Dodaj do ulubionych

Wypadek w Castoramie Ostrowiec

02.01.20, 17:43
Zaniedbanie czy poprostu głupota dyrekcji na czele z Kdsb. Dzisiaj koło południa zostało wezwane pogotowie ratunkowe do Castoramy w Ostrowcu Świętokrzyskim, gdyż ucierpiał dziecko na skutek głupoty i zaniedbań jakie na codzień możemy zaobserwować w tej Castoramie. Bogu winne dziecko zostało popażone ze względu na brak oznaczenia kolorem czerwonym kranika z gorącą wodą jak widać na zdjęciach. Oczywiście po fakcie zostały zawiezione na magazyn przez Pana z ekipy sprzątające. Chciałbym wierzyć że dziecko jak najmniej ucierpaiało. 😪 Kiedy skończy się ta znieczulica panującą na tym sklepie. Czy musi dojść do tragedii!!!
Obserwuj wątek
  • pacholek1 Re: Wypadek w Castoramie Ostrowiec 03.01.20, 08:10
   W pierwszej kolejności za dzieci odpowiadają rodzice nie spuszczając ich z oczu .Ulica ,galerie ,sklepy wielkopowierzchniowe itd.Nie bronię castoramy ale było już podobne zdarzenie kiedy to szlachta próbowała wydębić kasę za swoje niedopatrzenia sprawa o mały włos nie skończyła się zarzutem niedopilnowania przez rodziców.
   • zdemotywowany98 Re: Wypadek w Castoramie Ostrowiec 03.01.20, 19:29
    Nietwierdze że i tym razem jest podobnie, ktoś poczół w tym interes, ale dziwi mnie ogólnie panującą znieczulica. Ucierpiał dziecko przez czyjeś zaniedbanie. I tego nic nie zmieni. Wydaje mi się że osoba odpowiedzialna za dbanie o bezpieczeństwo na sklepie powinna ponieść konsekwencje.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka