jak ono się ma do normalnej pensji? Śmiech. I o to w tym wszystkim chodzi. Czyli już nie agencje pracy ale uczniowie. Brawo. A może tak własną szkołę jeszcze otworzymy smile Więc możemy się przygotować zapewne na następne zwolnienia. Polecą zapewne ci co najwięcej zarabiają. Brawo Centrala !
    • saj-ek Re: Nasz sklep 8003 i jego prawdziwe oblicze :) 28.05.15, 22:50
      Stojące drzewo co się dziwisz. Zrobili nieudolne śledztwo kto pisze na forum, nie wyszło to postanowili wpis usunąć. Ciekawe jakich argumentów użyli. Ciekawe że od moderatora nie ma nawet słowa wyjaśnienia. A ponoć mamy demokrację smile Masz rację tył ich rozbolał aż zwieracz ze strachu zaczął puszczać.
      • dramat8061 Re: Nasz sklep 8003 i jego prawdziwe oblicze :) 28.05.15, 22:59
        Najbardziej to się chyba boją utraty wizerunku firmy no bo tu przecież każdy klient może wejść i poczytać.
        Niestety wizerunek firmy padł po wciśnięciu wszędzie chińskiego badziewia, zwolnieniu doświadczonej załogi i waleniu klienta w poroze. Tak więc na to już za późno.
        Centrala to chyba myśli, że klienci to ćwierć debile bez wyobraźni zupełnej. Choć w sumie coś w tym jest bo większość starych i dobrych klientów zaopatruje się teraz u konkurencji.

Nie mniej gratulacje dla moderatora. Teraz już możesz zmienić majtki.
    • farq-uad Re: Nasz sklep 8003 i jego prawdziwe oblicze :) 29.05.15, 23:45
      Panowie i Panie jest żle ale niedługo będziez pewnościa jeszcze gorzej... Poczekajcie na wyniki w 2 najbliższych miesiacach.... jak sie słupki nie podniosą to po kolei kierasów wytną bo trzeba pokazać przed centralą i regionem że coś robią ( a robią to już od roku i wiecej szkody z tego niż pożytku) ... zanim ich samych nie wypierdolą za brak wyników bo to i tak nieuniknione o czym doskonale wiedzą . A za rok otwarcie centrum na Ratajch i wtedy na działach bedzie tak jak teraz w obsmiewanym Praktikerze bo po co trzymać zbędnych pracowników
      • szyjacy_buty Re: Nasz sklep 8003 i jego prawdziwe oblicze :) 30.05.15, 00:59
        O numerze z policją to już nawet nie chciałem wspominać. Kolegę potraktowali jak najgorszego przestępcę, jak złodzieja. Może należy im zafundować równie ciekawe przygody. Są przeróżne inspekcje które chętnie przyjdą jak się poda im na tacy parę faktów. A co do słupków to nie będzie ich na pewno. Premia wykombinowana z bólem załatwiła wszystko. Nie dość, że pieniądze z niej śmieszne, nie dość, że krzywdząca ( bo wiadomo ile dostają sklepy z ruchem minimalnym) to jeszcze jak się posypie to na czym zaoszczędzili to będzie dramat. No ale zaoszczędzą na stażystach. Ot wykombinowali by mieć darmowych pracowników. Czyli co, nastęmny odchodzi klient bo bez fachowej obsługi handel nie istnieje. Oj dyrektorzy nie tędy droga. A z tą policją to ostro przegięliście. Działacie jak komuna. Pokaz siły, zakaz krytyki, cenzura nawet na forum. Co będzie dalej? Castodramat !
      • dramat8061 Re: Nasz sklep 8003 i jego prawdziwe oblicze :) 30.05.15, 15:47
        Jeśli u kogoś z was zawitała policja to musieli mieć cokolwiek a jak nie mieli to do sądu nazistów.
        Jeśli ds ucieka się do policji i takich praktyk to jest to poniżej krytyki jakiejkolwiek.
        Następny krok to krzesło?

Na marginesie. Mnie też śmieszy wizytacja zapowiedziana na min tydzień naprzód. Brud się zamiata pod dywan i maluję trawę na zielono.

Jednak chcąc być sprawiedliwym muszę przyznać jedna rzecz.
        Pod Anna i Tomaszem w końcu możemy pracować i robić to po co nas zatrudnili.
      • szyjacy_buty Re: Nasz sklep 8003 i jego prawdziwe oblicze :) 02.06.15, 12:14
        My? Słuchaj orędowniku. My mamy dbać o sprzedaż, o wizerunek, o siebie, i teraz jeszcze mamy dbać o pojednanie? Niech o to zadba ten co do takiego stanu rzeczy doprowadził. Jakie to pojednanie skoro na sklepie trwa wieczne dochodzenie, wieczne zastraszanie i strach kto poleci następny? O pokazach siły w postaci Policji to już nie wspomnę. Oszczędności ponad wszystko ! Kosztem nas i kosztem bezpieczeństwa. I to ma być pojednanie? Weź ty kolego zastanów się troszeczkę co piszesz. Skasowany poprzedni wątek dowiódł wszystkiego. Gdy by to były kłamstwa to by się dyrekcja ich nie bała a jak jest to myślę, że sam widzisz.My pracownicy chcemy ! To dyrekcja przy wtórowaniu regionu nadal nie chce i dąży do pogrzebania naszych miejsc pracy. Pracownicy już po prostu nie mają sił (nawet pisać)
        • plk.zuber Re: Nasz sklep 8003 i jego prawdziwe oblicze :) 02.06.15, 23:25
          A kto ma dbać o sprzedaż, wizerunek i o siebie? no kto? odpowiedz na to pytanie które sam zadałeś! to Twoja, moja i innych praca, więc to my musimy o nią dbać!! i następne pytanie na które nie odpowiesz bo wolisz tylko narzekać jak tu wielu, z czym Ty się chcesz pojednywać? co to w ogóle za brednie! dyrektor jeden jak i drugi robią swoją pracę a, że zwolnili kogoś to ich decyzja, taką maja pracę i wiedz, że nie mają wyjebane na NASZ sklep!!! i pytanie trzecie: czego dowiódł poprzedni wątek? tego, że można kogoś obrażać tak bezkarnie bo w necie, bo to dyrektor czy co? są zebrania kierowników, są spotkania MSI na których możesz powiedzieć co Ci leży na sercu! nawet możesz iść od tak i powiedzieć co Cię boli albo DSowi albo DGLowi i Cię wysłuchają smile bo jak pisze kolega ...drzewo chcemy żeby nasz sklep się rozwijał, bo pracujemy tu od dawna i Ci co przychodzą na chwilę też są zainteresowani tym co my!! bo to też ich sklep chociaż uważacie, że na "chwilę" nie to jest taka sama ich praca jak nasza! Trzeba mieć siły zawsze, bo jak ich nie masz to się wyhuśtaj i se ulżysz smile
          • szyjacy_buty Re: Nasz sklep 8003 i jego prawdziwe oblicze :) 03.06.15, 19:05
            Kolego Zuber, wyluzuj trochę i nie napinaj się tak bo zwieracz się tobie zmęczy. W przysłowiach mądrość. Jak to było? Prawda w oczy kole? Uderz w stół a nożyce się odezwą? Do pojednania mój poprzednik namawiał zresztą już wielokrotnie. To on proponował zaczynać raz jeszcze od początku. Więc pewnie jest co zaczynać. Słuchaj jak kogoś zwalnia się słusznie to załoga będzie jeszcze brawo biła a tu widzisz co jest. O czym ty piszesz? Wstać na zebraniu? Iść do DSa na żale? Powiem tobie tak do jego poprzednika bym się odważył do tego niestety nie. Bał bym się, że zaraz z kartonikiem pójdę bo teraz na sklepie nie ma własnego myślenia jest ślepe wykonywanie poleceń. Piszesz, że ktoś kogoś obrażał - powiedział bym, że prawdę pisano. I ty o tym wszystkim doskonale wiesz. Więc powiedz tam tym swoim, że my załoga czekamy... na odrobinę normalności. Gwarantuję tobie, że jak to nastąpi to natychmiast o tym tutaj przeczytasz.
    • stojace_drzewo Re: Nasz sklep 8003 i jego prawdziwe oblicze :) 02.06.15, 17:10
      My chcemy aby nasz sklep w którym pracujemy tyle lat rozwijał się. Nam zależy bo pracujemy tu od dawna, Ci co przychodzą na chwile nie są zainteresowani tym co my. Ich interesuje tylko własne stanowisko. A nas to najchętniej by wywalili bo pamiętamy czasy gdy najważniejszy był sklep a nie kadencja dyrektora. To co wyprawiają nie jest nawet dobre dla firmy a jednak medialnie się ustawiają no i jakimś cudem każdy wierzy w te ściemy. Popatrz na to co się dzieje codziennie jak tak dalej pójdzie pewnego ranka nie będzie naszej firmy. Zaniedbania nerwowe ruchu i brak wiedzy tak wiedzy fachowej . No ale Panowie skończyli szkoły od zarządzania idzie już na swoje chętnie popatrzymy jak kokosy robicie za swoje pieniądze a nie jak wywalacie w błoto pieniądze spółki.
          • szyjacy_buty Re: Nasz sklep 8003 i jego prawdziwe oblicze :) 02.06.15, 23:11
            Ciekawe czy łby jakieś polecą z tego tytułu. Pożar w nocy to musiało być konkretne zaniedbanie. Jak wiemy na sklepie odbywa się szereg prac nocami. Tnie się szlifierkami, spawa ... A może jeszcze jakaś inna przyczyna.... Tyle zaniedbań ostatnio w imię oszczędności... Prędzej czy później życie pokaże.
              • szyjacy_buty Re: Nasz sklep 8003 i jego prawdziwe oblicze :) 03.06.15, 18:12
                Kolego Zuber coś pan bardzo wyrywny jest no dosłownie na miarę starego trepa. Musi pan sobie melisę zaparzyć i to prędko. Prawda w oczy kole? Przecież dyrekcja bierze twardo wszystko na klatę to i z takim drobiazgiem zapewne sobie gładko poradzi.A gdzie dyrekcja nie może tam region pomoże.
                • plk.zuber Re: Nasz sklep 8003 i jego prawdziwe oblicze :) 04.06.15, 10:29
                  pewnie się znamy smile i tu nie chodzi o żadną wyrywność ani o melisę smile tu piszecie o naszej pracy (firmie) i co robicie z naszym sklepem pisząc takie rzeczy? sami odpowiedzcie sobie na to pytanie! ja wiem o czym piszę! wstać na zebraniu nie musisz możesz siedzieć i mówić tak normalnie! tak samo iść możesz porozmawiać na górę dlaczego byś się bał? czego dyrektora który jest otwarty na wszystkie sugestie załogi!? nie róbmy na tym forum jakiejś "kurwa" tragedii z tego naszego sklepu bo każda osoba która tu wejdzie tak pomyśli, i pół biedy jeśli to będzie jeden z nas, ale co ludzie pomyślą tacy przypadkowi na przykład klient który wpisze castorama a wejdzie na castodramat? a jak się nie podoba to masz rację weź karton MAPEI bardzo foremny i zmieścisz tam wszystko i strzała może znajdziesz fajniejszą pracę gdzie wykonywanie poleceń przełożonych będzie dla Ciebie normalne! bo własne myślenie i pomysły to podstawa na naszym sklepie i potrzeba ich tak samo jak potrzeba takiej dyrekcji z jajami jak jest teraz!! a zwieracz mi się nie zmęczy nie bój się o to smile
                  • plk.zuber Re: Nasz sklep 8003 i jego prawdziwe oblicze :) 04.06.15, 10:47
                    A tak poza tym to uwielbiam te wasze posty smile że straszne dzieciństwo, że polowanie, że trzeba uzdrowić atmosferę smile ATMOSFERA na sklepie jest zajebista i pewnie nigdy nie było lepszej( bez lizania dupy bo po co to komu! chyba że to piękna kobieta to można liznąć) a to, że brakuje ludzi to nie wina naszej dyrekcji to taka polityka ludzi którzy siedzą w centrali i nie do końca zdają sobie sprawę z tego jak jest na sklepach! dla nich to tylko 8003 i inne numery!
                    • farq-uad Re: Nasz sklep 8003 i jego prawdziwe oblicze :) 04.06.15, 15:59
                      Płacą Ci za te durne wpisy czy masz matrix we łbie? Nawet Krystian z 80 potrafił docenić te super atmosferę i zawija z Casty bo ma dość. Atmosfera to była kiedyś teraz jest tylko strach czy dotrwasz do końca roboty i czy ktoś kto mówi słodkie słówka nie wbija ci właśnie noża w plecy... A tak między nami to Centrala dobrze wie i akceptuje ten syf bo kasa ponad wszystko...i ludzie do pilnowania gułagu odpowiedni....
    • cala-prawda Re: Nasz sklep 8003 i jego prawdziwe oblicze :) 04.06.15, 20:28
      Sajek... lub jak wolisz Drzewo.. , daj sobie spokój, bo dobrze wiemy kto kryje się za tymi pseudonimami. Panie były zarządco konserwatorów M. Zlikwidowany został jeden post zlikwidowany zostanie i drugi. Odpowiednie komórki zostały poinformowane o łamaniu prawa i konsekwencji tego doświadczysz. To samo tyczy się wszystkich którzy biorą w tym udział. Tego forum i tak nikt logiczny nie czyta więc zluzuj majty.
      • saj-ek Re: Nasz sklep 8003 i jego prawdziwe oblicze :) 04.06.15, 21:29
        Pudło Sajek to nie M smile Wielkie pudło smile No a skoro już przy słowie to czy powiadomiono już odpowiednie służby u zaniedbaniach p.poż? Czy służby już wiedzą że palił się szyb windy? Konkretnie olej na jego dnie? Czy służby wiedzą o płomieniach na info trzy dni temu? A czy służby wiedzą że w naszej firmie rusztowania obalają się klientom na głowę? Czy centrala o tym już wie? Hmm... na taki mamy porządek w tej naszej firmie. Dyrekcja tego nie widzi? A co na to region? Uprzejmie proszę nie przypisywać do mnie osoby M. ( nawiasem mówiąc to wywaliliście człowieka z jajami a teraz nie ogarniacie wielu tematów bo w to jego chorobowe i powrót to nikt nie wierzy) No ale dyrekcja rządzi smile
        • saj-ek Re: Nasz sklep 8003 i jego prawdziwe oblicze :) 07.06.15, 09:52
          Przypomnę tylko, że usunięty wątek mówił w temacie o totalnym łamaniu zasad BHP w naszym sklepie. Mówił o tym, że nakazuje się ludziom wykonywać prace do których nie posiadają żadnych kwalifikacji np zawodowych. Efekty? Już wymieniono. Dobrze, że tylko ręka a nie nieboszczyk bo prokurator wskazał by winnych natychmiast, dobrze też, że pożar przypadkiem odkryty wcześnie bo do rana mogło by być różnie. Ale dyrekcja tego nie rozumie i brnie dalej w swoje. Kto winny? Kierownik. Zna się na tym? No nie ale zrobiliśmy go kierownikiem by mieć na kogo zepchnąć winę. Wspominałem również w poprzednim wątku, że następca M.Sz został wybrany w panice by był dobrym chłopcem do bicia. Jak widać sprawdza się. Ale panowie dyrektorzy, przepisy jawnie stanowią kto jest winien i nie pomoże wam to, że wszystko załatwiacie na pysk by nie pozostał ślad w mailach. To wszystko ma bardzo krótkie nóżki. I pomyśleć, że kiedy pisało się o syfie w innych sieciach to u nas wszystko było wzorcowe !
      • stojace_drzewo Re: Nasz sklep 8003 i jego prawdziwe oblicze :) 04.06.15, 21:32
        No to rozgryzłeś mnie Sherlock-u. Wiedziałem, wróżbita Maciej mnie sypnął i co teraz będzie? Może zacznę od przeproszenia wszystkich publicznie ? A potem samokrytykę napiszę, że Ja KDSB M.S. targnąłem się na, no sam nie wiem ale to się coś wymyśli. Dodam iż umiem przemieszczać się za pomocą sieci przesyłowych operatorów energii i dlatego ta cała heca w nocy. Za co oczywiście przepraszam. Naturalnie w spisek zamieszani są.. niech policzę no w sumie bez 4 osób wszyscy. Nawet te z prezentacji. Proszę tylko nie oddawajcie mojej sprawy na policje, proszę proszę proszę ja przepraszammmmmmmmmmm , i w tym miejscu obudziłem się zlany potem w mokrej pidżamie smile
        Ale tak serio faktycznie kolega mnie rozgryzł i nie pozostaje mi nic innego jak pisać dalej.
          • cala-prawda Re: Nasz sklep 8003 i jego prawdziwe oblicze :) 04.06.15, 21:57
            Nie znajdziesz nikogo w sklepie kto oficjalnie przyzna, że czytuje to forum. Co do wypadków to zdarzają się wszędzie i to kierownik R 90 ma nad nią piecze. A o pożar zapytaj nowego KDSB to on odpowiada za instalacje elektryczną i jeżeli czegoś nie dopatrzył to jego zmartwienie. Pożar w windzie spowodowała firma która wykonywała wymianę windy i tutaj też odsyłam do wymienionego wyżej. Zabezpieczenie miejsca pracy i sprawdzenie przestrzegania przepisów ppoż do niego i konserwatorów należy. Niech każdy pilnuje swojego ogródka.
            • szyjacy_buty Re: Nasz sklep 8003 i jego prawdziwe oblicze :) 04.06.15, 22:10
              Kolego sajek, lubię cię, bo czytasz w moich myślach. Chciałem o tym wszystkim napisać ale uprzedziłeś mnie. Ale jak widzę zaczęła się już spychologia kto za co jest odpowiedzialny. Sajek, a czy to nie ty pisałeś w wątku który zniknął, że biedny będzie zastępca (następca) M.Sz. bo zrobią z niego kozła ofiarnego? Mam wrażenie, że już się zaczęło. Ale miło wiedzieć, że winna była instalacja elektryczna bo bałem się, że skoro wszystkiemu winien jest M.Sz. to będzie, że on wzniecił ognisko w środku nocy. Widzę, że już wypisano całą prawdę kto za co odpowiada. Ja dodam tylko, że oni mają nad sobą DGL i DS i to ci panowie tak naprawdę odpowiadają za wszystko. Panowie władcy, czas walnąć się w pierś i powidzieć, że nie panujecie nad tym burdelem. A zuberowi chciałem napisać, że wspomniałeś coś o tym, że mogą to forum czytać klienci. Hmmm .... strach jak przeczyta to ładna klientka bo wątpię czy przyjdzie do nas na zakupy jak dowie się, że chcesz ją liznąć... erotomanie.
              • plk.zuber Re: Nasz sklep 8003 i jego prawdziwe oblicze :) 04.06.15, 23:11
                Ty naprawdę nie czytasz co piszesz! nad czym nie panują Ci panowie o których piszesz ten DS i DGL? oni panują nad wszystkim, choć to złe słowo "panują"! oni zarządzają tym naszym sklepem! NASZYM sklepem a jak się nie podoba to wypierdalaj, bo kurwa srać to widzę wszyscy potrafią we własne gniazdo ale tylko na tym forum! a trzeba robić tak żeby było lepiej a nie opluwać się nawzajem! i zwalać cała winę na DSa albo DGLa! bo to co się dzieje zależy też od nas samych!!!
            • szyjacy_buty Re: Nasz sklep 8003 i jego prawdziwe oblicze :) 05.06.15, 09:03
              I cały czas wulgarnie smile Ale to ja niby nie czytam smile Weź ty się zastanów. Pisałem wielokrotnie zmieni się postępowanie to i wpisy będę przychylne bo każdemu z nas zależy. Ale do tego potrzeba dyrekcji z jajami a nie mięczaków podkładających świnię. I tyczy się to zarówno DS i DGL jak i regionu.I wszyscy dobrze wiedzą, że to ich boli tylko jaj nie mają by walnąć się w pierś i zacząć zarządzać tak by być autorytetem do pracownika a nie strażnikiem.
      • lokil-oki Re: Nasz sklep 8003 i jego prawdziwe oblicze :) 07.06.15, 21:27
        Kolego chyba cię poniosła wyobraźnia. Widziałem się z osobą o której piszesz i stanę w jej obronie bo nie masz racji a wiem, że tutaj nie znajdziesz jej. Nadmienię, że udało mi się to po długim czasie. W skrócie wygląda to tak, że M wystawił w necie na sprzedaż motocykl a mój serdeczny przyjaciel był zainteresowany bo cena była okazyjna, jednak kontaktu nie było ani na tel ani na @. Gdy w końcu dotarłem do M to nie musiałem z pen-drajwem po zdjęcia podjechać bo nie miał jak ich przesłać. A mimo, że widzieliśmy się dwa razy to na temat firmy nie chciał rozmawiać i powiedział, że ma teraz swoje problemy na głowie a firma na pewno sobie dobrze sobie radzi. Gdyś kolego go widział to z pewnością byś takich bzdetów nie pisał. Tyle w temacie. Co do kolegi drzewo to według mojej wiedzy sz jet dwuznakiem.
        • szyjacy_buty Re: Nasz sklep 8003 i jego prawdziwe oblicze :) 07.06.15, 22:01
          Oni o tym, że na forum pisze M to mają już taką samą fobię jak Macierewicz z zamachem w Smoleńsku. A ja naprawdę myślę, że zamiast dociekać kto pisze to było by lepiej sprawić by po prostu ludzie sami od siebia zaczęli pisać dobrze. I nie o to chodzi, że komuś nie chce się pracować bo się chce ale pracownik jest człowiekiem i jak człowiek chce być traktowany. I DS i region i ja szarak jesteśmy pracownikami tej firmy i wszystkim nam powinno zależeć na dobru firmy tylko, że niektórym zależy dodatkowo na zwalczaniu nas na dole. Tak samo jak my się możemy zwolnić jak nam nie pasuje to tak samo może to zrobić dyrekcja. Koleżanki i koledzy, dobry dyrektor jest autorytetem dla załogi a jak to wygląda u nas? Każdy sam dobrze wie. Dobrze wiemy jak się o nich mówi i już nie będę tego powtarzał by nie być posądzonym o obrażanie. Dodam tylko, że ich największą bolączką jest to, że sami o tym wiedzą.
          • lokil-oki Re: Nasz sklep 8003 i jego prawdziwe oblicze :) 08.06.15, 15:41
            Oczywiście zgadzam się, że niech szuka pracy lub zmiata i otworzy własny biznes ten komu nie odpowiada. Głosuję aby odszedł B bo to on poprzez swoje zagrywki starego kawalera zepsuł atmosferę i sprawił że wielu ludzi ma serdecznie po uszy tego co się dzieje. Znając jednak naszą firmę to go awansują jak wykaże oszczędności rok do roku. A że to ściema no cóż rączka rączkę myje ..
      • cala-prawda Re: Nasz sklep 8003 i jego prawdziwe oblicze :) 23.06.15, 08:48
        Chciałbym nawiązać do mojego wcześniejszego wpisu na tym wątku. Niniejszym pragnę szczerze przeprosić osobę którą moim wpisem oczerniłem oraz wszystkich którzy mogli poczuć się urarzeni tym co napisałem. Moje oskarżenia były bezpodstawne a na swoje usprawiedliwienie mogę mieć tylko tyle, że bezmyślnie uległem pewnym sugestią. Jeszcze raz szczerze przepraszam. Z tego miejsca jeszcze raz proszę administratora o skasowanie mojego wcześniejszego wpisu.
    • castomaniak1 Re: Nasz sklep 8003 i jego prawdziwe oblicze :) 06.06.15, 21:24
      Wasze wypowiedzi biją na głowę FAKT. "Nie śpię w nocy bo trzymam szafę". Gdybyście tyle energii wkładali w pracę, co na pisanie tych bredni to bym 3 dni temu odebrał 3.000.000 TURBO.

NOWE HASŁA: "Muszę wyżyć się na forum, bo w pracy zmusili mnie żebym pracował" ; "Obsmaruję nasz sklep, bo teraz jestem dłużej na powierzchni sprzedaży, niż na palarni" ; " Oni niszczą nasz sklep, bo zmiany, które zachodzą wymagają mojego wkładu pracy"; "W ogóle co to za dyrekcja, która każe mi chodzić do pracy?"

PANOWIE to nie czasy: "Czy się stoi, czy się leży...."

Skoro mamy taki ciekawy wątek to sobie też napiszę: Dziś był piękny dzionek, słońce świeciło. Zimne piwko smakowało. Teraz finalik LM i mecz w siateczkę. Chłopaki jak jesteście aż tak wylewni to załatwię wam wpis do klubu hejterzy.pl

"Muszę wyżyć się na forum, bo w pracy, zmusili mnie żebym pracował"
    • szyjacy_buty Re: Nasz sklep 8003 i jego prawdziwe oblicze :) 20.07.15, 19:59
      Powiem więcej. Pamiętam rozmowę, że pod żadnym pozorem nie wolno chodzić po placu jak jest zalany wodą. Prąd swoją drogą ale ciśnienie wody podnosiło i odstawiało na bok pokrywy od studzienek. Chodzenie nie widząc co jest pod wodą grozi wpadnięciem do takiej studzienki. No ale skąd obecni władcy z KDSBowcem na czele mają to wiedzieć.
      • plk.zuber Re: Nasz sklep 8003 i jego prawdziwe oblicze :) 27.07.15, 00:18
        chuja wiecie o zalaniu i ratowaniu mienia!!! a zuber nigdy nie śpi! bo pułkownicy z UB nie śpią nigdy smile smile jakiej akcji to normalna praca jest, jesteśmy pod poziomem to wybija i nie bój się nic cię nie porazi! no chyba że inspekcja ale to za to że pierdolisz głupoty!!! i ta inspekcja wyjebie cię z tej niechcianej roboty smile
        • szyjacy_buty Re: Nasz sklep 8003 i jego prawdziwe oblicze :) 27.07.15, 10:34
          Zobaczymy kogo ignorancie. Fajny temat dla prokuratora nie, Narażanie na niebezpieczeństwo zdrowia i życia pracowników, oraz nakazywanie wykonywania prac osobom które nie posiadają w danym kierunku żadnych kwalifikacji. Fajnie będzie zuberku oj fajnie. Już widzę jak trepowska dupka będzie się trzęsła.
          • plk.zuber Re: Nasz sklep 8003 i jego prawdziwe oblicze :) 27.07.15, 20:49
            Jaki ignorancie? to zalanie to był pikuś do tych co były kiedyś i nikogo nie poraził ani prąd ani nie zabiła pokrywa studzienki kanalizacyjnej! zastanów się co piszesz bo nie chcesz chyba się przyrównać do tego szakala czy jak tam, on też pisał o prokuraturze, policji, namierzaniu IP smile nikt na nic nikogo nie naraża! a w umowie masz napisane "inne prace zlecone przez przełożonego" więc jakie trzeba mieć kwalifikacje żeby odgarnąć wodę albo przestawić towar żeby nie uległ zniszczeniu?? najlepiej zwalić winę na dyrekcje czy KDSB ale za co za to że padał deszcz i trzeba było zająć się czymś innym niż handlem ale równie ważnym bo to nasz towar czyli nasze pieniądze. To raczej Ci co piszą takie rzeczy, taką mową nienawiści są ignorantami! bo to nasz sklep i jak już kiedyś pisałem każdy robi swoje i ma swoje zadania do wykonania od DSa poprzez KD do początkującego doradcy handlowego, każdy ma inny wymiar tych zadań ale służą one jednemu celowi!
            • szyjacy_buty Re: Nasz sklep 8003 i jego prawdziwe oblicze :) 28.07.15, 09:08
              Dobrze wiesz, że zagrożenie jest jak jest magazyn zalany i to duże. Raz kilka lat temu taka powódź zakończyła się godzinną przerwą w pracy sklepu właśnie przez ryzyko porażenia prądem. MS zawsze !!! na to uczulał. Ja wiem, że teraz wszystko co on robił to było złe ( tak uważa dyrekcja) no ale nieobecnemu łatwo dupę rąbać bo nie może się bronić. I zawsze też był zakaz wstępu na teren placu gdy studzienki nie wybijały bo klapa mogła leżeć odsunięta ( co się zdarzało) więc nie pieprz że nic nie zagraża. Jak kiedyś ktoś wpadnie to odpowiednim osobom wyjaśni to prokurator. A skoro mówisz o wypisanych w umowie innych czynnościach które wskaże pracodawca to się grubo mylisz.Pracodawca nie może sobie tak wskazać jak opisujesz. Ktoś choć by może nie mieć predyspozycji. Do akcji ratunkowej są odpowiednie służby a od zalanego towaru ubezpieczenie. W piersi to walnąć się musi dyrekcja która od bardzo długiego czasu nie używała na noc zapór przeciw wodzie. Oni zapewne nawet nie wiedzą,że takie coś mają a ten co wie to przecież wszystko robił źle. A skoro dyrekcja jest taka odważna to dlaczego sama w tej wodzie nie stanęła? Poprzednicy biegali w gumowcach i wodę odgarniali. Na red line nie ma co pisać bo to jest wielka ściema i tuszowanie ale mamy odpowiednie służby które to wyjaśnią. I nie porównuj mnie do jakiegoś szakala bo ja nie straszę, ja ostrzegam. No i przekonamy się.
              • szakal2311 Re: Nasz sklep 8003 i jego prawdziwe oblicze :) 28.07.15, 11:50
                Rumcajs odwal się ode mnie , bo ja najwięcej na tym forum piszę prawdy o tym co się dzieje w tej firmie i ostrzegam przed tym co nie uniknione w tej firmie czy zwolnieniami!!
                A musi do tego dojść po wygranej Prawa i Sprawiedliwości , skończą się przywileje dla takich molochów i gdzieś trzeba szukać cięć !
                Tam na górze sami siebie nie zwolnią zaczną od was na dole a kasjerki pójdą na pierwszy rzut !
                Bo do czego one są potrzebne , jak są kasy samoobsługowe ???
                A jeśli jesteś taki kozak , to dlaczego tylko piszesz a nie potrafisz zrobić zdjęć z tych miejsc i przedstawić w Inspekcji Pracy a ona z tym zrobi porządek !
                A jeśli to co piszesz o tych zagrożeniach to już sprawa dla Prokuratora i dziwię się że zachwalane przez was te żółte związki nic nie zrobiły w tej sprawie a tylko dbają o swoje stołki.
                Pozdrawiam Darek.
              • negercasto Re: Nasz sklep 8003 i jego prawdziwe oblicze :) 03.08.15, 17:04
                Nasze szczęście że to nie było zalanie poważne bo przygotowanie i wiedzą naszych pryncypałów pozostawia wiele do życzenia. Szukanie instrukcji działania przy zalaniu smile podczas zalania. A co do prądu to nikt nie wie czy go wyłączać czy sam się wyłączy. Wesoły autobus i Dzieci we mgle smile trzeba się modlić aby nie być w pracy podczas następnego zalania bo faktycznie z takim szefem to tylko to pozostało.
                • szakal2311 Re: Nasz sklep 8003 i jego prawdziwe oblicze :) 03.08.15, 17:27
                  U was to chyba pracują same niemoty i temu wszystkiemu przyklaskują czyli tradycyjnie słoiki na kredycie boją się odezwać !!!
                  Czy wy naprawdę nie potraficie tego zgłosić do Państwowej Inspekcji Pracy , wraz ze zdjęciami jako dowód w sprawie!!!
                  To wszystko potem pójdzie do Prokuratora i on zrobi z nimi porządek.
                  No chyba , że zgłaszacie to do żółtego związku Solidarność ale oni mają was gdzieś bo pilnują swoich stołków!!!
                  Skończcie wreszcie skamleć a zacznijcie działać !!!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka